İPhone'um şarj olmuyor
17 Cevap19961 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
13 gün cezanın,
8 gün 1 sa. 17 dk. kadarı kaldı.
19 Ağustos 2008; 19:44:19 

telefonum düne kadar güzel şarj olurken bugün prize taktım şarj olması gerekiyordu 3-4 saat sonra baktım yine %10 da yine bugün pc me bağladığımda şarj seviyesinde deyişiklik göremedim sizce bir ayara ellemiş olabilirmiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Méxes -- 19 Ağustos 2008; 19:42:16 >

979 Mesaj
19 Ağustos 2008; 22:23:25 

öyle bir ayar bilmiyorum. umarım cihazın altındaki bağlantı yerinin pinleri zarar görmemiştir

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

2011 BMW 320d + Racechip Pro 220hp - Samsung Galaxy S4 i9500 - Macbook Pro 13.3 - iPad Retina WiFi + 3G 32gb

5302 Mesaj
19 Ağustos 2008; 22:25:27 

Telefon herhangi bir şekilde su ile temas etti mi?

Nikon D7000 / Tamron 17-50 f2.8 / Nikkor 50mm f1.8D / Nikkor 55-200 VR
flickr / Instagram

144 Mesaj
19 Ağustos 2008; 22:42:50 

aynı sorun benimde basima gelmisti cozdum.ama anlatmasi cok uzun gelio simdi

Uzaklaştırılmış
13 gün cezanın,
8 gün 1 sa. 16 dk. kadarı kaldı.
19 Ağustos 2008; 22:45:47 

tamam heralde göstergede problem oldu reset attım full dolu gözüktü saolun cevaplar için

144 Mesaj
19 Ağustos 2008; 22:50:39 

benimde ole olmustu bi duzelio gibi yapio sonra tekrar bozuluo.inanmazsan bikac gune anlarsin.ben o siralar burda yardim icin yalvarip elli tane baslik acmistim ama kimse sallamamisti.istersen sarja bikac saat tak tekrar kirmiziya indiini gorursun.aynen pil doluomus gibi yavas yavas azalio.bazen birden yuzde 10a dusuo.ben bu sorunun bi gecici cozumunu bulmustum.oda telefonu sarja takip sonra kapatip sarjda birakmakti.malum boyle olunca telefonu sarj etmek icin kapatmak gerekio.benim bu sorun basima geldiinde versionum 1.1.2 idi.restore edince duzelmedi.1.1.4 e gecince tamamen duzeldi.senin versionunu bilmiorum ama ust versiona gecersen duzelebilir

Uzaklaştırılmış
13 gün cezanın,
19 Ağustos 2008; 22:52:31 

2.0 ama daha 3 gün önce restore ettim

144 Mesaj
19 Ağustos 2008; 22:58:18 

2.0.1 e gecersen duzelme ihtimali var bence.cunku ben 1.1.4 e gecene kadar 2 3 ay surekli sarj ederken kapamak zorunda kalmıstım ve o sekilde full sarj olmasi 9-10 saat suruodu en az ve full gostermesine ragmen sarj cabuk bitiodu.ben don animsal zannetmistim ama 1.1.4 e gectikten sonra bitti bu sorun.bana kalırsa yazılımsal

Uzaklaştırılmış
13 gün cezanın,
19 Ağustos 2008; 23:02:48 

quote:

Orjinalden alıntı: furjan

2.0.1 e gecersen duzelme ihtimali var bence.cunku ben 1.1.4 e gecene kadar 2 3 ay surekli sarj ederken kapamak zorunda kalmıstım ve o sekilde full sarj olmasi 9-10 saat suruodu en az ve full gostermesine ragmen sarj cabuk bitiodu.ben don animsal zannetmistim ama 1.1.4 e gectikten sonra bitti bu sorun.bana kalırsa yazılımsal

tamam düşüneceyim bunu

144 Mesaj
19 Ağustos 2008; 23:05:12 

ben sorunun devam ederse aklında bulunsun die yazdim.zaten ayda yılda bir giriorum foruma.umarim ayni sorun diildir ama anlattiin kadarindan yuzde yuz aynı gibi geldi.telefonu kapatip sarj etmneyi akıl edene kadar ben baya bi zaman telefonu kullanamamıstım.sendede aynı sorun varsa aklında bulunsun en azından zorda olsa telefonu kullanabılırsın

Uzaklaştırılmış
13 gün cezanın,
19 Ağustos 2008; 23:07:32 

quote:

Orjinalden alıntı: furjan

ben sorunun devam ederse aklında bulunsun die yazdim.zaten ayda yılda bir giriorum foruma.umarim ayni sorun diildir ama anlattiin kadarindan yuzde yuz aynı gibi geldi.telefonu kapatip sarj etmneyi akıl edene kadar ben baya bi zaman telefonu kullanamamıstım.sendede aynı sorun varsa aklında bulunsun en azından zorda olsa telefonu kullanabılırsın

şarj olmuyor değil telefon şarj da simgesini gösteriyor ama şarj olmadı gözüktü pil aynı durdu sonra kapatıp açtım full oldu ilk şarj ederken şarj boştu ilk defa oldu bu

8 Mesaj
30 Aralık 2009; 9:45:05 

1 yıllık 3G 8GB 3.1.2 ve J.B li tlfonum 1 haftadır şarj olmamaya başladı.değişik 3-5 pc den denedim olmadı,prizden ise arasıra bissürü kurcala salla sıkıştır dürt eğ salla vs ondan sonra şarj alıyor fakat 3-5 dkk sonra kontrol ediyorum yeşil pil ikonu görünmüyor ve şarj olmuyor.. sorun cihazdan ise garanti kapsamındamıdır acaba?

1 Mesaj
9 Şubat 2010; 18:40:45 

benım de iphone alalı bir sene oluyor ve şarjı bıtınce pcde veya adaptorle hıcbırsekılde sarj olmuyor, kapanmadan şarj etmeye kalksan da şarj etmıyor. Bazen prizde sankı temas ediyo yesıl dolum ısaretı cıkıyo ancak sonra bakıyorum yıne sarj olmuyor.. 2 kere genpaya servıse verdım ve hıcbırsekılde pılı degıstırmediler yazılım yukleyıp testten gecırıp onaylıyorlar saka gıbı sorunu var bu telefonun! nedır bunun cozumu? çope mı atalım?

55 Mesaj
8 Mayıs 2010; 14:51:27 

Arkadaşlar bu konuyla ilgili bi çözüm bulan yokmu yardım lütfen.
Telefonumu 12. ayda aldım. dun bütün gün şarj yüzdesi %100 de kaldı var bi iş dedim ama bişey yapmadım.
sabah birden %10 a düştü. ve şuan telefon dockta olmasına rağmen ve ekraninda şarj resmi olmasına rağmen dolmuyor.
Bununla ilgili ne yapabilirim yardım lütfen.
Telefon 3g 8gb. jailbreak

http://www.firsatpesindeyiz.com

1 Mesaj
20 Şubat 2011; 12:28:30 

ya benım ipone sarj olmuyor surekli hata veriyor sabaha kadar sarja takıyorum yıne aynı oluyor nedn olablr yardım edın lutfn...

2809 Mesaj
20 Şubat 2011; 13:02:57 

quote:

Orijinalden alıntı: Wayns

ya benım ipone sarj olmuyor surekli hata veriyor sabaha kadar sarja takıyorum yıne aynı oluyor nedn olablr yardım edın lutfn...

yukarda cevabını vermişler 2.0.1 e geç

HTC One M7
Msi Ge60-0ND

1 Mesaj
9 Kasım 2011; 12:50:55 

bende de aynı sorun var bende 5.0 yüklü ne yapmam gerekio

2 Mesaj
1 Mayıs 2013; 23:38:28 

hocam aynı sorun bendede var kabloyla alakası yok bakın cihaza yan sanayi sarj aleti taktım takmaz olaydım onu taktıktan sonra eve geldim orjiyi taktım ne sarj edebiliyorum nede pc görüyor kullanım ve bekleme süresi artmaya başladı ne oldu anlamadım bende yani kablo bozuk diyenlere kablo bozuk değil cihazda bozuk değil yan sanayi sarj aletini takınca akımmı yedi ne oldu bende anlamadım hala çözüm bulamadım çözüm bulan varsa lütfen alitastekin@yandex.com

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Apple - iPhone - iPad » Diğer » İPhone'um şarj olmuyor
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.219