Şimdi Ara

## ZOTAC GeForce 9500GT ZONE Edition Modellerini Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## ZOTAC GeForce 9500GT ZONE Edition Modellerini Duyurdu ##

Nvidia'nın önde gelen iş ortaklarından ZOTAC, GeForce 9500GT tabanlı iki yeni ekran kartını duyurdu. Firmanın daha çok pasif soğutmalı sessiz çözümlerini konumlandırdığı ZONE Edition serisi altında anons edilen yeni modeller pasif soğutma ile desteklenmiş durumda. Yeni modelleri birbirinden ayıran temel fark olarak kullanılan bellek tipleri gösterilebilir. Zira kartlardan birinde GDDR3 diğerinde ise GDDR2 bellek kullanılıyor. 128-bit bellek veri yolunu destekleyen ve 32x paralel işlem birimiyle gelen kartlar PureVideo HD teknolojisi sayesinde yüksek tanımlı videolar için donanımsal hızlandırma da yapabiliyorlar. DirectX 10'un yanı sıra CUDA ve PhysX teknolojilerini de destekleyebilen kartların her ikisi de tek slot tasarıma saihp. ZOTAC'ın GeForce 9500GT modelleri SLI teknolojisiyle de uyumlu olarak çalışabiliyorlar. Çift DVI ve HDTV destekli tv çıkışına sahip olan yeni modeller sessiz çalışmaları sayesinde özellikle HTPC ve ofis sistemlerini hedef alıyorlar. Önümüzdeki günlerde ülkemiz pazarında da kullanıma sunulması beklenen yeni modellerin fiyatı hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor.

• fx57, 9500GT ler Türkiye'de satılmaya başlandı, Video inceleme koyacak mısınız bu kart için?
  • sogutmaya bak bea
  • quote:

Orjinalden alıntı: jnrgndz_798

sogutmaya bak bea

• Giriş seviyesi kullanıcılar için iyi bir vga!
  • Bu markaya korkunc bir antipatim var ve atamıyorum yaw bana kaliteli kart üretmiyolar gibi geliyo...
  • 4600 serisi geçer gibi geliyo nvidia bi round daha kaybeder
  • bu soğutmaları hiç sevmiorum
  • iyi bir fizik kartı olabilir bundan
  • quote:

Orjinalden alıntı: nordland

iyi bir fizik kartı olabilir bundan

fizik kartımı
  • Abi kondisyon çalışacak bunlarla indir kaldır
  • quote:

Orjinalden alıntı: Huzur_02

quote:

Orjinalden alıntı: nordland

iyi bir fizik kartı olabilir bundan

fizik kartımı

Nvidia'nın yeni Physix sürücüleriyle biri güçlü, diğeri ise nispeten daha zayıf olan iki kartı beraber kullanıp zayıf olan kartı fizik işlemleri için atamak mümkün olacak
  • Bu kartları hafife almayın. Nvidia 8600 GT'lerden çok daha iyi Nvidia 9500 GT'ler.
  • Benim gürültülü 8600 yerine böyle bir soğutma çözümü tercih edebilirim lakin DDR3 modelinin fiyatının 100 dolar altında olacağını hiç sanmıyorum.
  • http://www.teknofiyat.com/?search=9500gt+ddr3&altlimit=&ustlimit=
    tahmininde haklısın
    İnsan gider 3850 alır ya, 8600GTS ile 8600GT arası bir kart bu.
  • tabi bu kartından gerekli olan yerleri var ve performansı gerçekten geliştirilmiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Master_Evil

bu soğutmaları hiç sevmiorum

Bende. Ama sessiz ve bir parça performans için kaçınılmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.