Şimdi Ara

## GeForce 9400 128-bit Bellek Veri Yolu İle Geliyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## GeForce 9400 128-bit Bellek Veri Yolu İle Geliyor ##

Geçtiğimiz günlerde GeForce 9500GT modelini duyuran Nvidia rakibi AMD-ATi'nin RV710 tabanlı Radeon HD 4500 serisi ve alt modellerine karşı GeForce 9400 serisini duyurmaya hazırlanıyor. GeForce 8400 serisinin yerini alması beklenen GeForce 9400 serisi dahilinde kaç modelin hazırlanacağı henüz netlik kazanmış olmamakla birlikte tepe modelinin 128-bit bellek veri yolunu desteklemesi bekleniyor. Kullanacağı grafik işlem biriminin 55nm üretim teknolojisi ile hazırlanacağı ifade edilen GeForce 9400'ün 64-bit bellek veri yolu ile gelen GeForce 8400 serisine karşı hatırı sayırlı performans artışı sağlaması bekleniyor. Tepe modelinin 700MHz'lik gpu saat hızıyla gelmesi beklenen GeForce 9400 serisi için spesifik lansman tarihi açıklanmış olmamakla birlikte yakında kullanıma sunulması bekleniyor.

• 700mhz gpu hızı güzel. 1800e kadar da bellek hızı ve iyi bir soğutmayla, fiyatı uygun olursa, 8600gt'lere taş çıkartır.
  • Ben 8400GS Kullanıyorum Hala
  • Boş beleş bi kart
  • 9600gt 256bit
    9400 128bit oldu ve bana kalırsa ihtiyaç karışılayıcı olması için standartlar arttırılmış oldu

herkese hayırlı olsun....
  • Alt seviye kartların 128 bit veriyolu genişliğine sahip olmaları yakında orta seviyede 256bitin standart olacağının göstergesi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gorkem9000

Boş beleş bi kart

neye dayanarak bunları söylüyorsunuz?
    kartın 3dmarktan rekor kırma gibi bir iddası yok zaten
    alt seviyede en iyilerden olacağı kesin gibi
    bence senin yorumun daha boş ve beleş olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: ABSOLUT

Alt seviye kartların 128 bit veriyolu genişliğine sahip olmaları yakında orta seviyede 256bitin standart olacağının göstergesi.

Geç bile kaldılar 256bitin standart olmasında bence
  • 30, 35 dolara 128 bit kart olursa iyi tabi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: greatchecker

quote:

Orjinalden alıntı: ABSOLUT

Alt seviye kartların 128 bit veriyolu genişliğine sahip olmaları yakında orta seviyede 256bitin standart olacağının göstergesi.

Geç bile kaldılar 256bitin standart olmasında bence

geç kaldı değiller
    gpuyu dizginlemek için 128 bit çıkartıyorlar
    256 bit olsa o fiyata piyasa yalan olur
  • Atinin agresif fiyatları ve performansı ile kimse bu kartın çıktığını bile hissetmez.

• bu kart bütün oyunları çalıştırır lowda falan akıcı oynatır
  • güzel teknik değerleri var bakalım fiyat ne kadar olur
  • artık 128 bit standart 256 bit ise orta seviyede standart olma zamanı geldide geçiyorda...
  • bir zamanlarin orta seviye karti diye geçen x1600pro ve 6600gt lerden bile hizli giris seviyesi ekran kartlari. O/b lar bile aldi basini gidiyor. Gerçek zamanli işik yansimasi işi de orta seviye kartlara düşsün o zaman görün siz oyunları...
  • benim 9600gt ile aynı gpu hızında mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: jnrgndz_798

benim 9600gt ile aynı gpu hızında mı

Endişe etme. Stream işlemcilerin sayısı ve hızı senikinden daha düşüktür
  • bosa cıkan bır kart bence sdce çeşitlilik olsun hesabı.Bana kalırsa bu kart cıkınca kımsenın buna ıhtıyacı olmaz.9600gt var oyun oynayacak adam 2 ay sora 9600gt den asagı alırsa adam gıbı oynayamaz.Oyun oynamıycak adamlara ıse ekran kartı pıyasada bol mıktarda var hem su anda orta evıye dıe egcen fıyatı uygun kartların fıyatlarınında ıyıce dusecegını var sayarsak gereksız hamle ha sole yaparlarsa ayrı cok uygun fıyattan cıkarırlarsa belkı satar
  • quote:

Orjinalden alıntı: yc#1

quote:

Orjinalden alıntı: jnrgndz_798

benim 9600gt ile aynı gpu hızında mı

Endişe etme. Stream işlemcilerin sayısı ve hızı senikinden daha düşüktür

O kadar da olsun artık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.