- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
İstediğimiz rüyayı görmek
32 Cevap18457 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

4398 Mesaj
18 Ağustos 2008; 22:46:28 

İstedıgımız rüyayı görebilirmiyiz yani bu mümkünmüdür?bir yerde duymustum bi dh sorim dedim

bir sitede gördüm

Rüyanızda istediğinizi görmek için basit bir yöntem

Abdestinizi alarak yatıyorsunuz.Uyumadan önce
"Ela yalemu men halak ve Hüvellatiyfül Habir"
ayetinini okuyorsunuz.Bir kaç kez tekrardan sonra
"Ey bu ismin hizmetlisi melek bana..... hakkında bilgi ver"
deyip yine aynı ayeti tekrar ede ede uyuyorsunuz.

abdestli olmak lazımmış veya yatmadan önce banyo yapmak gerekiyormus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigsmall11 -- 19 Ağustos 2008; 1:39:36 >

56 Mesaj
18 Ağustos 2008; 22:55:06 

keşke olsa öyle birşey

Katılım zamanı: 5 Ağustos 2008

MEGADETH FAN CLUB

265 Mesaj
18 Ağustos 2008; 22:55:07 

Ben istediğim rüyayı göremiyorum ama rüyalarımı genellikle kontrol edebiliyorum.İstediğim şeyleri yapabiliyorum

178 Mesaj
18 Ağustos 2008; 22:56:18 

yatmadan önce rüya görmek istediğiniz konu hakkında uzun uzun düşünün,büyük ihtimal o konu hakkında rüya görürsünüz..

uhb-irdb-izdb

4398 Mesaj
18 Ağustos 2008; 22:57:46 

bir sitede gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigsmall11 -- 18 Ağustos 2008; 22:55:58 >

1663 Mesaj
18 Ağustos 2008; 22:58:21 

Rüyada iken duyulan herhangi bir ses yada koku etkiliyor rüyayı dene

1659 Mesaj
18 Ağustos 2008; 22:58:22 

wallahi istedigim rüyaları görebilmek için gündelik hayatımdan cok sey feda edebilirim
hemen karıstırmayın ortalıgı adult değil görmek istediklerim cok daha güzel seyler var

183 Mesaj
18 Ağustos 2008; 22:58:32 

adı lucid ruya yanlız sakıncaları var uyanamayabiliyorsun

yani tabiki uyanacaksın her rüya sadece birkaç saniye sürer ama rüyandan uyanamaman şu şekilde olur yıllarca rüyanda yaşarsın gerçekte 5 sn geçer tabii uyanıpta senelerce yaşamış olduktan sonra akıl sağlığını yitirmek kaçınılmaz

DonanımHaber Rulezz

178 Mesaj
18 Ağustos 2008; 23:00:20 

quote:

Orjinalden alıntı: hydrogenfla

evet doğru.bundan 5-6 sene önce bizim fırın yanmıştı,evin her tarafını sarmış kokusu.rüyamda mangal yapıyoduk..

uhb-irdb-izdb

1142 Mesaj
18 Ağustos 2008; 23:06:04 

gönülden istediğin bişe olursa gorursun ancak bilnçli olarak direk goremezsın ama dolaylı yoldan rüyadayken istediğin tarafa cekebılırsın rüyanı lucid rüyadan haberın varsa tabi arkadaş

116 Mesaj
18 Ağustos 2008; 23:07:08 

görmek istediğin şey hakkında düşün diyenlerdenim bende eğer çok istersne görebilirsin neden olmasın

1659 Mesaj
18 Ağustos 2008; 23:07:36 

quote:

Orjinalden alıntı: Topal Yılan

yani tabiki uyanacaksın her rüya sadece birkaç saniye sürer ama rüyandan uyanamaman şu şekilde olur yıllarca rüyanda yaşarsın gerçekte 5 sn geçer tabii uyanıpta senelerce yaşamış olduktan sonra akıl sağlığını yitirmek kaçınılmaz

oho istediğim rüyayı yasayayım o riske razıyım hiç sorun değil
zaten rüya gercekliktir o anda rüyada oldugumu anlayamıyorum normal yasamımdaymıs gibi devam ederim (ama istedigim rüya olacak) yoksa gercekten cıldırabilirim
simdi söyledin evet belki de su anda rüyadayımdır kim bilir zuha

1063 Mesaj
18 Ağustos 2008; 23:13:50 

quote:

Orjinalden alıntı: gm7pro

evet doğru.bundan 5-6 sene önce bizim fırın yanmıştı,evin her tarafını sarmış kokusu.rüyamda mangal yapıyoduk..

benim de bir kere kulağım ağrıyordu uyurken de rüyamda kulağımdan arılar sokuyordu. fiziksel olaylarla o sırada görülen rüya arasında bağlantı var.

====KİŞİSEL BLOGUM====

Microsoft isn't evil, they just make really crappy operating systems.
The memory management on the PowerPC can be used to frighten small children.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
18 Ağustos 2008; 23:15:12 

quote:

Orjinalden alıntı: bigsmall11

bir sitede gördüm

Ya erotik bi rüye görmek istiyosak

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
18 Ağustos 2008; 23:16:58 

quote:

Orjinalden alıntı: hydrogenfla

Biri suratımıza osursa nasıl değişir.

4398 Mesaj
18 Ağustos 2008; 23:20:45 

quote:

Orjinalden alıntı: Crimin4L_

Ya erotik bi rüye görmek istiyosak

güzel soru

558 Mesaj
18 Ağustos 2008; 23:25:57 

Ya ben evvel zaman içinde kızın tekine çok fena vurgundum giriyordu rüyalarıma. Rüyamda kişileri yönetebiliyorum ama kabus gördüğüm zamanlar tutukluk yapıyor. Şu bir gerçek ki hep kafanda olan şeyleri rüyada görmen mutlaka olacak diye birşey yok ama ihtimali oldukça arttırıyor. Başka bir örnek olarak bir ara böcek fobim vardı o aralar kendimi kapalı bir odada her tarafımı kocaman böcekler kapladığını gördüm ve benzeri böcekli rüyalar.

765 Mesaj
18 Ağustos 2008; 23:45:24 

quote:

Orjinalden alıntı: istblacken

benim de bir kere kulağım ağrıyordu uyurken de rüyamda kulağımdan arılar sokuyordu. fiziksel olaylarla o sırada görülen rüya arasında bağlantı var.

Benim beynimde bir keresinde uyanmamak için Ramazan davulunun sesini rüyama monte etmeye çalışmıştı ama genede uyanmıştım.

905 Mesaj
19 Ağustos 2008; 0:25:28 

Ben size kendi keşfim olan bir yöntemi söyleyeyim. Herzaman tutmuyor ama pekte denemiyorum. neyse..

Beynin düşünce gereği hergün sıradanlaşmış düşüncelerin, şahısların yada hayallerin yerine bunların haricindeki bir şeyi yatmadan 1-2 saat önce (burası önemli) düşünürseniz, onu rüyanızda görme olasılığınız yüksektir. yatarken düşünülenler genelde rüyada görülmüyor, 1-2 saat önce olması gerekiyor. Bizzat kendim denemedim ama rüyamda gördüklerimi yatmadan bikaç saat önce düşündüğümü farkettim. Bi deneyin bakalım oluyomu.

İNCELEYİN!

4398 Mesaj
19 Ağustos 2008; 0:27:44 

quote:

Orjinalden alıntı: GurkanLee

Ben size kendi keşfim olan bir yöntemi söyleyeyim. Herzaman tutmuyor ama pekte denemiyorum. neyse..

Beynin düşünce gereği hergün sıradanlaşmış düşüncelerin, şahısların yada hayallerin yerine bunların haricindeki bir şeyi yatmadan 1-2 saat önce (burası önemli) düşünürseniz, onu rüyanızda görme olasılığınız yüksektir. yatarken düşünülenler genelde rüyada görülmüyor, 1-2 saat önce olması gerekiyor. Bizzat kendim denemedim ama rüyamda gördüklerimi yatmadan bikaç saat önce düşündüğümü farkettim. Bi deneyin bakalım oluyomu.

denicem

1633 Mesaj
19 Ağustos 2008; 1:12:00 

önceden sürekli geometri çözerdim rüyamda kurtuldum çok şükür

2748 Mesaj
19 Ağustos 2008; 1:20:48 

bende 4 yaşımdayken rüyamda herşey kayboldu bi anda taşların arasından su akan bi yere geldim. sonra yanda tuvaletler vardı girdim bi tanesine. küçük abdestimi yaptım yaparkende bi sıcaklık hissediyorum ama öyle bi rahatladım ki(kış günüydü). sonra bi uyandım ortalık batmış

458 Mesaj
19 Ağustos 2008; 1:26:59 

BEN RÜYALARIMI GERÇEK HAYATTA YAŞIYORUM

2783 Mesaj
19 Ağustos 2008; 1:31:38 

Yatmadan önce, istediğim rüyayı hayal ettiğimde görebiliyorum. Ancak bunu başka birşey mi yapıyor, yoksa kendim mi kontrol ediyorum bilmiyorum, çünkü rüyaya kendim yön verebiliyorum, uyuduğumu bildiğim halde..

Arkadaşlar, Efendiler ve ey Millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler, Dervişler, Müritler, Meczuplar memleketi olamaz! En doğru, en hakiki tarikat, Medeniyet tarikatıdır!

4398 Mesaj
19 Ağustos 2008; 1:42:26 

quote:

Orjinalden alıntı: MrYzC

bende 4 yaşımdayken rüyamda herşey kayboldu bi anda taşların arasından su akan bi yere geldim. sonra yanda tuvaletler vardı girdim bi tanesine. küçük abdestimi yaptım yaparkende bi sıcaklık hissediyorum ama öyle bi rahatladım ki(kış günüydü). sonra bi uyandım ortalık batmış

1850 Mesaj
19 Ağustos 2008; 1:46:20 

quote:

Orjinalden alıntı: Topal Yılan

Ooof! Arkadaşım bu çok kötür olur ya...Düşünmek bile istemiyorum.Yok abi rüya müya görmiyim.Zaten yaklaşık 1 aydır rüya görmüyorum rahatım. Ben bu Lusid Rüyayı hayatımda sadece iki kez gördüm.Onlarda da yaptığım tek şey uynmaya çalışmak oldu.Ne kadar salağım .Oysa ki bir sürü şey yapabilirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 19 Ağustos 2008; 1:51:53 >

725 Mesaj
19 Ağustos 2008; 1:48:53 

genelde yardıma ihtiyacım oldugunda rüyalarım yetişiyor nasıl neden niye bilmiorm ama bi şekilde bişiler anlatıyor hep de cıkıor

bir çeşit erken uyarı sistemi gibi benımkısı cogu seyi onceden tahmin edebiliyorum

cok fazla yardımcı oluyormu? hayır daha cok kafam karısıyor

@topalyılan

biraz fazla bilim-kurgu olmadı mı senin yorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orionsguard -- 19 Ağustos 2008; 1:49:28 >

INTEL i5-3570K 3.40GHz 6MB Ivy Bridge Gigabyte GA-Z77-DS3H DDR3 2400MHz CORSAIR CMZ8GX3M2A1600C9 Vengeance 8GB DDR3 1600Mhz CL9 XMP Dual Kit MSI GTX650 Ti OC 1GB GDDR5 128Bit SEAGATE ST500DM002 500GB 7200Rpm Cooler Master RC-K280-KKP500 Elite K280 500W Kingston SSD 120GB Sata3 Samsung S22B350H 21.5" 2ms Full HD Siyah Led Monitör

1392 Mesaj
19 Ağustos 2008; 1:49:34 

bende biryerlerde uyumadan önce gözlerimiz kapalı iken beliren beyaz şekillerin aslında o gece rüyamızda ne göreceğimizin işareti olduğunu okumuştum.
bilemiyorum ne derece doğru...

ya bırak gideyim ya da bırak yükseleyim
ya kodlarımı yeniden yaz yada tümden sil
bir daha derlenmemek üzere...

1458 Mesaj
19 Ağustos 2008; 2:18:07 

istediğiniz rüyayı görmek çok kolay ama uğraştırıcı bir yöntem. Rutin olmadığı sürece herhangi bir şeyi düşünün, onunla ilgili bir şeyler yapın %90 o akşam rüyanızda o şeyi göreceksiniz. Örneğin bütün gün pokemon izleyin sabahtan akşama kadar o gece rüyanızda pikachuyla ne yaparsınız bilmem artık...

366 Mesaj
19 Ağustos 2008; 2:44:10 

quote:

Orjinalden alıntı: ColdShadow

istediğiniz rüyayı görmek çok kolay ama uğraştırıcı bir yöntem. Rutin olmadığı sürece herhangi bir şeyi düşünün, onunla ilgili bir şeyler yapın %90 o akşam rüyanızda o şeyi göreceksiniz. Örneğin bütün gün pokemon izleyin sabahtan akşama kadar o gece rüyanızda pikachuyla ne yaparsınız bilmem artık...

233 Mesaj
19 Ağustos 2008; 13:00:17 

quote:

bende herkes gibi nete çok girdiğimden bir gün rüyamda bilgisayar mönitör yere düşmüştü o an uyanmak istedim bu bir kaç defa oldu

1314 Mesaj
19 Ağustos 2008; 13:07:43 

quote:

Misty olmamı

2757 Mesaj
11 Şubat 2012; 18:02:09 

gerçekten yukarıdaki mesajlarda bulunan dua işe yarıyormu ?

İmza Falan Kalmadı.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » İstediğimiz rüyayı görmek
Sayfa: [1]

Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.516