Şimdi Ara

## Lenovo'dan Süper-İnce Dizüstü Bilgisayar; ThinkPad X301 ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Lenovo'dan Süper-İnce Dizüstü Bilgisayar; ThinkPad X301 ##

IBM'in PC üretim departmanını satın alarak sükse yapan Çin'in en büyük sistem üreticilerinden Lenovo, X300 modelinin yerini alacak X301 modelini bu ayın 26'sında kullanıma sunmaya hazırlanıyor. Firmanın ThinkPad serisi altında hazırladığı X301 teknik özelliklerinin yanı sıra kompakt yapısı ile özellikle Apple'ın MacBook Air modeline kafa tutacak gibi görünüyor. Intel'in Centrino 2 platformunu baz alacak olan yeni bilgisayar yaklaşık 1" kalınlığı ve hafif yapısı ile öne çıkacak. 13.3" LED backlit LCD ekran ile gelecek dizüstü bilgisayarda ayrıca işlemci olarak Intel'in "ultra düşük güç tüketimi" serisi altında hazırladığı 1.2GHz'lik U9300 yada 1.4GHz'de görev yapan U9400 modeli yer alacak. 2GB'lık DDR3 sistem belleğiyle gelecek olan Lenovo ThinkPad X301 üzerinde depolama çözümü olarak 64GB veya 128GB kapasiteli SSD kullanılacak. WiFi ile gelecek modelin WiFi destekli varyasyonu ise önümüzdeki yıl içerisinde kullanıma sunulacak. İnce tasarım DVD yazıcı ile donatılan X301, DisplayPort konnektörüne de sahip olacak. Belirttiğimiz gibi 26 Ağustos'da kullanıma sunulacak olan dizüstü bilgisayarın fiyatı ise 2600$ olacak.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Oha be inceliğe bak
  • güzel olmuş

• quote:

Orjinalden alıntı: fx57

WiFi ile gelecek modelin WiFi destekli varyasyonu ise önümüzdeki yıl içerisinde kullanıma sunulacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bravoecho

quote:

WiFi ile gelecek modelin WiFi destekli varyasyonu ise önümüzdeki yıl içerisinde kullanıma sunulacak.

İkinci WiFi kelimesinin yerinde sanırım WiMAX olacak idi. Bu arada sabit diskli bir modeli de olsa fiyat açısından daha avantajlı olurdu.

• quote:

Orjinalden alıntı: yc#1

quote:

Orjinalden alıntı: bravoecho

quote:

İkinci WiFi kelimesinin yerinde sanırım WiMAX olacak idi. Bu arada sabit diskli bir modeli de olsa fiyat açısından daha avantajlı olurdu.

dostum o kadar ince tasarlamışlarki normal HDD'yi nereye sığdıracaklar

• süper inçe beee harika birşey ama bu ülkemizde pehh fiyat uçar
  • Kırılır bu
  • bu makina 1 cm gibi görünmüyor
  • bu makineden istiyorum kalınlığı hiç önemli değil :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: benerci2000

bu makina 1 cm gibi görünmüyor

1" = 2.54 cm

zaten 1 cm denmemiş. =))
  • ThinkPad X300'den çok çok farklı değil gibi duruyor.
  • güzel makina bence lenovo bu işi bence çok iyi biliyor ısı sorunu da yok asus makinalardaki gibi
  • üzerinden o kadar vakit geçti hala görmedim bu ürünü piyasada
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.