- x
GOOGLE'A NEDEN GIREMIYORUM ???
7 Cevap2820 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

400 Mesaj
13 Nisan 2005; 16:23:19 

Diger sitelere girebildigim halde google un sitesine giremiyorum acep nedendir ??

"You know the world is going crazy when the best rapper is a white guy, the best golfer is a black guy,the tallest guy in the NBA is Chinese, the Swiss hold the America's Cup, France is accusing the U.S. of arrogance, Germany doesn't want to go to war, and the three most powerful men in America are named Bush, Dick, and Colon. --Comedian Chris Rock

2427 Mesaj
13 Nisan 2005; 16:26:13 

bende açılıyor şuan problem yok dns ayarlarını kontrol et derim

400 Mesaj
13 Nisan 2005; 16:33:39 

quote:

Orjinalden alıntı: 2189®

bende açılıyor şuan problem yok dns ayarlarını kontrol et derim

Ya google da arama yapıyordum bi kaç kez yaptıktan sonra girememeye başladım 1 dk icinde DNS ayarları neden degişmiş olsun ki...Gerci problemi anlamış degilim ama benden başka herkes girebiliyor mu aaba ????

"You know the world is going crazy when the best rapper is a white guy, the best golfer is a black guy,the tallest guy in the NBA is Chinese, the Swiss hold the America's Cup, France is accusing the U.S. of arrogance, Germany doesn't want to go to war, and the three most powerful men in America are named Bush, Dick, and Colon. --Comedian Chris Rock

2702 Mesaj
13 Nisan 2005; 16:37:00 

bu sorunu tek yaşıyan sen deilsin galiba buraya bi bak istersen
http://forum.donanimhab.../tmode_1/smode_1/tt.htm

Mac Mini - 2.5 Ghz çift çekirdek, 3mb L3 cache, i5, 500 gb, intel hd graphics 4000, 4 * usb3, thunderbolt vs.
Samsung Galaxy S3
Asus Transformer Pad Infinitiy TF700
Salcano Astro 212 HD Dağ Bisikleti
Canon EOS 500 D 18-55 mm + 70-300 mm

2427 Mesaj
13 Nisan 2005; 16:39:37 

bence yinede değişik dns numaraları ile dene bakalım gircekmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2189® -- 13 Nisan 2005, 16:42:42 >

400 Mesaj
13 Nisan 2005; 16:43:16 

Başkalarında da varmış ama problemi halen anlayabilen yok galiba neyse bekleyelim bakalım düzelecek mi !

74 Mesaj
19 Ağustos 2006; 21:31:27 

arkadaşalar benimde sadece google'a girerken çince yazılar çıkıyor diğer sitelere rahatlıkla girebiliyorum

Aşk Gibi Aydınlık, Ölüm Gibi Karanlık.

2012 VW Jetta Comfortline 1,6 TDI 105

7267 Mesaj
19 Ağustos 2006; 21:43:30 

quote:

Orjinalden alıntı: Dirhem

Diger sitelere girebildigim halde google un sitesine giremiyorum acep nedendir ??

bağlantın nedir?

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Network ve Güvenlik » GOOGLE'A NEDEN GIREMIYORUM ???
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.174