Şimdi Ara

Company of Heroes Serisi [CoH] S.S.S. & Taktik Paylaşım [ANA KONU] (268. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.622
Cevap
24
Favori
265.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    betayı indirirsem normal oyundan farklı mı çalışıyor yoksa normal oyunu oynamak için baştan mı indirmem gerekecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan3191

betayı indirirsem normal oyundan farklı mı çalışıyor yoksa normal oyunu oynamak için baştan mı indirmem gerekecek?

Aynısı istersen beta yı işaretler betayı oynarsın, ya da beta- işaretini kaldırıp normal versiyonu oynayabilirsin ayrıca silip indirmeye gerek yok
  • bende valor var birader de coh 2
    birbirimize karşı oynayabilirmiyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: awaqado

bende valor var birader de coh 2
    birbirimize karşı oynayabilirmiyiz

Sadece Coh 1 varsa Coh 2 oynayamazsınız aynı şekilde sadece Coh2 varsa Coh 1 oynayamazsınız.
  • beyler bende panzerler ve ingilizler yok sizce bu yüzden mi paso kaybediyorum adam howitzerlarla canımı okuyorum haftrack da yapamıyorum kısacası uzaktan nasıl bir çare önerebilirsiniz birde upgrade meselesine gelince amerıkalılarda askerlerın upgrade ı yok bu durumda almanlar avantajda olmuyor mu son olarak sunu sorayım engınerlarla engellerı nasıl kaldırabılırım teşekkürler saygılar.
  • çok zaman geçiyor aradan oynayanda az ama 2v2 falan atacak çıkar mı acaba buradan? pm ile iletişime geçebilirsiniz.
  • lifeispoor L kullanıcısına yanıt
    quote:

beyler bende panzerler ve ingilizler yok

Opposing fronts dlcsi lazım onlar için. 4 birimle de birbirini yenmenin imkanı var. Kayıtlı oyunlar felan izle ordan kendini geliştirebilirsin.
  • steamde ankara odasında türkleri bulabilirsiniz gerçi coğunluk cevap vermiyor yabanimiyiz neyiz:)
  • arkadaşlar bende normal coh girmio hata verio multi oynıyamıorum steamdan indirdimde new steam eki var ordan multi oynıyabilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kratosss

arkadaşlar bende normal coh girmio hata verio multi oynıyamıorum steamdan indirdimde new steam eki var ordan multi oynıyabilirmiyim

New Steam versiyonunda multiplayer oynanıyor.

• Fena ya :D
  • Sinir bozucu bir bug var güncelleme ile beraber gelen. Oynarken birden askerler emirlerinizi dinlemiyorlar hiç bir şeyi hareket ettiremiyorsun doktrin seçemiyorsun oyuna hiçbir şekilde müdahale edemiyorsun anlayacağınız ama oyun devam ediyor hala. Bunu yaşayan var mı aranızda
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReDComrade

Sinir bozucu bir bug var güncelleme ile beraber gelen. Oynarken birden askerler emirlerinizi dinlemiyorlar hiç bir şeyi hareket ettiremiyorsun doktrin seçemiyorsun oyuna hiçbir şekilde müdahale edemiyorsun anlayacağınız ama oyun devam ediyor hala. Bunu yaşayan var mı aranızda

lagdan dolayı oluyor, son kez bi el atsalar su oyuna lobbydeyken de filtreler işaretli olmadığı halde örn: 8/35 filtres yazıyor 8 oda görüyorum fakat geriye kalan odalar kendiliğinden filtreli oluyor..

• Arkadaşlar geçen arkadaşımla yaptığım maçın tekrarını kaydettim. az önce izleyeyim dedim ama sağ altta bulunan ileri sarma süreyi gösterme vs. gibi şeyler yoktu. yotuube dan videolara baktım sağ altta adam ileri sarıyor kaçıncı dakikada olduğuna bakıyor. bende neden çıkmadı. bir ayarı mı var bunun ?

company of heroes 1.0 sürümü mevcut elimde. ondan dolayı mı acaba ?
  • Oyunu Ankara'da halen satan bir yer bulabilir miyiz ? D&R olur, elektronik mağazalar olur.. bir bilgisi olan var mı ?
    ve desteği ne durumda ?
    online serverları halen var mı ? patch geliyor mu ?
    düzenli ve sorunsuz bir şekilde net üzerinden oynayıp kendimi geliştirebilir miyim aldığım takdirde ?

bir soru daha;
    ek paketleriyle arasındaki farkı nedir? hangisini almak mantıklı olur ?

Teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: drumesh

Oyunu Ankara'da halen satan bir yer bulabilir miyiz ? D&R olur, elektronik mağazalar olur.. bir bilgisi olan var mı ?
    ve desteği ne durumda ?
    online serverları halen var mı ? patch geliyor mu ?
    düzenli ve sorunsuz bir şekilde net üzerinden oynayıp kendimi geliştirebilir miyim aldığım takdirde ?

bir soru daha;
    ek paketleriyle arasındaki farkı nedir? hangisini almak mantıklı olur ?

Teşekkürler..

Mağazalardan değil de Steamden yada key satan sitelerden almak daha mantıklı olur. En son iki ay önce patch yaptılar bug,lag,hack vs. düzelttiler...
    Oynayanı var ama son patch den dolayı bazı odaları göremiyorsunuz onu düzelteceklerdir mutlaka.

-Company of Heroes Tales of Valor almanız doğru olur Allies ve Axis hepsi ile oynayabilirsiniz normal CoH yada CoH OP alırsanız oynayamazsınız.

• arkadaşlar steam hesabımda kütüphaneme coh 2 gelmiş ben satın almadan, yanında 1 gün kaldı diyor ve direk yükle var 13.2 gb ta boyutu var. steam mağazasında öne çıkanlarda oyun 14$ fiyat var nasıl oluyor bu yardım bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakani85

arkadaşlar steam hesabımda kütüphaneme coh 2 gelmiş ben satın almadan, yanında 1 gün kaldı diyor ve direk yükle var 13.2 gb ta boyutu var. steam mağazasında öne çıkanlarda oyun 14$ fiyat var nasıl oluyor bu yardım bekliyorum.

Haftasonu tüm kullanıcılara denemeleri için eklendi 1 gün sonra kendiliğinden kalkacak, ister indir oyna istersen indirme
  • 2v2 AT yapacak çıkar mı? ağız tadıyla oyun oynamak istiyorum. öbür türlü takım arkadaşın çok rast gele.. kimi zaman baya iyi adam geliyor kimi zaman lamer geliyor...
  • 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.