Şimdi Ara

Company of Heroes Serisi [CoH] S.S.S. & Taktik Paylaşım [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.621
Cevap
24
Favori
265.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pplhntr

quote:

Orijinalden alıntı: Immortal King

Kullanana göre değişir. Ama ben howitzer ın daha büyük bir dengesizlik yarattığı kanaatindeyim.

alman stukalarını sorarım o zaman ben sana ;) howitzer büyük popülasyon alır ve sabittir. stukalar az populasyon ve mobil. daha ne istiyorsun :)

Stuka hangi oyunda var? Ben normal coh dan bahsediyordum. İnternet cafede o var.

Edit: Sayfa başı 4. sayfa hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Immortal King -- 17 Mart 2010; 20:30:39 >

• quote:

quote:

quote:

Kullanana göre değişir. Ama ben howitzer ın daha büyük bir dengesizlik yarattığı kanaatindeyim.

alman stukalarını sorarım o zaman ben sana ;) howitzer büyük popülasyon alır ve sabittir. stukalar az populasyon ve mobil. daha ne istiyorsun :)

Stuka hangi oyunda var? Ben normal coh dan bahsediyordum. İnternet cafede o var.

tov da var.radar kullanışsız demişsin gelen birliklerin yerlerini görüyorsun daha ne olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mental Yatırım -- 17 Mart 2010; 21:36:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: siyahgözlübezelye

quote:

quote:

quote:

tov da var.radar kullanışsız demişsin gelen birliklerin yerlerini görüyorsun daha ne olsun

Bilmiyorum ben kullanamadım. Onun için bana göre kullanışsız

• selamlar coh un bütün oyunlarıyla ilgili sorunum var :D.
    coh u yüklerken bu ürün zaten yüklendi vs vs . diyor yükleme başlamıyor.halbuki oyun yok pc de.oynayıp silmiştim.
    coh opposing fronts da oyuna giriyorum . oyun açılmıyor media falan bi hata veriyor . o nedendir?
    tales of valor da ise 3 tane campagain kapalı.onları nasıl açabilirim?
  • quote:

ilk çıkan cohta nazi var :D. doğal olarak stuka da var :) halftrack üretip, stuka geliştirmesini yapıyorsun. halftrack ın stuka kamyonuna dönüşüyor.

quote:

Orijinalden alıntı: the_imam912

selamlar coh un bütün oyunlarıyla ilgili sorunum var :D.
    coh u yüklerken bu ürün zaten yüklendi vs vs . diyor yükleme başlamıyor.halbuki oyun yok pc de.oynayıp silmiştim.
    coh opposing fronts da oyuna giriyorum . oyun açılmıyor media falan bi hata veriyor . o nedendir?

elinde hangisinin dvdsi var? ve orjinal mi? orjinal ise yardım ederim. yoksa cevap yok :) emeğe saygı :]

• quote:

quote:

ilk çıkan cohta nazi var :D. doğal olarak stuka da var :) halftrack üretip, stuka geliştirmesini yapıyorsun. halftrack ın stuka kamyonuna dönüşüyor.

quote:

Orijinalden alıntı: the_imam912

selamlar coh un bütün oyunlarıyla ilgili sorunum var :D.

elinde hangisinin dvdsi var? ve orjinal mi? orjinal ise yardım ederim. yoksa cevap yok :) emeğe saygı :]

Stukayı daha önce hiç duymamıştım. Öğrendiğim iyi oldu. Amerika olsunlarda göreyim artık.

• malesef orjinal değil usta
  • quote:

Stukayı daha önce hiç duymamıştım. Öğrendiğim iyi oldu. Amerika olsunlarda göreyim artık.

ben amerika ile oynuyorum. bi ara yapalım istersen ;)
  • quote:

quote:

ben amerika ile oynuyorum. bi ara yapalım istersen ;)

+1
  • Korsanla oynayabiliyorsak her türlü gelirim. Wehrmatch'ı alır dağıtırım ortalığı.
  • isteyen msn listesine eklesin. adresim profilimde yazıyor. neredeyse her akşam oynama fırsatım var.
  • Tamam ekleyeyim. Ama ben daha almadım orjinal. Nasıl olacak versiyonlar falan?
  • orjinal aldıktan sonra güncellemeleri yapacaksın. oyuna girince otomatik indiriyor zaten. indirdikten sonrada kuruyor.
  • Ooo mac war galiba ,bende gelirim ,coh um orjinal,yalniz msn yerine oyun ici acc lari ekleyin uygunsa bu aksam 5,6 gibi atalim bi oyun
    nickim:
    napolyon94
  • orjinal alana kadar arkadaşla oynamak istiyorumda
    hamachi ile oynamayı biri anlatabilir mi ? (Normal COH)
  • oyun oynamak isteyen olursa gelebilirim,axis allies farketmez
    ranked match ta ingiliz lv13, wehrmacht lv9
    bu arada oyundaki nickim NslashA, isteyen whisper atabilir
  • nslasha ile napolyon94 ü ekledim. bir ara oynarız. sonucu burada paylaşırız. hatta belki turnuva bile yaparız forumdonanım olarak :D
  • Ok hadi klan kuruyoruz xD,ee ilk mac ne zaman
  • Arkadaşlar bende opp. yükü tales'e yükseltmek için ne yapabilirim. Yaması falan var mı?
  • Yama olması lazım. Ya da Tov'un Dvd'sini al üstüne kur.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.