- x
ANKARALILAR..Gimat kavşağına nasıl gidilir??
14 Cevap12823 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3068 Mesaj
17 Ağustos 2008; 15:14:14 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

yarın sabah oraya gitmem gerekiyor
ego nun 250 nolu otobüsü gidiyormuş ama orda orda çalışmalar vardı..
son durumu bilen var mı bitirdiler mi
ordaki vakıfbank ta stajım var 9:00 da orda olmam lazım

yardım lütfen

2991 Mesaj
17 Ağustos 2008; 15:28:09 

çalışma hala dewam ediyor tam olarak gimat kavşağından geçmiyor ama yakınından geçer.
Kızılay'dan tam caddenin adını bilmiyorum ama Bakanlık ve Kızılay köprüsünün ortasındaki caddeden Burger var orda ki duraktan 297 ye binceksin

veya

Sıhhıye köprüsünden Gimat dolmuşlarına

3068 Mesaj
17 Ağustos 2008; 15:56:32 

297 tam kavşağa gelmiyor bildiğim kadarıyla uzakta inidiryor

gimat mı yazıyor dolmuşlarda

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Ağustos 2008; 16:00:49 

Çok zamandır dolmuşa binmedim . Ama mesa dolmuşu ve inönü domuşu gimattan geçiyor sanırım . Senin kastetdiğin yer araba pazarının orası mı ?

3068 Mesaj
17 Ağustos 2008; 16:04:12 

yok köşedeki BP benzinliğinin arkasındaki yer

Uzaklaştırılmış
17 Ağustos 2008; 16:05:24 

quote:

Orjinalden alıntı: tracy

yok köşedeki BP benzinliğinin arkasındaki yer

Tam içini gezmedim ama oranın 4 dönüşlü bi kavşak var . Otel var filan dimi ? Orasıysa O yolda çalışma var . Dolmuşlar geçmiyor galiba.

3068 Mesaj
17 Ağustos 2008; 16:06:28 

quote:

Orjinalden alıntı: Crimin4L_

Tam içini gezmedim ama oranın 4 dönüşlü bi kavşak var . Otel var filan dimi ? Orasıysa O yolda çalışma var . Dolmuşlar geçmiyor galiba.

evet o kavşak

Uzaklaştırılmış
17 Ağustos 2008; 16:08:35 

quote:

Orjinalden alıntı: tracy

evet o kavşak

Yol çalışması var . Arkada uran kent mi oran kent mi ne büyük bi site var . Orda inip yürüceksin . Ben olsam öyle yapardım . Başka bişekilde yardım edemicem .

505 Mesaj
17 Ağustos 2008; 16:12:39 

ulus- ostim keçiören- ostim dolmuşu, demet 12.cadden girip onkolojinin ek binasının önünden geçiyor, oto pazarının ortasından, sağlık bakanlığının arkasından, aselsanıın olduğu kavşaktan geçip normal güzergahının devam ediyor, ama 297 otobüsler bu yolu kullanmıyor, onlar macunköy metro duragından ivedik tarafından gidip ostim göbeğe çıkıyorlar...

yusufpb

213 Mesaj
17 Ağustos 2008; 16:16:55 

En yakın benim yöntem
İstanbul yolunda çalışıyorum gimatı geçtiktan sonra
Ulustan gençlik parkının çaprazında dolmuş durakları var
Orada Eryaman, Etimesgut veya elvankent dolmuşlarına bin.
Gimatın orada in biraz yürü...
En fazla 5 dk. yürürsün...

Devrim, ihraç edilebilir bir ürün değildir...

Uzaklaştırılmış
17 Ağustos 2008; 16:25:58 

Gidiyon Gidiyon ORDA!!

3859 Mesaj
17 Ağustos 2008; 16:28:13 

ne taraftan geleceksin??

297-220-221 otobüsleri oradan geçer, keçiören-ostim, ulus-ostim, sıhhiye-ostim dolmuşları da geçer...

hepsinin güzergahı aynıdır...

------------------------------------------------

0

şimdi 1. numaralı yer cemre parkı(oradan sağa dönüyor, ön taraf kapalı görürsün zaten)

daha sonra otobüs yolu gösterdiğim gibi takip edecektir; sen 2 numarada yani pınar kolejinin orda ineceksin...

3. numara da senin gidecek olduğun yer yani gimat...

4 numara ise oto pazarı, burası da neymiş böyle merak edersen aklında bulunsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uzaktan Kumandan -- 17 Ağustos 2008; 16:38:52 >

Nemrut,Hz. İbrahim’in ateşte yakılması emrini verdikten sonra meydanın ortasına odunlardan çok büyük bir yığın yapılmasını istemiş. Odunlar yanmaya başladıktan sonra alevler o kadar yükselmiş ki çocuklar adeta bulutların tutuşacağını sanmış. Hayvanlar korkup kaçmış. Kralın askerlerine verilen emir, Hz.İbrahim’in mancınıkla ateşin tam ortasına atmakmış. Bunu yapmalarının nedeni, herkesin bu olaydan ders alıp Nemrut’un ne kadar güçlü bir kral olduğunu anlamasıymış. Bir daha kimsenin, İbrahim (a.s) gibi, ona karşı gelmeye cesaret etmemesini sağlamakmış. -Bu sırada bir karınca da ağzında küçücük bir damla suyla koşa koşa ateşe doğru gidiyormuş. Hem de boyu göklere varan cehennem ateşine doğru. Başka bir karınca, onun bu telaşını görünce hemen yanına yaklaşıp dayanamayarak sormuş: “Hayrola, nereye böyle, ne bu acelen?” Ağzında bir damla su taşıyan karınca, o bir damlayı ellerinin arasına alıp, “Duymadın mı?” demiş. “Nemrut, İbrahim (a.s)’i ateşte yakacakmış.”
Bu yüzden, ben de ateşin olduğu yere su taşıyorum. Bu sözleri duyan karınca, kendini tutamayarak kahkahalarla gülmeye başlamış. “Sen şu ateşe yüzünü dönüp hiç bakmadın mı?” diye sormuş. “Ne kadar büyük. Senin bir damla suyun ona ne yapabilir ki?” Su taşıyan karınca, kendinden gayet emin bir şekilde “olsun” demiş. “Hiç olmazsa safım belli olur”…

3068 Mesaj
17 Ağustos 2008; 16:41:31 

quote:

Orjinalden alıntı: Uzaktan Kumandan

ne taraftan geleceksin??

297-220-221 otobüsleri oradan geçer, keçiören-ostim, ulus-ostim, sıhhiye-ostim dolmuşları da geçer...

hepsinin güzergahı aynıdır...

ben esattayım
sıhhıye yada kızılaydan binerim
dolmuşlar en mantıklısı galiba

quote:

Orjinalden alıntı: Uzaktan Kumandan

4 numara ise oto pazarı, burası da neymiş böyle merak edersen aklında bulunsun...

o yürüyüş mesafesi olmasın yaw
zaten etraf kum-çakıl. kumaş pantolon berbat olur

dolmuşlar ne taraftan geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tracy -- 17 Ağustos 2008; 16:42:34 >

3859 Mesaj
17 Ağustos 2008; 16:44:05 

başka bi sorun varsa söyle hergün gidip geldiğim yol...

Nemrut,Hz. İbrahim’in ateşte yakılması emrini verdikten sonra meydanın ortasına odunlardan çok büyük bir yığın yapılmasını istemiş. Odunlar yanmaya başladıktan sonra alevler o kadar yükselmiş ki çocuklar adeta bulutların tutuşacağını sanmış. Hayvanlar korkup kaçmış. Kralın askerlerine verilen emir, Hz.İbrahim’in mancınıkla ateşin tam ortasına atmakmış. Bunu yapmalarının nedeni, herkesin bu olaydan ders alıp Nemrut’un ne kadar güçlü bir kral olduğunu anlamasıymış. Bir daha kimsenin, İbrahim (a.s) gibi, ona karşı gelmeye cesaret etmemesini sağlamakmış. -Bu sırada bir karınca da ağzında küçücük bir damla suyla koşa koşa ateşe doğru gidiyormuş. Hem de boyu göklere varan cehennem ateşine doğru. Başka bir karınca, onun bu telaşını görünce hemen yanına yaklaşıp dayanamayarak sormuş: “Hayrola, nereye böyle, ne bu acelen?” Ağzında bir damla su taşıyan karınca, o bir damlayı ellerinin arasına alıp, “Duymadın mı?” demiş. “Nemrut, İbrahim (a.s)’i ateşte yakacakmış.”
Bu yüzden, ben de ateşin olduğu yere su taşıyorum. Bu sözleri duyan karınca, kendini tutamayarak kahkahalarla gülmeye başlamış. “Sen şu ateşe yüzünü dönüp hiç bakmadın mı?” diye sormuş. “Ne kadar büyük. Senin bir damla suyun ona ne yapabilir ki?” Su taşıyan karınca, kendinden gayet emin bir şekilde “olsun” demiş. “Hiç olmazsa safım belli olur”…

36 Mesaj
14 Temmuz 2010; 3:13:42 

Arkadaşlar aşağıya yazdığım adrese nasıl gideblirim biri yardımcı olursa çok sevinirim. (kızılay veya sıhıyeden)

Ankara Anadolu Bulvari Gimathan Is Merkezi 27/59 Macunkoy

"357.Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem - Yedek Subay Adayları"
357. Dönem Liste Kayıt - 357. Dönem Liste Görüntüle
_
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » ANKARALILAR..Gimat kavşağına nasıl gidilir??
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.371