Şimdi Ara

Evimizin Karşısındaki Pazarda Fareler Cirit Atıyor (6 tane)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evimizin karşısındaki balıkçıyı pislik götürüyordu şikayet üzerine belediye temizlemeye başladı bugün biri öldürüp onla maç yaptılar.

Biraz önce bakıyorduk 6 tane fare kedi kadar lağam faresi olduğu belli aynı anda zıplaya zıplaya koşuyor gülmekten zar zor konu açtım birde orda bir adam geziyor şuan paçalarına dalabilirler.

• kapıyı,bacıyı kapat güleyim derken yatagının altına dalmasınlar :P
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cepix

kapıyı,bacıyı kapat güleyim derken yatagının altına dalmasınlar :P

4 kat çıkabileceklerini sanmıyorum hem orda lağam suyu ve her türlü pislik var senelerdir ordalarmış bende ora niye kutu dolu diyordum.
  • Geçen gece annem bizim mutfakta görmüştü.Sonra benim yatağın kenarından kaçıp balkondan gitmiş.Açık balkon kapısından giriyormuş.Kedi kadarmış.
  • babamın da çalıştığı okulda lağam faresi varmış.. ama diyo çok akıllı kötü şeyler yemiyo patates artığı faan yiyo dedi..
  • fare eti
  • fareler kuduz virüsü taşıyabiliyor.belediye bunun farkında değil heralde.kuduzlu bir fare gidip birini ısırsa adam ölse bunun sorumlusu kim olacak?yazık ya adam öldürmüş fareyi bide maç yapmışlar.
  • abi git oraya halen duruyolarsa videolarını çek tabi saldıracak olurlarsa kaç bizde görelim valla ben hiç lağım faresi görmedim hayatımda birde geme diye bir fare türü vardı yanlış hatırlamıyosam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.