Şimdi Ara

çok para kazanmak için ne yapmalıyım?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
12.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sayısal loto şans topu piyango şans oyunları başka?????

• Türkiye gibi bi yerde işe gitmicen işi bilcen..

annayan annamıştır..

illegal yollardan bahsetmiyorum tabii..
  • part time bi iş bulmak lazım ben öyle yapıcam yoksa bana para dayanmıyo
  • Öğrenciysen alabildiğin kadar geri ödemesiz burs al
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

Türkiye gibi bi yerde işe gitmicen işi bilcen..

annayan annamıştır..

napcak köprü altına mı incek
  • quote:

sayısal loto şans topu piyango şans oyunları başka?????

daha faz çalışmalısın
  • çoook çalışacan kendini yetiştirecen ve dürüst olacan
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

Türkiye gibi bi yerde işe gitmicen işi bilcen..

annayan annamıştır..

doğru valla işi bilip işe gidince zarar ediliyor.
  • bence dünyada en kolay para kazanılan yer Türkiye dir

ammaaaa ; para kazanmak için ufakta olsa biraz paran olmalı ,yani bir çakmaktaşı lazım kıvılcım için ,gerisi çok kolay
  • quote:

para kazanmak için ufakta olsa biraz paran olmalı ,yani bir çakmaktaşı lazım kıvılcım için ,gerisi çok kolay

yav biz 15 yıldır çakıyoruz bu çakmağı gazı da var ama bir türlü yakamadık. fazlamı dürüst davranıyorum acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: İNTERTÜRK

quote:

para kazanmak için ufakta olsa biraz paran olmalı ,yani bir çakmaktaşı lazım kıvılcım için ,gerisi çok kolay

yav biz 15 yıldır çakıyoruz bu çakmağı gazı da var ama bir türlü yakamadık. fazlamı dürüst davranıyorum acaba

dürüstlük bana son 3 yılda 20 milyar kaybettirdi , ayrıca manen çok yoruldum ,kendikendime dedimki ulan en büyük dolandırıcı ben olucam diye ,ama yapamadım

düşte gör demişler ,bende düşünce gördümki ,memleketimizde insanlık kalmamış her şey para olmuş,en yakın akrabam bile ,bana borcu olduğu halde ,senetlerimin günü yaklaştığında ,satılığa çıkardığım 17" philips 107s monitörümü 130 milyon karşılığı almak istedi ,yani borcunu vermiyor ,üstüne malımızı almak istiyor

kısacası Allah insana malını sattırmasın, şimdiye kadar hiç fırsattan istifade yapmadım , bunu kesinlikle söyliyebilirim ve vicdanım sızlamaz

yani düşmeyeceksin ,düşmemek içinde para kazanacaksın , ne demişler olursa pulun olur çulun ,olursa çulun olurlar kulun

neyse uzattım kusra bakmayın ..................
    ama herşeye rağmen şimdiki durumuma bakarsam dürüstlükten ödün vermeden de ,güzel işler yapabildiğimi görüyorum
  • gunde 40 kişiye 5 milyondan saxo atsan, eder ayda 6 milyar nası?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ikematsu

gunde 40 kişiye 5 milyondan saxo atsan, eder ayda 6 milyar nası?

zuahahhaahahahha
  • saxo atmasam attırsam nasıl olur yaw.
    jigaloluk yasak mı?var mı kanalları olan.karar verdim artık kendimi satacam.
    dürüst olmakmış hikaye dürüst olarak para kazanılmaz.

size bi hikaye anlatayım.kadıkoyde 3 el(eskiden cinemaclup tü) bilgisayarı bileniniz vardır.onun sahibi işe cd satmakla balamış ve şimdi kadıköyde 3 tane dükkanı var.biri pc goldun yanında diğerleride 50 metre ileride.Adam paraya para demiyor.İşte ordan modem aldım ki bana 2. el modemi sıfır diye geçirdi.İçinden başka modemin cd si çıktı va geri götürdüm adam bi deneyelim dedi.bilgisayar kuruyordu onda deneyecektik.2-3 saat bekletti beni(iyi günümdeydim sesimi çıkartmadım)
    adamların bir kaç kişi birbirine şu sözleri söylüyordu.ben bu istanbulda para kazanamayanın aklına zıçayım.bu istanbulda parasız gezwn salaktır.bilmem anlatabildim mi?
    eeee biz demi şerefsiz olacağız :(
  • Ben para kazanmak için Seiko vs saat satıyorum.
    Geçenlerde sahibinden.com hesabıma 93.3YTL yerine 933YTL yatırdı. Ertesi gün farkettim aradım adamları hesap numarası istedim parayı geri yolladım. Bir teşekkür etmediler. Demek ki benim gibi dürüst de olmayacaksın. Takacaksın takabildiğine...
  • CALISACAKSIN ABICIM OYLE YOK HAZIR HAZIR.TER DOKECEKSINKI KIYMET BILECEKSIN DUA EDECEKSIN
  • Çok para kaznamak önemli değil öneli olan helal para kazanmak. Ben hep öle dua ederim. Belki biraz maneviyatçı bir aklaşım ama çalıp çırmak yada kandırmak bana göre değil.
    Çalıştığım yerde geçengün panasonic yazıcı tamir ettik . Kafaya giden kabloyu onardık.... Yaızcının yenisi 400 € adam 150 avroyu gözden çıkardı. Adam komşumuz oluyor para almadık. Adam geldi 50 milyon siftah parası attı .. ogunde Milyara yakın ciro yaptık :) Valla haram yemicen birazda kafan çalışıcak bide iyi iş yapıcan. Ozaman çok değilde sana yetcek paran olur merak etme.
  • şurda 30 40 sene örün kalmış zaten sabancı çok kazandı da ne oldu .
  • iddaa oyna harbi işe yarıyo
  • Alnından ter akmadıkça o para gider senden sayısal loto iddaa vs vs... Alnından ter akacak.iş arıyorsan sana part time bir iş . admin@incele.net ekle msn görüşelim...İş arıyan varsa görüşelim başka arkadaşlar..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.