Şimdi Ara

Hergünucuz Fırsatları Bilgi ve Paylaşım Mekanı...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.085
Cevap
2
Favori
107.892
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar diğer topiğin özellikle bilgi almak isteyen üyelerce takip edilemeyecek kadar konu dışına çıkmış olması sebebiyle Hergunucuz.com hakkındaki birgi ve paylaşımlara buradan devam edebilirsiniz...

Diğer konudaki gereksiz tartışmaların burayada taşınmamasını rica ediyorum... Zira bilgi ihtiyacı olanlar karşılık bulamıyorlar ve daha çok gereksiz mesaj ortaya çıkıyor...

Not...: Ayrıca şahsım adına belirtmek istiyorum ki bende ilk 2 Samsung LCD'yi sorunsuzca almış memnun kalmış durumdayım... 3. monitörüm ve HDS4850 ekran kartı siparişlerim verilen bilgiye göre ithalatçıdan doğan gecikmeden dolayı bugüne gecikmiş durumda ve bugün kargoya verilecekmiş... Bende dün firmayı arayıp bugün kargoya verileceği bilgisini aldım ve bugün şahsen gidip alacağımı belirttim.. Hem özellikle ekran kartı için fazla beklemek istemiyorum (sistemimi kurmam lazım artık) hemde gidip olayı birde yerinde görmek istiyorum...

Saat 3 gibi telefon edip ürünlerin firmaya ulaştığı onayını aldıktan sonra Çengelköy'e doğru yola çıkacağım... Sizide akşam bilgilendiririm konu hakkında...

Neyse umarım sorunsuz bir alışverişi daha tamamlar ve HGU fırsatlarından yararlanmaya hep beraber devam ederiz...

Herkese iyi forumlar...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orjinalden alıntı: java

Arkadaşlar diğer topiğin özellikle bilgi almak isteyen üyelerce takip edilemeyecek kadar konu dışına çıkmış olması sebebiyle Hergunucuz.com hakkındaki birgi ve paylaşımlara buradan devam edebilirsiniz...

Diğer konudaki gereksiz tartışmaların burayada taşınmamasını rica ediyorum... Zira bilgi ihtiyacı olanlar karşılık bulamıyorlar ve daha çok gereksiz mesaj ortaya çıkıyor...

Not...: Ayrıca şahsım adına belirtmek istiyorum ki bende ilk 2 Samsung LCD'yi sorunsuzca almış memnun kalmış durumdayım... 3. monitörüm ve HDS4850 ekran kartı siparişlerim verilen bilgiye göre ithalatçıdan doğan gecikmeden dolayı bugüne gecikmiş durumda ve bugün kargoya verilecekmiş... Bende dün firmayı arayıp bugün kargoya verileceği bilgisini aldım ve bugün şahsen gidip alacağımı belirttim.. Hem özellikle ekran kartı için fazla beklemek istemiyorum (sistemimi kurmam lazım artık) hemde gidip olayı birde yerinde görmek istiyorum...

Saat 3 gidi telefon edip ürünlerin firmaya ulaştığı onayını aldıktan sonra çengelköye doğru yola çıkacağım... Sizide akşam bilgilendiririm konu hakkında...

Neyse umarım sorunsuz bir alışverişi daha tamamlar ve HGU fırsatlarından yararlanmaya hep beraber devam ederiz...

Herkese iyi forumlar...

açıklama için teşekkürler

• İlk mesaj benden:
    Sorunsuz ve kavgasız bir konu olması dileğiyle, sizin de gittiğinizde göreceklerinizi yazmanızı bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazar -- 15 Ağustos 2008; 14:56:33 >
  • çarşamba günü helikopter siparişi veren var mı aramızda ben vermiştim ama hala haber yok
  • Diğer konu kapatıldığı için buradan yazayım.
    Ben hala 500 GB HDD ve 19" LCD Monitorlerin sırayla 12.08.2008, 13.08.2008 ve en son kesin olarak gönderileceği söylenen 14.08.2008'de gönderilip gönderilmediği hakkında hergunucuz 'dan haber bekliyorum. Bugün de erteleyeceklerse tekrar alışveriş yapmayıp, sitelere de durumu yazacağım. Çünkü adamlar mesajlara cevap vermiyorlar. P.tesi günü de Bankaya Harcama İtiraz Dilekçesi vermeyi düşünüyorum. Çünkü bugün ürünleri gönderseler bile hafta sonu işyerim kapalı olduğundan elime ulaşmayacak. Bu da beni zor durumda bırakacak. (Sitelerden gelen kargoları sadece adrese teslim olarak veriyorlar)
  • quote:

Orjinalden alıntı: guven35

Diğer konu kapatıldığı için buradan yazayım.
    Ben hala 500 GB HDD ve 19" LCD Monitorlerin sırayla 12.08.2008, 13.08.2008 ve en son kesin olarak gönderileceği söylenen 14.08.2008'de gönderilip gönderilmediği hakkında hergunucuz 'dan haber bekliyorum. Bugün de erteleyeceklerse tekrar alışveriş yapmayıp, sitelere de durumu yazacağım. Çünkü adamlar mesajlara cevap vermiyorlar. P.tesi günü de Bankaya Harcama İtiraz Dilekçesi vermeyi düşünüyorum. Çünkü bugün ürünleri gönderseler bile hafta sonu işyerim kapalı olduğundan elime ulaşmayacak. Bu da beni zor durumda bırakacak. (Sitelerden gelen kargoları sadece adrese teslim olarak veriyorlar)

yerinize gelip bulamazlarsa şubeden teslim alabilirsiniz

• Geçen hafta UPS'den teslim etmediler ama konu o değil zaten. 3.defa Kesin dedikleri halde atlatıldık.
  • Tevfik abi firma hakkındaki görüşlerini emrakla bekliyoruz olayı yerinde inceleyip bizi bilgilendirirsen seviniriz,
    bir de rica et de şu seagate in yerni 640gb lık harika hdd sinden versinler
  • quote:

Orjinalden alıntı: CoMiSeR

Tevfik abi firma hakkındaki görüşlerini emrakla bekliyoruz olayı yerinde inceleyip bizi bilgilendirirsen seviniriz,

CoMiSeR 'im önce eski siparişleri göndersinler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: CoMiSeR

Tevfik abi firma hakkındaki görüşlerini emrakla bekliyoruz olayı yerinde inceleyip bizi bilgilendirirsen seviniriz,

Ben de alışveriş yaptım, monitör tam zamanında elime geçti fakat...

Firmanın içten dıştan bir kaç fotoğrafını da koyarsanız çok memnun oluruz. İstanbul dışında oturuyorum gelme imkanım yok. Merakımı giderecek bir kaç ufak resim çok mutlu eder beni.
  • http://www.hizlial.com/UrunInceleme.aspx?UrunID=30.056.1165.0047

Hızlıal'da günün ürününü incelediniz mi? fiyat 22" LCD için uygun gibi geldi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 15 Ağustos 2008; 15:29:00 >
  • 932 nw Samsung lcd monıtor
    wriless modem
    1 tb seagate harddısk
    seagate in 640gb lık hdd sinden

isteklerimiz şimdilik bunlar kampanyaları bekliyoruz
  • 1 tb seagate free agent pro aldım ama mail gelmedi.Bu ürünü alanlara mailleri gönderildi mi?
  • Daha demin aradım, Serhat Bey toplantıdaydı, operatör hanımla görüştüm. HD4850 ekran kartlarının daha ellerine ulaşmadığını, büyük ihtimal yarın ulaşacağını ve yarın kargoya vereceklerini söyledi, Çarşamba günü kargoya verilmiş olması gerekiyordu ürünlerin.
  • Vay bee diyorum nasılda planlı programlı cökmüşşünüz konuya
    Bu kadar açık yapmasaydınız bari
    bu konununda diğerinden farklı olmayacağı kesin, aynı tartışmalar çıkınca kendi konunuda kapatacakmısın bakalım merak ediyorum
    Dh yöneticisine hiç yakıştıramadım
  • bi link yok topıcte bugun ındırımde urun yokmu .
  • şu sıralarda bir iletişim kopukluğu yaşamaktayız siteyle... ayın 4ünde gönderdiğim 5inde serhat beye iletildiği söylenen gps'ten serhat beyin haberi yoktu en son :) o sebeple hala ücret iadesi yapılmadı... bakalım neler olacak... ilk başta UPS öyle bir gönderi yok diyordu :) onlar buldular, soyadımı yanlış yazmışlar :)) şimdi paketi bulma sırası serhat beyde...

böyle aksaklıklar dışında iyidir site... bişi istersiniz satar, beğenmezsiniz kurye ile evinizden aldırır ürünü... ama çok zorlandıkları ve yoruldukları belli...
  • Az önce telefon ettim ve Serhat Bey'e bağladılar... Kendisine samsung monitörü sordum... Monitörlerin dün geldiğini ve şu an kargo tarafından barkotlama aşamasında olduğunu ve bugün kargoya verileceği bilgisini aldım... Bu da demektir ki normal şartlarda kargo süresi 1 gün olduğuna göre (yurtiçi'nde öyle) yarın son 200 lük partiden alanların monitörleri yarın ellerinde olmuş olacak...

HD4850 meselesine gelince; bilgi almaya devam ettim ve ekran kartlarının ithalatçı tarafından dün kargoya yetiştirilemediği ve bu sabah verildiği bilgisine ulaştım... Bu durumda akşam yada yarın sabahtan ürünler elimizde olacak ve biz de kargolayacağız cevabını aldım... Kargoda büyük bir aksilik olmadığı takdirde tabi...

Bende ok dedim ve yarın 12 de ürünleri şahsen almaya geleceğimi belirttim ve önceden haber vererek gelmemde (ürünün kargo sırasına vs konulmaması açısından zira kargo sırası karışmasın diye) problem olmadığı ve ekran kartımı ayırmak üzere sipariş numaramı aldıktan sonra, monitörümü yarın gelecek kargoyla ekran kartını da şahsen alabileceğimi söyledi...

Son durum bu arkadaşlar...

• ps3'ler geldi yeniden
  • jawa bilgilendirme için teşekkürler. Yalnız herkes sizin gibi şanslı değil. Ben İzmir'deyim.Yazdığım mesajlara cevap vermiyorlar. 3. defa kargoyu ertelediler. 4-5 adet ürünün gelmesini bekliyorum. Söz verdiğim kişilere de mahcup oldum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.