Şimdi Ara

CANON LBP2900 hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vatan bilgisayardan %8 indirimle Canon 2900 aldım. Fakat içinden Türkçe kullanma kılavuzu çıkmadı. Daha önce de Canon MP500 almıştım fakat Türkçe kullanma kılavuzu vardı. Elinde bu modelin Türkçe kullanma kılavuzu olan var mı acaba?

• Unalsa merhaba,
    Ben yardımcı olamayacağım üzgünüm.Ancak belki sen canon 2900 hakkındaki kullanım deneyimlerini paylaşırsan başkalarına yardımcı olabilirsin.
  • zaten cihazın türkçe kullanım kılawuzuna gerek yok ki sadece tonerii tak kağıdını yerleştir cıktını al zaten kurulum driweri Türkçe zzaten kuıllanım kılawuznuna gerek yok
  • Eee o kadarını biliyoruz yani. Mesele toneri takıp çıktı almak değil. Parçalarını söküp yumurta pişirebilir miyim merak etmiştim de. Belki kullanma kılavuzunda yazıyordur.
  • Arkadaşlar Canon LBP Türkçe kullanma kılavuzunu buldum. Nasıl mı? İthalatçı firmaya mail attım hemen maille gönderdiler. İçerik olarak çok da fazla bir şey yok ama yine de gerekebilir.
  • hocam bir arkadaşa alacağız bu üründen
    siz alalı 15 gün olmuş sanırım
    memnunumusun acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: melifkaya

hocam bir arkadaşa alacağız bu üründen
    memnunumusun acaba

Bende var bu yazıcıdan 1 aydır kullanıyorum çok memnunum, ama asıl olay toneri bitip doldurmaya kalkınca anlaşılır
  • Arkadaşlar bu ürüne baktım bazı yerlerde çözünürlüğü 600x600dpi bazı yerlerde 2400x600dpi olarak gözüküyor.
    MİSAL= http://www.sanalmusteri.com/ozellikler.asp?3A1D0124000B=5A5D5D5A&3A1D01240E1B=5E59&220E1D040E=5659
    http://www.mavibilgisayar.com/ud/3298

Bir de i-SENSYS özelliği nedir?

• sonunda aldım arkadaşa bu üründen.
    ve şu anda oldukça memnu. ürünün boyutu hp ye göre biraz büyük ama o da olsun artık o kadar

quote:

Orjinalden alıntı: kir-pi

quote:

Orjinalden alıntı: melifkaya

hocam bir arkadaşa alacağız bu üründen
    memnunumusun acaba

Bende var bu yazıcıdan 1 aydır kullanıyorum çok memnunum, ama asıl olay toneri bitip doldurmaya kalkınca anlaşılır
  • arkadaslar bende aldim 4 gun once. bildiginiz gibi icinden usb kablo cikmiyor. kargo ile gelince urunu deneyip bir sorun warmi diye bakalim dedik usb yok hemen arkadasin hp yazicisinin usbsini taktik sorun yoktu. neyse bugun bir usb kablo alayim dedim geldim taktim bilgisayar usb'nin ucunda bi alet war ama taniyamiyorum diyor kisaca. fakat hp'nin usbsini takinca normal cikti veriyor. sorun acaba aldigim usbnin usb 1.1 olabilecegi ihtimalinden midir? cunku urun ozelliklerinde usb 2.0 belirtilmis. eger boyleyse usb 1.1 kablo calistirmaz mi? mumkun mu boyle bir durum yoksa kablo imalat hatasi vs gibi bir nedenden dolayi bozukmudur? usb arabirimleri konusunda biraz cahilim kusura bakmayin
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaKiNeCCi

Arkadaşlar bu ürüne baktım bazı yerlerde çözünürlüğü 600x600dpi bazı yerlerde 2400x600dpi olarak gözüküyor.
    MİSAL= http://www.sanalmusteri.com/ozellikler.asp?3A1D0124000B=5A5D5D5A&3A1D01240E1B=5E59&220E1D040E=5659
    http://www.mavibilgisayar.com/ud/3298

Bir de i-SENSYS özelliği nedir?

http://www.canon.com.tr/product.aspx?prID=po/tlvFTPMA=&catID=Ut3HUS0zcbw=
    hocam kendi sayfasinda 2400X600 demekte

• quote:

Orjinalden alıntı: jackylupino

arkadaslar bende aldim 4 gun once. bildiginiz gibi icinden usb kablo cikmiyor. kargo ile gelince urunu deneyip bir sorun warmi diye bakalim dedik usb yok hemen arkadasin hp yazicisinin usbsini taktik sorun yoktu. neyse bugun bir usb kablo alayim dedim geldim taktim bilgisayar usb'nin ucunda bi alet war ama taniyamiyorum diyor kisaca. fakat hp'nin usbsini takinca normal cikti veriyor. sorun acaba aldigim usbnin usb 1.1 olabilecegi ihtimalinden midir? cunku urun ozelliklerinde usb 2.0 belirtilmis. eger boyleyse usb 1.1 kablo calistirmaz mi? mumkun mu boyle bir durum yoksa kablo imalat hatasi vs gibi bir nedenden dolayi bozukmudur? usb arabirimleri konusunda biraz cahilim kusura bakmayin

Bende Canon MP610 var.Usb çıkmadı Kutudan..
    Usb 1.1 kablo aldım canavar gibi çalışıyor..
    Hatta tarayıcıdan 400 megabyte boyutunda tek belge tarattım ne yazıcıda donma var ne de kabloda sorun var...
    Kolay gelsin..

• o zaman kablodan olabilir bir kac cvp daha gelse tam emin olcam.yinede sagolun hocam
  • Canon firmasınca üretilen yazıcılar içindeki en iyi modeller arasında yer alan canon lbp2900 ve lbp3000 modelleri, 7-8 senedir kullanıyoruz taş gibi makina, kullandıkları crg-703 toner en az 2000 sayfa baskı yapıyor.

• Bu yazıcı hp'nin bir serisiyle aynı toneri kullanıyor. Aynı zamanda doldurulabilir toner alırsanız 70 lira civarı, ben bir defa orijinal toneri söküp doldurudm ama sonra uğraşmak istemedim. Ev kullanıcıları için bir toner birkaç sene yeter zaten.
  • Canon i sensys lbp2900 laser yazıcı hp laserjet 1010 yazıcıyla aynı alt yapıya sahip mükemmel yazıcılar arasındadır, günümüzde üretilmiyor olmasına rağmen işi bilenler tarafından ikinci elleri dahi yeni yazıcılara oranla daha pahalı fiyatlara alınıp satılıyor.
    Canon lbp2900 ve hp 1010 yazıcıların kullandıkları toner kartuşunda çip bulunmaması ve yüksek kapasiteli toner haznesine sahip olması nedeniyle en ucuz kopya maliyeti ile çıktı alınan yazıcılar arasında yer almaktadırlar.

• Bu canon u wireless li yazıcıya dönüştürme şansımız var mı acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.