Şimdi Ara

Keşiş örümceği ısırığı (+18) Aman dikkat! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
2
Favori
50.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyrenç son resmi görünce gözlerim biran kamaştı . uiyyyyyy
  • Örümcekler birbirlerine benzer ama ben köye gittiğimde bu örümceğe çok benzeyenini görmüştüm.Hatta yemek yerken benim arkamdaki duvardaydı.Bembeyaz duvarın üstünde ışığın altında kabak gibi ortadaydı.Uyardıklarında ben can havliyle hareketlenince füze gibi kaçmıştı.Acaba bu olabilir mi?
  • Bence 9.gündeki resim fake ?
  • Bildiğim kadarıyla olay sadece zehir değil. Yumurta mı bırakıyormuş napıyormuş ?
  • aslında en baştaki resimlerde:
    3. resimde ameliyat var
    son ikisinde de adamın iyileşme süreci ve oraya kapattıkları özel kaplama var
    ikinci resimdeki herif de afedersiniz ama tam salakmış, beni bu örümcek ısırsa koşarak giderim hastaneye, adam nerdeyse elinin çürümesini bekliyor
  • yahu arkadaşlar kimse çürümesini beklemiyor hayvanın zehri çok kuvvetli ben bunu belgeselde izledim ya.(national)hala ps diyosunuz.

Kadının biri bacağından ısırılıyordu ve yumruğum kadar et kaybediyordu bacağından.

bu erimenin önüne geçilemiyor sadece tedavi edilirse yavaşlatılıp azaltılabiliyor.

gerçekten çok kötü birşey insanlar aylarca bu acıyı yaşıyor Allah kimsenin başına vermesin çok berbat birşey.

ayrıca sizin o söylediğiniz özel kaplama dötten alınan deri olabilir bu arada.
  •  Keşiş örümceği ısırığı (+18) Aman dikkat!

• quote:

Orjinalden alıntı: gecomert

yahu arkadaşlar kimse çürümesini beklemiyor hayvanın zehri çok kuvvetli ben bunu belgeselde izledim ya.(national)hala ps diyosunuz.

Kadının biri bacağından ısırılıyordu ve yumruğum kadar et kaybediyordu bacağından.

bu erimenin önüne geçilemiyor sadece tedavi edilirse yavaşlatılıp azaltılabiliyor.

gerçekten çok kötü birşey insanlar aylarca bu acıyı yaşıyor Allah kimsenin başına vermesin çok berbat birşey.

ayrıca sizin o söylediğiniz özel kaplama dötten alınan deri olabilir bu arada.

büyük ihtimalle öyledir zaten
    ayrıca ps diyen arkadaşlara söyleyeyim kesinlikle ps değil.

• Off Bayılıyorum Galiba O Ne Öyle Ya Gözlerimin Önü Kararıyo
  • kobEren eğer inanmıyorsanız alttaki linkteki metni okuyun.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Brown_recluse_spider

Benim anladığım kadarıyla bu zehir 7 yaşındaki bir çocuğu anına öldürebilecek düzeyde.(Bağışıklık sistemi zayıf olduğundan dolayı) . Diğer yandan ise bu ısırığın içerdiği bakteri , doku rejenerasyonu sağlayan birimleri yok edip aynı zamanda dokulardan besleniyor.

Isırıktan 3 ila 5 dakika arasında acı vücüda dahil oluyor.Acıyı kesmek ve bakterinin yayılmasını yavaşlatmak için ilk yardım olarak buz pressi ve rahatlatıcı olarak aloa vera kullanılması tavsiye edilmiş

• allah veremsin yha küçücük böceğin yaptığına bak lan kemik vardı resmen öle bi hayattansa kırımkongoyu tercih ederim.
  • Fake diyen arkadaşlar hiç mi haber izlemiyonuz hiç mi belgesel izlemiyonuz offf

Ben haberlerde izlemiştim hatta haber başlığı ''et yiyen örümcekler''di ankarada görülmüştü ilk önce köylülerin hayvanları telef olmuştu falan bilmem kaç metre zıplayabiliyormuş ve üzerine bastığınızdada ölmüyormuş haberin içeriğinde söylemişlerdi

Anlayacağınız bu izlediğimiz filmler yok katil örümcekler yok resident evil hepsi gerçek olacak bilmem bilir misiniz insan klonluyorlar yasal olmadığı halde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zenten- -- 15 Ağustos 2008; 6:10:55 >

• Bu adamı cidden yer yahu, nedense bu örümcekler türü ne olursa olsun insanların ortak korktuğu bir böcek türü.
  • normal bir insan hayatı boyunca 2000'e yakın böcek ve örümcek yutuyormuş zaten. uykusunda.

Bu arada bence fake.
  • ben korkmaya başladım hatta huylanmaya...görürsem o böceği yada yada bağlarım ipe yermisin yemezmisin
  • quote:

Orjinalden alıntı: NovariX

normal bir insan hayatı boyunca 2000'e yakın böcek ve örümcek yutuyormuş zaten. uykusunda.

Bu arada bence fake.

o zaman bi< şu anda kendimiz bir örümceğiz
  • Ayı Grylls yer...
  • Bu resimleri görmüştüm. Bir ara örümceklerle ilgili araştırma yaparken rastlamıştım
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.