Şimdi Ara

^^^^KİA CEED CLUB^^^^ (406. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.759
Cevap
59
Favori
840.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: trburock

Arkadaşlar yeni ceedlerdeki piano black kısımlardaki çizikler için yapılabılcek bısey varmıdır acaba ?

çok derin değilse oto cilasını pamukla deneyebilirsiniz,
    bundan sonra da,
    tozlu bırakmayın, güderi ile silin, yıkamaya verdiğinizde dikkat etmelerini söyleyin, kullandıkları beze dikkat edin, elinizdeki anahtar gibi cisimlerle kapıyı açarken çizmemeye dikkat edin,
    :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: trburock

Arkadaşlar yeni ceedlerdeki piano black kısımlardaki çizikler için yapılabılcek bısey varmıdır acaba ?

Ben de bu piano black kısımların ileride çok sıkıntı olacağını düşünüyorum, hatta yanlış bir tasarım stratejisi diye düşünüyorum,

oto cilasını pamukla deneyin,

bu arada, tozlu bırakmayın, oto yıkamaya verdiğinde kullandıkları bezi sorun, mümkünse başlarında durun, kimyasal sürdürmeyin, arabaya binerken-inerken anahtar gibi cisimlerle kapı kolunu tutmayın..! mutlaka farketmeden çiziyoruz .:)

not: nemli gerçek mikrofiber bez ile temizleyin.
  • Arkadaşlar herkese iyi geceler..Bende 2004 vw polo vardı onu sattım ve kısmetse c sınıfı dizel bir araç almayı düşünüyorum,bütçem de max. 37000 TL..Aldığım arabayı da en az 3 yıl kullanmayı düşünüyorum..Seçeneklerim arasında focus,auris ve ceed var..Açıkçası benim gönlümden geçen araba gerek yakışıklılığı gerek donanımı gerek de ceed kullanıcılarının yorumları açısından kia ceed..Birkaç iyi araba da buldum..Ancak bugün okulda konuştuğum öğretmen arkadaşların yorumları beni biraz tedirgin etti doğrusu..Aracın Türkiye'de pek sıcak karşılanmadığını, yedek parça ve servisinin yetersiz olduğunu 2. elinin çok zayıf olduğunu,fazla yaktığını falan söylediler..Arkadaşlar sizlerin yorumları ve tavsiyeleri benim için önemli olacak..Var mıdır bu konuda yorumlarınız?Teşekkür ediyorum..
  • Arkadaşlar herkese iyi geceler..Bende 2004 vw polo vardı onu sattım ve kısmetse c sınıfı dizel bir araç almayı düşünüyorum,bütçem de max. 37000 TL..Aldığım arabayı da en az 3 yıl kullanmayı düşünüyorum..Seçeneklerim arasında focus,auris ve ceed var..Açıkçası benim gönlümden geçen araba gerek yakışıklılığı gerek donanımı gerek de ceed kullanıcılarının yorumları açısından kia ceed..Birkaç iyi araba da buldum..Ancak bugün okulda konuştuğum öğretmen arkadaşların yorumları beni biraz tedirgin etti doğrusu..Aracın Türkiye'de pek sıcak karşılanmadığını, yedek parça ve servisinin yetersiz olduğunu 2. elinin çok zayıf olduğunu,fazla yaktığını falan söylediler..Arkadaşlar sizlerin yorumları ve tavsiyeleri benim için önemli olacak..Var mıdır bu konuda yorumlarınız?Teşekkür ediyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkankaymaz01

Arkadaşlar herkese iyi geceler..Bende 2004 vw polo vardı onu sattım ve kısmetse c sınıfı dizel bir araç almayı düşünüyorum,bütçem de max. 37000 TL..Aldığım arabayı da en az 3 yıl kullanmayı düşünüyorum..Seçeneklerim arasında focus,auris ve ceed var..Açıkçası benim gönlümden geçen araba gerek yakışıklılığı gerek donanımı gerek de ceed kullanıcılarının yorumları açısından kia ceed..Birkaç iyi araba da buldum..Ancak bugün okulda konuştuğum öğretmen arkadaşların yorumları beni biraz tedirgin etti doğrusu..Aracın Türkiye'de pek sıcak karşılanmadığını, yedek parça ve servisinin yetersiz olduğunu 2. elinin çok zayıf olduğunu,fazla yaktığını falan söylediler..Arkadaşlar sizlerin yorumları ve tavsiyeleri benim için önemli olacak..Var mıdır bu konuda yorumlarınız?Teşekkür ediyorum..

O ogretmen arkadasların var ya, sadece egıtımını aldıkları konuda fıkır yurutsunler.

bak arkadasım sana bısey soyleyeyım; arabalara ılgı duyan ınsanlar ıkıye ayrılır;

1) Aşağı yukarı hemen her konusuna hakim olmak için bilgiye aç olanlar (ki katalog verılerıyle yetınmezler, kullanıcı forumlarını da gezerler)
    2) Ezberden oteye bilgisi olmayanlar

Bu ezberden oteye bilgisi olmayanlar da kendi içinde 3 ayrılırlar
    a) kendı sahıp oldugu arabanın sınıfına gore ezberler dısında bısey bılmeyenler. Orn: PAran varsa audı, yoksa vw yoksa focus al abı basın agrımaz diyenler
    b) sanayıdekı (karburator devrınden kalmıs) ustalarının taş devri fikirlerine çok önem verenler
    c) taksici dolmuşçu fikrini cok onemseyenler (kı bunlar bugunlerde hep tofas ve hyundai biniyor. oysa taksıcıler albeaları super yol tutusu ve harıka aile arbası oldugu ıcın degıl, tamamen herseyı -bakımı tamırı rektıfıyesı- ucuz oldugu ıcın tercıh edıyorlar)

Sen de ıyı guzel arastırmanı yapmıssın; hafıften kararını da vermıssın. Bir kac tane de temız ceed bulmussun butcene gore. Di mi? Şimdi sana bir öneride bulunayım. Eger acelen yoksa, bugunden begendıgın ceed lerın sahıplerının numaralarını not et, şöyle 3-4 gun bılemedın bır hafta bekle, tekrar ara bakalım arabalar duruyor muymus hala? ;)

Bekleyemem dıyorsan sana oncekı sayfalarda de bulabılecegın seylerı soyleyeyım; genelde arabasını satmak ısteyen arkadaslar pıyasa ederı bir rakam verdıklerınde 1-2 gun ıcınde arabalarını satıyorlar (bu baslıkta alım mesajı da satım mesajı da cokca vardır)

KIA nın Turkıye'de hos karsılanmadıgını soyleyen ya araba kullanmıyor ya da "öküz" demektir (Afedersın ama). Yollardakı SUV ya da MPV sınıfı aracların %20 sı KIA. E Binek desen son 3 yılda heryer KIA kaynamaya basladı. Zaten bırebır aynı teknolojıyı kullanan ve cok da tutulan bır Hyundai gerçeği var. Bir yerden bır yere 5 dakıka araba kullanma mesafesındeysen en az 1 kıa, en az 3 hyundai gormen garantı.

Yedek parca konusunda 2 sene once "belki" derdım ama sımdı demıyorum. Atıyorum arka kapı iç kolunu VW de 2 ay bekleyeceksen KIA da da 2 ay bekleyeceksın. Cunku bırının parcası Almanya'dan otekının kı Slovakya (slovenya mıydı) dan gelecek.

Sarfiyat konusunda bu baslıkta 100 lerce mesaj var. Benım aracım 1.6 crdi 115hp olanından. Ikız bebeklerım var ve bu yuzden bagajda sureklı 2 bebek arabası ve arka koltukta da 1 bebek koltugu (otekı annesının kucagında) sabıt agırlıklarım var. Yogun trafıklı zamanlarda sehır ıcı 6-6,5lt/100km, acı ktrafıklı zamanlarda 5-5,5lt/100km, sehırler arası da yük ve hız durumuna gore (sabrım taşıp gaza abanabılıyorum) 4-4,5lt/100km gorebılıyorum.

Diger secenegın olan markaların baslıklarından sarfıyat konusunu arastırabılırsın. Ama C sınıfında bundan az yakan olacagını sanmıyorum. Cok yakıyor dıyen 1.2 clıo/palio ya bınıyodur:) (bundan oncekı arabam palıo ıdı bu arada)

Ha rakıplerınde bulamayacagın seylerı soyleyeyım. Bir kere hıcbırınde bu kadar genıs arka koltuk yok. Baş diz ve omuz mesafesı en genıs/yuksek olan araba Ceed bu sınıfta. Tartışmasız. (Ikizleri sıgdırıcam dıye cok arastırdım ve dıger butun marıfetlerını umursamaksızın sırf arka koltugun genıslıgı yuzunden ceed aldım). USB-iPod portları rakıplerının neredeyse hıcbırınde yok (belkı 2011 ve sonrası modellerde yeni yeni ve tek tuk). Ön konsolda 2 adet 12v/cakmak girişi. Bagajda 12v prizi. 6 vitesli şanzıman vs vs

Bunların cogunu bırarada rakıplerde bulamazsın. Biri varsa digeri yoktur falan (ama arka koltukta rakıpsız tekrar altını cızeyım, 2 cocuk babasıysan veya 5 kısılık bır aılenın ogluysan tek secenegın ceed zaten)

gerisi sana kalıyor... Bu konuda da dınlemen gereken son kişiler "öğretmenler" olur herhalde. Yarısı focus otekı yarısı renault al der :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yako2k3 -- 17 Ocak 2013; 6:45:23 >

• quote:

Arkadaşlar herkese iyi geceler..Bende 2004 vw polo vardı onu sattım ve kısmetse c sınıfı dizel bir araç almayı düşünüyorum,bütçem de max. 37000 TL..Aldığım arabayı da en az 3 yıl kullanmayı düşünüyorum..Seçeneklerim arasında focus,auris ve ceed var..Açıkçası benim gönlümden geçen araba gerek yakışıklılığı gerek donanımı gerek de ceed kullanıcılarının yorumları açısından kia ceed..Birkaç iyi araba da buldum..Ancak bugün okulda konuştuğum öğretmen arkadaşların yorumları beni biraz tedirgin etti doğrusu..Aracın Türkiye'de pek sıcak karşılanmadığını, yedek parça ve servisinin yetersiz olduğunu 2. elinin çok zayıf olduğunu,fazla yaktığını falan söylediler..Arkadaşlar sizlerin yorumları ve tavsiyeleri benim için önemli olacak..Var mıdır bu konuda yorumlarınız?Teşekkür ediyorum..

2009 yılında beri Ceed Concept sahibiyim ve aracımdan gerçekten çok memnumun ve seviyorum, öncelikle bunu belirteyim.Henüz aracımı satışa çıkarmadığım ikinci el konusunda yorum yapamam ancak diğer konulara değinecek olursam;
    Evet Kia Ceed ülkemizde sıcak karşılanmıyor, diğer ülkelerde satışlarda ilk sıralarda yer alırken Türkiye'de 2012 satışlarına baktığımda sürünüyordu. Bunun da tamamıyle servislerinin yetersizliği ve yedek parçalarının pahalılığı ile alakalı. Daha önce de yazdım hemen her servise gidişimden sonra Çelik Motor'a şiakyet maili yazmak durumunda kaldım ve ya dönüş olmadı ya da çok da kibar olmayan açıklamalarla karşılaştım. Onun dışında yedek parça ve bakım ücretlerinin diğer markalardan genelde yüksek olduğunu diğer marka sahibi arkadaşlarla kıyasladığımda görüyorum.
    Ancak Ceed gerçekten çok iyi ve sorunsuz bir araba ve periyodik bakımlar dışında servise gitmenizi gerektirecek bir durumla karşılaşma olasılığınız oldukça az diye düşünüyorum. Fazla yaktığına gelince otomatik modelleri evet çok yakıyor, zaten katalog değerlerine bakarsanız bunu görürsünüz, şehiriçi tüketimi 4-4.5 litreye düşüren modeller varken Ceed 7.2 litrede hala. Diğer dizel araç sahiplerini kıskanıyorum:) hatta litre bazında bakarsak daha fazla harcadığı benzinli araba modeli de az sayılmaz artık. Ama manuel düşünüyorsanız tüketimin odlukça az olacağını tahmin ediyorum çünkü benim tüketimim çok olsa da katalog verilerinin altında, manuellerin katalog verileri de oldukça iyi sayılır.
    Ancak satış sonrası ve tüketim olumsuzluklarına rağmen aracımı asla ama asla bir fokus veya auris e değişmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yako2k3

quote:

O ogretmen arkadasların var ya, sadece egıtımını aldıkları konuda fıkır yurutsunler.

bak arkadasım sana bısey soyleyeyım; arabalara ılgı duyan ınsanlar ıkıye ayrılır;

1) Aşağı yukarı hemen her konusuna hakim olmak için bilgiye aç olanlar (ki katalog verılerıyle yetınmezler, kullanıcı forumlarını da gezerler)
    2) Ezberden oteye bilgisi olmayanlar

Bu ezberden oteye bilgisi olmayanlar da kendi içinde 3 ayrılırlar
    a) kendı sahıp oldugu arabanın sınıfına gore ezberler dısında bısey bılmeyenler. Orn: PAran varsa audı, yoksa vw yoksa focus al abı basın agrımaz diyenler
    b) sanayıdekı (karburator devrınden kalmıs) ustalarının taş devri fikirlerine çok önem verenler
    c) taksici dolmuşçu fikrini cok onemseyenler (kı bunlar bugunlerde hep tofas ve hyundai biniyor. oysa taksıcıler albeaları super yol tutusu ve harıka aile arbası oldugu ıcın degıl, tamamen herseyı -bakımı tamırı rektıfıyesı- ucuz oldugu ıcın tercıh edıyorlar)

Sen de ıyı guzel arastırmanı yapmıssın; hafıften kararını da vermıssın. Bir kac tane de temız ceed bulmussun butcene gore. Di mi? Şimdi sana bir öneride bulunayım. Eger acelen yoksa, bugunden begendıgın ceed lerın sahıplerının numaralarını not et, şöyle 3-4 gun bılemedın bır hafta bekle, tekrar ara bakalım arabalar duruyor muymus hala? ;)

Bekleyemem dıyorsan sana oncekı sayfalarda de bulabılecegın seylerı soyleyeyım; genelde arabasını satmak ısteyen arkadaslar pıyasa ederı bir rakam verdıklerınde 1-2 gun ıcınde arabalarını satıyorlar (bu baslıkta alım mesajı da satım mesajı da cokca vardır)

KIA nın Turkıye'de hos karsılanmadıgını soyleyen ya araba kullanmıyor ya da "öküz" demektir (Afedersın ama). Yollardakı SUV ya da MPV sınıfı aracların %20 sı KIA. E Binek desen son 3 yılda heryer KIA kaynamaya basladı. Zaten bırebır aynı teknolojıyı kullanan ve cok da tutulan bır Hyundai gerçeği var. Bir yerden bır yere 5 dakıka araba kullanma mesafesındeysen en az 1 kıa, en az 3 hyundai gormen garantı.

Yedek parca konusunda 2 sene once "belki" derdım ama sımdı demıyorum. Atıyorum arka kapı iç kolunu VW de 2 ay bekleyeceksen KIA da da 2 ay bekleyeceksın. Cunku bırının parcası Almanya'dan otekının kı Slovakya (slovenya mıydı) dan gelecek.

Sarfiyat konusunda bu baslıkta 100 lerce mesaj var. Benım aracım 1.6 crdi 115hp olanından. Ikız bebeklerım var ve bu yuzden bagajda sureklı 2 bebek arabası ve arka koltukta da 1 bebek koltugu (otekı annesının kucagında) sabıt agırlıklarım var. Yogun trafıklı zamanlarda sehır ıcı 6-6,5lt/100km, acı ktrafıklı zamanlarda 5-5,5lt/100km, sehırler arası da yük ve hız durumuna gore (sabrım taşıp gaza abanabılıyorum) 4-4,5lt/100km gorebılıyorum.

Diger secenegın olan markaların baslıklarından sarfıyat konusunu arastırabılırsın. Ama C sınıfında bundan az yakan olacagını sanmıyorum. Cok yakıyor dıyen 1.2 clıo/palio ya bınıyodur:) (bundan oncekı arabam palıo ıdı bu arada)

Ha rakıplerınde bulamayacagın seylerı soyleyeyım. Bir kere hıcbırınde bu kadar genıs arka koltuk yok. Baş diz ve omuz mesafesı en genıs/yuksek olan araba Ceed bu sınıfta. Tartışmasız. (Ikizleri sıgdırıcam dıye cok arastırdım ve dıger butun marıfetlerını umursamaksızın sırf arka koltugun genıslıgı yuzunden ceed aldım). USB-iPod portları rakıplerının neredeyse hıcbırınde yok (belkı 2011 ve sonrası modellerde yeni yeni ve tek tuk). Ön konsolda 2 adet 12v/cakmak girişi. Bagajda 12v prizi. 6 vitesli şanzıman vs vs

Bunların cogunu bırarada rakıplerde bulamazsın. Biri varsa digeri yoktur falan (ama arka koltukta rakıpsız tekrar altını cızeyım, 2 cocuk babasıysan veya 5 kısılık bır aılenın ogluysan tek secenegın ceed zaten)

gerisi sana kalıyor... Bu konuda da dınlemen gereken son kişiler "öğretmenler" olur herhalde. Yarısı focus otekı yarısı renault al der :)

96 de kia capital aracım vardı,
    2008-10 arası 2005 model cerato,
    2010-2012 arası da 2008 model cerato aracım vardı.
    Bu arada full scenic'ten albea'ya accent'ten lagunaya kadar birçok araç kullandım.
    İçlerinde en az sıkıntı yaşadığım marka KİA oldu. O da sadece 2005 model kia cerato'nun kronik vites sıkıntısıydı.
    Hepsi bu.
    Son aracım cerato'yu 50.000 de aldım, 122.000 de takasa verip yeni ceed concept plus aldım.
    72.000 km tek bir sıkıntı yaşamadım, yılda 35000 km civarı yol yapıyorum, her yol koşullarında kullandım,
    sadece periyodik bakım için servise gittim.
    bir değil, iki değil, 4 tane kia aldım, ne servis sıkıntısı yaşadım ne de aracım üzdü beni,
    daha ne isterim?
    sizce hepsi de tesadüf mü?
    Öğretmen arkadaşlarınıza bundan da bahsedin lütfen.
    :)

• Merhaba,

2009 yılından beri kullandığım 2009 model ceed motion SW arabam var. Bir kaç aydır yaşadığım bir sıkıntım var.

Sabahları aracım ilk çalıştırmada marş almıyor. İkinci kez marşa bastığımda 5-6 saniye sonunda çalışıyor ve eksozdan beyaz bir duman çıkıyor. Yaz veya kış, soğuk sıcak farketmiyor, motor durduktan 4-5 saat sonra tekrar çalıştırmak istediğimde bu problemi yapıyor.
    Eğer motor sıcaksa hemen sorunsuz çalışıyor. Yardımcı olabilirmisiniz?

Teşekkürler
  • Arkadaşlar yorumlarınız için tek tek teşekkür ediyorum..Ne kadar anlatırsanız anlatın insanların bazı önyargılarını kıramıyorsunuz..Kendimden çok etrafımdaki insanları ikna edene kadar bulduğum arabaları kaçırdım bile:)Tekrar teşekkür ediyorum arkadaşlar..
  • quote:

Arkadaşlar yorumlarınız için tek tek teşekkür ediyorum..Ne kadar anlatırsanız anlatın insanların bazı önyargılarını kıramıyorsunuz..Kendimden çok etrafımdaki insanları ikna edene kadar bulduğum arabaları kaçırdım bile:)Tekrar teşekkür ediyorum arkadaşlar..

hocam yapmayın,
    siz mi bineceksiniz? başkaları mı?
  • yapmayın hocam,
    siz mi bineceksiniz, başkası mı?
  • quote:

Arkadaşlar yorumlarınız için tek tek teşekkür ediyorum..Ne kadar anlatırsanız anlatın insanların bazı önyargılarını kıramıyorsunuz..Kendimden çok etrafımdaki insanları ikna edene kadar bulduğum arabaları kaçırdım bile:)Tekrar teşekkür ediyorum arkadaşlar..

demek ki neymıs? ikinci el diye bir sıkıntısı yokmus. onyargı pazarda kendını kabul ettırme gıbı sıkıntıları yokmus. alırsan hop dıye satabılıyormussun :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: lecher.badboy

Merhaba arkadaşlar buğün kia ceed 1.6 crdi concept plus otomatik için kapora bıraktık inş bu hafta içinde teslim alacagız fiyat trafik sigortası dahil 52.500 hediye olarakta boya ve koltuk koruma verdiler sizce fiyat nasıl?

hayırlı olsun... aldıktan sonra fiyat sormanın anlamı yok bence
  • Salı günü 52.800 TL'ye KİA Cee'd Consept Plus aldım.Otomatik vites kullanımında vites geçişleri çok ağır beğenmedim ama normal vites çok iyi.Konforu muazzam.Motordan gelen sesleri duymak zor.Arabada telefon kullanmak bu kadar keyifli olmamıştı.Arka koltuk diz mesafesi iyi.Önden yandan nerden bakarsan bak görüntüsü çok hoş.Dakikalarca arabamı izliyorum.Eve gelince etrafında üç tur atmadan içeri girmiyorum.Arkadaşlar açıkçası çok keyifli çok hoş bir araba aldığımı düşünüyorum.Fiyatıda bence çok yüksek değil.Kapılarını açarken kalitesinin farkına varıyorsunuz.Uzun yol kullandıktan sonra görüşlerimi yazarım.Şimdilik bu kadar.Sevgiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesilsoy

quote:

Orijinalden alıntı: lecher.badboy

Merhaba arkadaşlar buğün kia ceed 1.6 crdi concept plus otomatik için kapora bıraktık inş bu hafta içinde teslim alacagız fiyat trafik sigortası dahil 52.500 hediye olarakta boya ve koltuk koruma verdiler sizce fiyat nasıl?

hayırlı olsun... aldıktan sonra fiyat sormanın anlamı yok bence

Teşekkürler aracı teslim aldık zaten
  • esasında yenı ceed cılerın yenı baslık altında gıtmelerı lazım dıye dusunuyorum. cunku Eski Ceed ile Yenı Ceed arasında bır jenerasyon farkı yok. Bastan sona tamamen farklı arabalar. Yanı golf4-golf5 farkı gıbı bı fark yok. Kia bu arabaya baska bır ısım vermelıydı Ceed yerıne (yenısıne).

Cok farklı arabalar. Biz arabalarımızı takdı redıyor ve begenıyoruz ama Yenı ceed bambaska bır dunya gercekten.
  • Arkadaşlar Tek Kar servis ile servis anlaşması yaptık artık ceed severler olarak bizler tüm forumdaşlar tek kar serviste yedek parça ve işçilikte çok ciddi indirimler alacağız Şu an internet ortamında oranları açıklmayı uygun bulmadık öncelikle servise bakıma gidecek olanlar beni arayacaklar ben isim soyad plaka ve araç modellerini aldıktan sonra Tek Kar otoya yönlendireceğim buraya gittiğinizde size isminize özel bir kart basılacak ve artık her servise gidişinizde otomatik olarak faturanızdan indirim yapılacak .Bugüne kadarki en büyük oranlı indirimi almış bulunuyoruz Bunun için Osman Kartal a ve Barış Ekşi ye yardımlarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.
  • ceed 1.6 crdi cool 90 beygir yolda gidişte bizi üzer mi? 90 beygirlik benzinli focusun %30luk bir eğimde bayılmasını bizzat yaşadıktan sonra bu ikileme düşştüm 33000 binlira 30 binlerde bu araç için makul bir fiyatmıdır?
    linklerdeki araçlardan hangisi alınmalıdır..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-sahibinden-temiz-arac-109169816/detay/
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2011-fiat-bravo-1-4-dynamic-plus-89590667/detay/
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-en-uygun-fiyat-2011-model-26000-km-de-dizel-beyaz-cee-d-73829020/detay/
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-25bin-km-de-sifir-gibi-ford-focus-1.6-titanium-111521582/detay/

• quote:

Orijinalden alıntı: banabunno

Arkadaşlar Tek Kar servis ile servis anlaşması yaptık artık ceed severler olarak bizler tüm forumdaşlar tek kar serviste yedek parça ve işçilikte çok ciddi indirimler alacağız Şu an internet ortamında oranları açıklmayı uygun bulmadık öncelikle servise bakıma gidecek olanlar beni arayacaklar ben isim soyad plaka ve araç modellerini aldıktan sonra Tek Kar otoya yönlendireceğim buraya gittiğinizde size isminize özel bir kart basılacak ve artık her servise gidişinizde otomatik olarak faturanızdan indirim yapılacak .Bugüne kadarki en büyük oranlı indirimi almış bulunuyoruz Bunun için Osman Kartal a ve Barış Ekşi ye yardımlarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Bu gün bana vaktinizi ayırıp ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Arabanın bakım zamanı gelmişti ve sizi aramayı düşünüyordum. Ancak bu gün olan arıza, planlarımı geriye çekmeme sebep oldu. Çekici arabayı Tek Kar servise bıraktı. Yarın sabahta ben gideceğim. Tekrar ilginiz ve ayırdığınız vakit için teşekkür ederim. İndirim içinde yarın teşekkür ederim. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ernst_mania

Salı günü 52.800 TL'ye KİA Cee'd Consept Plus aldım.Otomatik vites kullanımında vites geçişleri çok ağır beğenmedim ama normal vites çok iyi.Konforu muazzam.Motordan gelen sesleri duymak zor.Arabada telefon kullanmak bu kadar keyifli olmamıştı.Arka koltuk diz mesafesi iyi.Önden yandan nerden bakarsan bak görüntüsü çok hoş.Dakikalarca arabamı izliyorum.Eve gelince etrafında üç tur atmadan içeri girmiyorum.Arkadaşlar açıkçası çok keyifli çok hoş bir araba aldığımı düşünüyorum.Fiyatıda bence çok yüksek değil.Kapılarını açarken kalitesinin farkına varıyorsunuz.Uzun yol kullandıktan sonra görüşlerimi yazarım.Şimdilik bu kadar.Sevgiler

Güle güle kullanın. 2012 modelmi aldınız yoksa 2013 mü?

• 
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.