Şimdi Ara

^^^^KİA CEED CLUB^^^^ (391. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.759
Cevap
59
Favori
840.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hangiaraba?

quote:

Orijinalden alıntı: Styric

Soul incelemem aşağıdaki linkdedir. Cok fazla fotoğraf olduğu için buraya eklemek istemedim cok kasıyor. Teşekkürler.

İlgili başlığa da yazdım. Buraya da yazayım. Aracınız çok güzel ve keyifli görünüyor. Tekrar hayırlı olsun.

Deneyimlerinizi zamanla paylaşırsınız.

Çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok eğlenceli. :)
  • Son dönemde hep Kia tasarımlarını Hyundai'den daha başarılı buluyordum ama yeni i30 yeni Ceed'den daha güzel görünüyor... En azından fotoğraflarda böyle, bakalım çıplak gözle durum değişecek mi...
  • Ben, tasarım olarak Kia'nın hala daha iyi olduğunu düşünüyorum. Ama dediğiniz gibi araçları çıplak gözle görmek ve hatta test sürüşü yapmak gerekiyor :)
  • Merhaba. Bende dün sıfır km 1.6 crdi motion euro4 düz vites aldım. Bilen arkadaşlara sormak isterim. Bluetooth'u araçla eşleştirdim. Gelen aramaları araç üzerinden açabiliyorum. Arama yaparken iptal oluyor. Hoparlöre nasıl ses vericem acaba??
  • quote:

Orijinalden alıntı: josefsalvatini

quote:

Evet arkadaslar tekrar buyuk bir organizasyonla buluşuyoruz ana sponsor Çelik motor destegi ile herkesi bekleriz

Sapancaya Mangal'a Gidiyoruz.

29 Nisan CeedClubTR Mangal Organizasyonu

Arkadaşlar bu sefer mangal organizasyonu için buluşuyoruz. Bu organizasyonumuz sponsorlarımız aracılığıyla gerçekleştirilecektir. Bu organizasyonumuza ailenizle katılım gösterebilirsiniz.

Sponsorlarımız Çelik Motor A.Ş, Kia Ersuyurt Otomotiv Avcılar ve Servis Paşaoğlu

Mekan : Yayla Alabalık Sapanca
    Tarih : 29 Nisan

Menü İçeriği

Karışık Izgara (300 gr et kişi başı)
    1/2 Mantar
    1/2 Eritme Peynir
    Salata
    Tatlı (Künefe)
    İçecek cay sınırsız
    Litrelik sınırsız mesrubat

Gelelim buluşma ayrıntılarına; Yemek ücretlerimiz Çelik Motor ve Ersuyurt otomotiv tarafından karşılanacaktır.

Ayrıca organizasyona katılan arkadaşlar arasında yapacağımız çekilişlerle sponsorlarımız tarafından

1 kişiye Servis paşaoğlundan yazılım
    1 kişiye Ersuyurt Otomotiv Kia Avcılar Bayisinden Bakım
    1 kişiye Ersuyurt Otomotiv Kia Avcılar Bayisinden pasta cila ve detaylı temizlik
    1 kişiye Ersuyurt Otomotiv Kia Avcılar Bayisinden park sensörü

Hediye edilecektir.

Gelecek kişi sayısını net olarak burdan belirtiniz. Buluşma saatleri bu başlıktan belirtilecektir.

Buluşma Noktaları

Avrupa Yakası buluşma Saati ve Yeri;

10:00 2.köprü çıkışı yan cep İrtibat icin aLi : 05432734758

Anadolu Yakası buluşma saati ve yeri;

10:30 Ümraniye ikea otoparki. İrtibat icin Josefsalvatini: 05324059757

Hatırlatma : Konvoy Kuralları

katılım listemizde sizleride görmek isteriz

Gelecekler

1- aLi+1
    2- amorusso+2+1cocuk
    3- ceedorf+1 +2cocuk
    4- batkurnaz+1 +1cocuk
    5- Zerogravity+2 +1cocuk
    6- Harun+1
    7- ali gürbüz+1
    8- tmy+2
    9- josefsalvatini+2
    10- vesuv +1
    11-arda-buse +3
    12-ceronimo1978+1
    13-sam+1
    14-omurkadir+1
    15-erdi+2
    16-bulut+2
    17-capo+1
    18-barıscan
    19-bkny+3
    20-kadir+1
    21-mehmeteker+1
    22-tarhan
    23-Gökhan korkmaz+1
    24-Darkstar + 3
    25-argovolkan+1
    26-Yalçın +3
    27-ugurkuscular
    28-gejder + 2
    29-34ogz22 + 2
    30-İsrafil+1
    31-metin+2
    32-zafercet+2
    33-HÜLYA +2

yeni katılan arkadaslar
    celık motor pazarlama ve bolge sorumlusuda bızımle olacak..

• bluetooth nereden acılıyor kı? benım arabamda bluetooth mu var? hıc denk gelmedım hıc bı ayarında oysa. yoktur be bende BT?

bu arada wolfien senınle hemfıkırım i30/Ceed konusunda. cıplak gozle gorelım bakalım. gercı cıft kavramalısı gelecekse yenı ceed de alınmaz beklenır, ona gore karar verılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yako2k3

bluetooth nereden acılıyor kı? benım arabamda bluetooth mu var? hıc denk gelmedım hıc bı ayarında oysa. yoktur be bende BT?

bu arada wolfien senınle hemfıkırım i30/Ceed konusunda. cıplak gozle gorelım bakalım. gercı cıft kavramalısı gelecekse yenı ceed de alınmaz beklenır, ona gore karar verılır.

2012 motion modellerde bluetooth var. Direksiyonda telefon açma ve kapama düğmesi var...
  • quote:

quote:

quote:

Evet arkadaslar tekrar buyuk bir organizasyonla buluşuyoruz ana sponsor Çelik motor destegi ile herkesi bekleriz

Sapancaya Mangal'a Gidiyoruz.

29 Nisan CeedClubTR Mangal Organizasyonu

Arkadaşlar bu sefer mangal organizasyonu için buluşuyoruz. Bu organizasyonumuz sponsorlarımız aracılığıyla gerçekleştirilecektir. Bu organizasyonumuza ailenizle katılım gösterebilirsiniz.

Sponsorlarımız Çelik Motor A.Ş, Kia Ersuyurt Otomotiv Avcılar ve Servis Paşaoğlu

Mekan : Yayla Alabalık Sapanca
    Tarih : 29 Nisan

Menü İçeriği

Karışık Izgara (300 gr et kişi başı)
    1/2 Mantar
    1/2 Eritme Peynir
    Salata
    Tatlı (Künefe)
    İçecek cay sınırsız
    Litrelik sınırsız mesrubat

Gelelim buluşma ayrıntılarına; Yemek ücretlerimiz Çelik Motor ve Ersuyurt otomotiv tarafından karşılanacaktır.

Ayrıca organizasyona katılan arkadaşlar arasında yapacağımız çekilişlerle sponsorlarımız tarafından

1 kişiye Servis paşaoğlundan yazılım
    1 kişiye Ersuyurt Otomotiv Kia Avcılar Bayisinden Bakım
    1 kişiye Ersuyurt Otomotiv Kia Avcılar Bayisinden pasta cila ve detaylı temizlik
    1 kişiye Ersuyurt Otomotiv Kia Avcılar Bayisinden park sensörü

Hediye edilecektir.

Gelecek kişi sayısını net olarak burdan belirtiniz. Buluşma saatleri bu başlıktan belirtilecektir.

Buluşma Noktaları

Avrupa Yakası buluşma Saati ve Yeri;

10:00 2.köprü çıkışı yan cep İrtibat icin aLi : 05432734758

Anadolu Yakası buluşma saati ve yeri;

10:30 Ümraniye ikea otoparki. İrtibat icin Josefsalvatini: 05324059757

Hatırlatma : Konvoy Kuralları

katılım listemizde sizleride görmek isteriz

Gelecekler

1- aLi+1
    2- amorusso+2+1cocuk
    3- ceedorf+1 +2cocuk
    4- batkurnaz+1 +1cocuk
    5- Zerogravity+2 +1cocuk
    6- Harun+1
    7- ali gürbüz+1
    8- tmy+2
    9- josefsalvatini+2
    10- vesuv +1
    11-arda-buse +3
    12-ceronimo1978+1
    13-sam+1
    14-omurkadir+1
    15-erdi+2
    16-bulut+2
    17-capo+1
    18-barıscan
    19-bkny+3
    20-kadir+1
    21-mehmeteker+1
    22-tarhan
    23-Gökhan korkmaz+1
    24-Darkstar + 3
    25-argovolkan+1
    26-Yalçın +3
    27-ugurkuscular
    28-gejder + 2
    29-34ogz22 + 2
    30-İsrafil+1
    31-metin+2
    32-zafercet+2
    33-HÜLYA +2

yeni katılan arkadaslar
    celık motor pazarlama ve bolge sorumlusuda bızımle olacak..

bkny+3 heh ok :D tamam :D dizellerden boş gidicek varsa benim yolcuları alın :D ağırlık yapmasın ahahahahha :D

• merhabalar bende 2012 motion otomatik sanziman aracimla araniza katilmis bulunmaktayim. benim sormak istedigim sey su aractaki usb yi kullanarak cep telefonunu sarj edebiliyormuyuz yada buraya flash bellek takip icindeki muzik parcalarini dinliyebiliyormuyuz tesekkurler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahsuni72

merhabalar bende 2012 motion otomatik sanziman aracimla araniza katilmis bulunmaktayim. benim sormak istedigim sey su aractaki usb yi kullanarak cep telefonunu sarj edebiliyormuyuz yada buraya flash bellek takip icindeki muzik parcalarini dinliyebiliyormuyuz tesekkurler...

Hepsi mümkün. Bu araçtaki en sevdiğim özellik bir bu, bir de direksiyondan kumandalı müzik sistemi:)
  • İyi günler arkadaşlar ,

bende kia ceed motion var , radyoda şöyle bir sorun var ,,, mesela Best FMi açıyorum , çalışır ama yaklaşık 30 saniye sonra kendiliğinden stasyonu değıştiriyor !!! ..

sorun nedir acaba ? bir çözümü var mı ?

teşekkür ederim ..
  • Aynı sorun bendede var. Aracın radyosu çokmu kuvvetsiz acaba???
  • merhaba,

aracımı satmaya karar verdim, ilgilenen olursa, kazası, değişeni, boyası vs yoktur. Bakımları komple bayraktar da yapılmıştır.

ceed sw concept 1.6 crdi , sunroof, full donanım
    2010 model , 115HP (2010 haziran trafik çıkışlı)
    45000km (45000 bakımı yapıldı)
    metalik gri (açık gri olan)

ilgilenen olursa özelden ulaşabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Congueror_85

Aynı sorun bendede var. Aracın radyosu çokmu kuvvetsiz acaba???

cözümü buldum ...

setup >>> AF >>> OFF
  • Onerebileceginiz dvd seti var mi arkadaslar? 2009 model benim ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: sarmoodi

İyi günler arkadaşlar ,

bende kia ceed motion var , radyoda şöyle bir sorun var ,,, mesela Best FMi açıyorum , çalışır ama yaklaşık 30 saniye sonra kendiliğinden stasyonu değıştiriyor !!! ..

sorun nedir acaba ? bir çözümü var mı ?

teşekkür ederim ..

Bu sorun aracınıza özel bir sorun değil; sanırım radyo dalgalarındaki bir farklılık (aşırı/düşük güç, parazit vb) yüzünden; bu durum meydana geliyor. Dikkat ederseniz bu durum sadece belli radyolarda oluyor. Ayrıca benim ve eşimin araçlarında da (Megane ST ve 207) aynı sorun oluyor, demek ki Kia radyolarına özel bir sorun değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfien -- 4 Mayıs 2012; 9:42:22 >
  • Bu arada Hyundai'nin yeni modellerini dış tasarım olarak Kia'dan daha başarılı bulsam da; iç tasarım olarak Kia Hyundai'ye çok açık ara fark atıyor. Maalesef forumdaki Hyundai fanatikleri yüzünden çok yerde yazmıyorum ama dış tasarımı çok güzel olan i30'un iç tasarımı hala olgunlaşmamış durumda; hatta i40'ın bile iç tasarımı sınıfına göre vasat. Ancak yeni Ceed'in iç tasarımını çok beğendim; çok da "elit" buldum. Hız göstergesi ise adeta beni benden aldı; "budur" dedim... (Bir de şu 12v, usb vs girişlerinin olduğu yeri kapatsalar...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfien -- 4 Mayıs 2012; 9:43:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfien

Bu arada Hyundai'nin yeni modellerini dış tasarım olarak Kia'dan daha başarılı bulsam da; iç tasarım olarak Kia Hyundai'ye çok açık ara fark atıyor. Maalesef forumdaki Hyundai fanatikleri yüzünden çok yerde yazmıyorum ama dış tasarımı çok güzel olan i30'un iç tasarımı hala olgunlaşmamış durumda; hatta i40'ın bile iç tasarımı sınıfına göre vasat. Ancak yeni Ceed'in iç tasarımını çok beğendim; çok da "elit" buldum. Hız göstergesi ise adeta beni benden aldı; "budur" dedim... (Bir de şu 12v, usb vs girişlerinin olduğu yeri kapatsalar...)

+1 milyon. Tam da düşündüğümü yazmışsınız. O girişlerin olduğu yeri kapatsalar DNA'larındaki "ucuz araba" genini de silmiş olacaklar. Bu tasarıma orası gerçekten yakışmıyor.

• Merhaba Arkadaşlar,

Form 'a yeni üye oldum çaylak olduğum için nereye yazacağımı bilemedim. 2010 dizel AT ceed 'im var 45 bin bakımını yeni yaptırdım. Bakımdan sonra bir sorunum oluştu. 100- 120 arası giderken gaz kesip yada firene bastıktan sonra tekrar hızlanmak için gaza basınca motordan kesik kesik sallantılar geliyor. 45 bin AT şanzıman yağı değişti sorun çıkaran bu olabilir mi? Forumda araştırdım ama benzer bir sorun bulamadım. Sorun yakıt ve root balans ile alakalı değil. Bu problemden sonra shell kullanıyordum denemek için opet denedim ama yinede bir düzelme olmadı sorun yakıt kaynaklı değil. Root balans ayarlarımda yeni yapılmıştı.

Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.