Avea'da Numara Engelleme Varmı
5 Cevap17708 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

202 Mesaj
13 Ağustos 2008; 22:01:15 

Arkadaşlar son zamanlarda arkadaşa bi avea numara dadandı msj atip ariyor numarayı engelleme şansımız varmı yani avea bayisine gitsek bu konuda bize yardımcı olurlarmı.. nette aradım ama pek bişe bulamadım sadece gizli numaraları engelleme ve symbianlar için programlar varmış engellemek için(blacklist vs..).. bide bazı tellerde kendinden numara engelleme özelliği varmış...Ama benim bunları yapma şansım yok telefonum symbian değil başka türlü yapabilme ihtimalimiz varmı yoksa çözüm hattı değiştirmekmi??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kocabiyik222 -- 13 Ağustos 2008; 21:59:59 >

..:|| 3D MİMARİ TASARIMCI ||:..

..:|| DGS ve Bilgisayar Programcılığı Bölümü Hakkında Yardım isteyen Arkadaşlar PM Atabilirler. ||:..

2355 Mesaj
13 Ağustos 2008; 22:03:59 

Telefon Samsung ise Mesaj engelleme sistemi var Samsung'da.

202 Mesaj
13 Ağustos 2008; 22:05:23 

samsung değil nokia..acaba şebekenin verdiği bi hizmet yokmudur...

..:|| DGS ve Bilgisayar Programcılığı Bölümü Hakkında Yardım isteyen Arkadaşlar PM Atabilirler. ||:..

2355 Mesaj
13 Ağustos 2008; 22:06:45 

Hiçbir şebeke böyle bir sistemi barıbdırmaz. Size diyecekleri şey basit. Savcılığa verin numarayı.

202 Mesaj
13 Ağustos 2008; 22:08:13 

hmm peki teşekkür ederim ilgilendiğiniz için

874 Mesaj
14 Ağustos 2008; 0:04:27 

eskiden gıcıktım samsunga ama u600 aldım 300 ytlye darty den baya manyan arayüzü süpper arakadaşın dediği özellikde var

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Avea'da Numara Engelleme Varmı
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250