Şimdi Ara

avea içi konuşma paketleri (kontörlü için) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
0
Favori
45.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: kalpakci

Az önce müşteri hizmetleri ile konuştum, avea içi konuşma süresi kaldırılmış. Kişiye özel tanımlanacakmış bundan sonra. Eğer size sms gelirse üye olabiliyorsunuz. Yoğun talep nedeniyle kaldırılmış.

Kaldırıldığından haberim yoktu, bir arkadaşa avantajını anlata anlata bitiremedim. Arkadaş da kontör aldı hemen. Bir de baktık kampanya kişiye özel olmuş. Avea yazık sana ne diyeyim ben şimdi.

edit: 55 kontör verip avea içi sınırsız almak tek çözüm gibi...

zaten paketlerin kaldırılma nedeni bence bu kampanyanın çıkacak olmasıdır
  • güzel kampanyaymıs yh sewdim bunu gerci,daha önce bilseydim bugun 150kntr almasdım. 39kntr e 500sms 50kntr e de 240dk yeter di bana 1ay (awea için)
  • quote:

Orjinalden alıntı: b0r4cks

güzel kampanyaymıs yh sewdim bunu gerci,daha önce bilseydim bugun 150kntr almasdım. 39kntr e 500sms 50kntr e de 240dk yeter di bana 1ay (awea için)

bu kampanya bitti ama sms kampanyası devam ediyor
  • Bu kampanya bizim için çok iyiydi Avea keşke devam etseydi
  • quote:

Orjinalden alıntı: wero

Bu kampanya bizim için çok iyiydi Avea keşke devam etseydi

Zarar ettiki kapattı. Yoksa AVEA bindiği dalı kesmez.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

quote:

Bu kampanya bizim için çok iyiydi Avea keşke devam etseydi

Zarar ettiki kapattı. Yoksa AVEA bindiği dalı kesmez.

Ücretlendirme olarak 10 dakikası 1 kontöre geliyor ama saniye bazlı ücretlendiriliyor. Gelmiş geçmiş en iyi kontörlü paketti bence.
  • Orası ayrı mesele tabi. Süper bi kampanyaydı ama talep çok getiri az haliyle AVEA'da kişiye özel yaptı.
  • Bu ay benim 180 dakika gelmedi, sebebini bilmiyorum ama kaldırdılar galiba...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Noxco

Bu ay benim 180 dakika gelmedi, sebebini bilmiyorum ama kaldırdılar galiba...

gelmesi lazımdı avea müşteri hizmetlerine sordun mu?
  • bitmemiş bu paketler arkadaşlar müşteri hizmetlerini aradım sadece 3e indirilmiş
    120dk-25 knt
    180dk-35knt
    240dk-50 kontör
    dedi bana müştreri hizmetleri. bende faturalı hat kullanıyordum ay sonu itibariyle faturasız hata geçeceğim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kyturan1

bitmemiş bu paketler arkadaşlar müşteri hizmetlerini aradım sadece 3e indirilmiş
    120dk-25 knt
    180dk-35knt
    240dk-50 kontör
    dedi bana müştreri hizmetleri. bende faturalı hat kullanıyordum ay sonu itibariyle faturasız hata geçeceğim.

bu paketler var ama herkes kullanamıyor kişiye özel oldu
    bayramda babamın hattına 240 olmadı 180 dak da olmadı
    sonra 120 dak düştük onu kullanıyor
  • Ben sadece 240 dakikalık paketi satın alabiliyorum keşke öbür seçeneklerde kullanılabilse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wero -- 10 Ocak 2009; 10:28:49 >
  • hort.
  • quote:

Ben sadece 240 dakikalık pakieti satın alabiliyorum keşke öbür seçeneklerde kullanılabilse.

Buldun da bunama bence. Onu alabildiğine şükret. Bulamayanları düşün.
  • kişiye özel oldu ben hiç birini alamıyorum bu durumda bende 55 kontöre 05-17 sınırsız aldım avea daha çok zarar etti sadece bir haftada ücretsiz 3 saat 22 dk görüşmüşüm daha da 3 hafta var bu gidişle 55 kontöre 9 saat konuşacağım halbuki ben 35 kontöre 180 alıp o kadar konuşup tekrar kontör yükleyecektim
  • Bana mesaj falanda gelmedi.Dün 240 yazıp yolladım hemen 4 saatim yüklendi.

Yükleyemeyenler acaba bir ay dolmadan mı tekrar yüklemek istiyorlar.Bildiğim kadarıyla dakikalar ayda bir defa alınabiliyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: loye

Bana mesaj falanda gelmedi.Dün 240 yazıp yolladım hemen 4 saatim yüklendi.

Yükleyemeyenler acaba bir ay dolmadan mı tekrar yüklemek istiyorlar.Bildiğim kadarıyla dakikalar ayda bir defa alınabiliyor.

doğru biliyosun..
  • ben anlamadım bu işi ya sadece 3 tane kalmış

120
    180
    240

hepsini deniyorum talebiniz başarıyla işleme alınmıştır diyor sonra gelen mesaj aynen şu;

sayın abonemiz aveaici konusma paketleri sizin için tanımlı değildir. paketlerimize gostermiş oldugunuz ilgiye teşekkür ederiz.
    yeğenimdede avea var o çatır çatır 240dk yı kapıyo sinir oldum yaa.

5-17.00 tarifeside bana uymuyor bide hatuna yaptırayım belki onunki olur 240 dk süper ya bu kampanyayı çoook geç farkettim ya patlıcan + 240 süper bi kombinasyon ya acaba öğrenci hattı olduğundanmı kabul etmiyor dicem ama???

varmı öğrenci hattı olupta bu kampanyadan faydalanannn????
  • Bu kampanya artık kişiye özel oldu. Yani sana mesaj gelirse faydalanabilirsin. Yoksa durdur yerdfe gönderirsen yemez. Öğrenci hattı olup olmamasıyla alakası yok. Yeğeninde bu paketler tanımlı demekki o kabul ediliyo. Sende tanımlı değil kabul etmiyo.

Ben faydalanamıyorum mesela. Ama kız arkadaşım faydalanıyo. Onun hattına tanımlı benim hattıma tanımlı değil.
  • Bu tanımlamalar neye göre yapılıyor anlamadım.Benim bazı tanıdıklarıma her ay mesaj geilyor bana kaç aydır bir tane "kampanyadan yararlanabilirsiniz" diye mesaj gelmedi.Bilgisayarın kampanyadan yararlanacakları nasıl seçtiğini çok merak ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.