netware için istemci hizmetlerini kaldırma
11 Cevap57170 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

725 Mesaj
13 Ağustos 2008; 10:25:05 

kullanıcı hizmetlerinde değişiklik yapmak istediğimde bu hatayı alıyorum
ağ bağlantılarım>özellikler giriyorum ancak orada netware yok işte sorunda burada nasıl netwareyi kaldırabilirim?

725 Mesaj
13 Ağustos 2008; 10:49:13 

up up

725 Mesaj
13 Ağustos 2008; 10:55:01 

ya kimse bilmiyor mu!

725 Mesaj
13 Ağustos 2008; 12:01:59 

up up up yokmu birisi yaaa

204 Mesaj
13 Ağustos 2008; 12:10:21 

soruyu anlayan birisinin yanıt vermesini bekledim ama netware yok diyorsun sonrada nasıl kaldırabilirim diyorsun sorunu tam olarak tanımlayabilir misin?

Millete din,iman kendilerine han,hamam.

725 Mesaj
13 Ağustos 2008; 12:51:24 

kullanıcı hesaplarında değişiklik yapmak istediğimde herkezin bildiği hatayı aldım ancak yerel ağ bağlantılarının özellikler bölümüne girdiğimde netwarenin olmadığını gördüm sorunu açıkça yazdığıma eminim nasıl olucak?

268 Mesaj
13 Ağustos 2008; 13:52:24 

Ağ bağlantılarına gir bağlantıları göster de yerel ağa sağ tık özelliklere gir orda netbios - netware istemci hizmetlerini kaldır.Orda sadece
ms ağları için istemci
dosya ve yazıcı paylaşımı
tcp,ip
qos paket zamanlayıcı kalsın

Sonra başlat çalıştır msconfig yaz hitmelere gir ordaki netware hizmetini devredışı bırak..

Pc yi yeniden başlat ve kullanıcı ayarlarını yap..

Şunu da sölim bazen sistem dosyalarında hasar virüs vs olduğunda ne yapsan ne etsen kaldıramayabiliosun bunları yaptıktan sonra değişmiyorsa format gerekiyor demektir. Veya sistem geri yükleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imsety -- 13 Ağustos 2008; 13:51:17 >

UZAK DURUN Tari_34 nickli sahis Sozune guven olmayan sattigi urunun disi baska ici baska olan fatura garanti var dedigi halde olmayan ustune bir de sizi suclu cikarmaya calisan bir sahistir.Detay merak edenlere pmden tel ve pm kayitlari verilir.

725 Mesaj
13 Ağustos 2008; 15:34:43 

quote:

Orjinalden alıntı: imsety

Ağ bağlantılarına gir bağlantıları göster de yerel ağa sağ tık özelliklere gir orda netbios - netware istemci hizmetlerini kaldır.Orda sadece
ms ağları için istemci
dosya ve yazıcı paylaşımı
tcp,ip
qos paket zamanlayıcı kalsın

Sonra başlat çalıştır msconfig yaz hitmelere gir ordaki netware hizmetini devredışı bırak..

Pc yi yeniden başlat ve kullanıcı ayarlarını yap..

Şunu da sölim bazen sistem dosyalarında hasar virüs vs olduğunda ne yapsan ne etsen kaldıramayabiliosun bunları yaptıktan sonra değişmiyorsa format gerekiyor demektir. Veya sistem geri yükleme

ya arkadaşım anlatamıyorum galiba oradan kaldırmayı bende biliyorum ancak orada netware yok sorun orada

30 Mesaj
10 Kasım 2008; 17:33:39 

Kardeş dediklerimi yap:
denetim masası/ağ bağlantıları/yerel ağbağlantısını sağ yıkla genel sekmesinden yükle de... netware için istemci hizmetlerini yükle. Bilgisayarı yeniden başlat. Sonra bilgisayar açılınca her ihtimale karşı bilgisayarımı sağ tıkla özelliklerden donanım/aygıt yöneticisine gir. Ağ bağdaştırıcılarını devre dışı bırak. Sonra yine denetim masası/ağ bağlantıları/yerel ağ bağlantısına gel , sağ tıkla , özelliklerden netware için istemci hizmetlerini seç. Sonra kaldır de. Şimdi kullanıcı hesaplarından değişiklik yapabilirsin....

Ağ bağdaştırıcılarını açmayı unutma sakın :)

58 Mesaj
26 Nisan 2011; 20:32:27 

Herhangi bir bağlantıya sağ tıklayarak özelliklerden bağlantı özellikleri bölümünde kaldırıldığında çalışıyor

3 Mesaj
5 Şubat 2012; 10:35:30 

4 Mesaj
27 Ekim 2012; 13:00:09 

Arkadaşlar bende bir forumda gördüm. Hiç öle "Ağ Bağlantılarım"la "Denetim Masası"ıyla olacak iş değil.. Kolayı var ;

Başlat >Çalıştır > control userpasswords2 > Kullandığınız Kullacınıcıyı seçin (Tek Tık) ardından üstteki "[√] Kullancı bu bilgisayarı kullanmak için bir ad ve parola gerekmektedir." kısmındaki "√"i kaldırın. "[_] Kullancı bu bilgisayarı kullanmak için bir ad ve parola gerekmektedir." olacak.Ardından gelen parola penceresinde direk "Tamam" butonuna basın.Bilgisayarı yeniden başlattığınızda sorun çözülmüştür.. İyi Günler

Not: +Rep istemem çünkü alıntıdır

Dip Not: Bu size yardımcı olmadığı halde PM atabilirsiniz.. (Sık sık girmem o yüzden sabırlı olmalısınız )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakgebze -- 27 Ekim 2012; 13:05:13 >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » netware için istemci hizmetlerini kaldırma
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.391