Şimdi Ara

Numaramı Unuttum Nasıl Bulabilirim (Bulundu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
1
Favori
73.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet şaşıracaksınız ama numaramı unuttum. Şöyleki. Aylar önce aldığım bi Turkcell numarası vardı. Kullanmıyordum. Lazım da değildi. Attım köşeye arada bir kontör yüklüyordum. Son aylarda hiç kullanmamaya başladım. Ama numarasını da unuttum. Artık kullanmaya karar verdim gibi bişey. Peki bu numarayı nasıl bulcam ben. Sadece son 4 hanesi yazıyor.

Rehber içinkullandığım AVEA hattım vardı. Onun rehberine bakıyım dedim ve buldum numarayı.

İlgilenen herkese teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal -- 12 Ağustos 2008; 21:34:41 >

• başka bir cep telefonunu çaldır. gorebilirsin orda. kontorun yoksa , kontor yukle , oyle öğren.
  • Kontör var ama süresi dolmuş durumda. Arama yapamıyo. Şu anda da kontör bulamam.
  • başka turkcel hattın varsa veya bir yakınının varsa turkcell online işlemlere gir orada ad ve soyad ile sorgulama yap bulursun yalnız 4 kontör gidiyor
  • Ah olsa
  • quote:

Orjinalden alıntı: bungee20

Denediniz mi acaba? Numaraları arama ücretsiz olduğu için sonuç alacağınızı düşünüyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: bungee20

757 0 770, 8035 gibi numaraları deneyerek müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışın. (757 0 770'i ararsa direk m.h.t. bağlanırsınız) Oradan telefon numaranızı öğrenebilirsiniz. (Umarım)

Birazdan deneyecem. 8035 sanırım ücretsizdi bi zamanlar.

Buldum numarayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal -- 12 Ağustos 2008; 21:33:56 >
  • Kontör bul ve çaldır baska bi teli
  • Meraktan soruyorum, nasıl kontor bulacak arkadaş, yada yükleyecek bilmediği bir numaraya?

quote:

Orjinalden alıntı: india_ipekyolu

Kontör bul ve çaldır baska bi teli
  • quote:

Orjinalden alıntı: Noxco

Meraktan soruyorum, nasıl kontor bulacak arkadaş, yada yükleyecek bilmediği bir numaraya?

quote:

Orjinalden alıntı: india_ipekyolu

Kontör bul ve çaldır baska bi teli

Mümkünse kilitleyebilir misin? Şikayet ettiğimde baya açık kalacakta.
  • turkcell veya vodafone kullanıyorsan *101# 'yi ara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalmuratov -- 31 Ağustos 2011; 12:50:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalmuratov

turkcell veya vodafone kullanıyorsan *101# 'yi ara

böyle bir sorgulama olduğunu bilmiyordum teşekkürler paylaşım için
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalmuratov

[size=4]turkcell veya vodafone kullanıyorsan *101# 'yi ara

bende bunu arıyodum teşekkürler :)
  • *101# aveada çalışıyor.
  • Sarhoşların acil durum numarası *101# yada çağrı bırakmadan bir hatunun kolay yoldan numarasının tespit yöntemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelizard17

*101# aveada çalışıyor.

şimdi çok işime yaradı
  • quote:

Orijinalden alıntı: plusnettr

Sarhoşların acil durum numarası *101# yada çağrı bırakmadan bir hatunun kolay yoldan numarasının tespit yöntemi

Foruma vBulletin forumlardaki gibi bir "beğenme düğmesi" eklenmeli :)

Sarhoşların acil durum numarası *101#
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.