Şimdi Ara

## NZXT Oyuncular İçin Hazırladığı Yeni Faresi Avatar'ı Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## NZXT Oyuncular İçin Hazırladığı Yeni Faresi Avatar'ı Duyurdu ##

Son kullanıcılar arasında özellikle hazırladığı agresif tasarımlı kasalar ile tanınan NZXT, Avatar isimli yeni faresini duyurdu. Oyuncular için hazırlanan yüksek performanslı yeni fare özel tasarımı sayesinde iki elle de kullanılabiliyor. 7 adet programlanabilir tuşa sahip olan NZXT Avatar, kablolu tasarıma sahip ve PC ile bağlantı için USB 2.0 arayüzünü kullanmakta. 5 milyon "klik" çalışma ömrü olduğu belirtilen fare optik sensör ile geliyor ve 2600DPI'a kadar çözünürlük desteği sunuyor. LED ekranı sayesinde çözünürlük hakkında bilgi verebilen Avatar'ın maksimum hızlandırması ise 15G. Raflardaki yerini almaya başlayan farenin yurt dışı satış fiyatının 60$ olduğu belirtiliyor.

## NZXT Oyuncular İçin Hazırladığı Yeni Faresi Avatar'ı Duyurdu ##

• dızaynıyla cok kıskısrtıcı gozukuyor...
  • fiyatı uygn olsaydı alabilirdim
  • gerçekten güzel tasarım bakalım kullanımı nasıl
  • Kablolu olduğu sürece isterse altın suyuna batırsınlar 5 kuruş vermem.Kablosuz olsaydı 150 ytl bile olsa alırdım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lawagolem

Kablolu olduğu sürece isterse altın suyuna batırsınlar 5 kuruş vermem.Kablosuz olsaydı 150 ytl bile olsa alırdım.

Hiç bir kablosuz kablolunun tadını vermezz..

Dünyanın parasını verip Microsoft wireless klavye ve fare almıştım. İşte teknolojik rahatlık bu felan diyordum.. Most wanted onamaya kalktım.. aman tanrım oda ne... Gaza basınca 10 sn sonra tuş işlevini yitiriyor tekrar devreye sokmak için parmağını kaldırıp tekrar basman gerekiyodu.. Kaç yarış kaybettim o yüzden. Hemen iade edip kablolumu aldım.. Halada kullanıyorum çokda memnunum
  • kablosuz klavye ve mouse oyun oynamak için değildir zaten. multimedia odaklıdır
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolgaciik

quote:

Kablolu olduğu sürece isterse altın suyuna batırsınlar 5 kuruş vermem.Kablosuz olsaydı 150 ytl bile olsa alırdım.

Dünyanın parasını verip Microsoft wireless klavye ve fare almıştım. İşte teknolojik rahatlık bu felan diyordum.. Most wanted onamaya kalktım.. aman tanrım oda ne... Gaza basınca 10 sn sonra tuş işlevini yitiriyor tekrar devreye sokmak için parmağını kaldırıp tekrar basman gerekiyodu.. Kaç yarış kaybettim o yüzden. Hemen iade edip kablolumu aldım.. Halada kullanıyorum çokda memnunum

Bencede kablolu çok daha iyi piller zayıflayınca insanı kahrediyor hem kablo beni hiç mi hiç rahatsız etmiyor!

• lacheis ten farkı ne bu modelin ??? daha düşük DPI i var
    lachesi modeli 4000DPI
  • mouse çok güzel beğendim her iğki elle kullanılmasıda arıları arasında iiyi bir ürün
  • quote:

Orjinalden alıntı: freestyler7

quote:

Orjinalden alıntı: tolgaciik

quote:

Bencede kablolu çok daha iyi piller zayıflayınca insanı kahrediyor hem kablo beni hiç mi hiç rahatsız etmiyor!

Beni ediyor ama.

• o mouseyi avuçlamak isterdim

• quote:

Orjinalden alıntı: PongoLLe

kablosuz klavye ve mouse oyun oynamak için değildir zaten. multimedia odaklıdır

Çok haklısın dostum katılıyorum.
  • deli bi mause olmuş
  • fiyatıda kendisi gibi muhteşemmiş
  • oyun faresi kablosuz olur mu ya her gece mausumun pili bitti diyerek oyundan çıkan adamlar görüyorum(cod4)
  • Güzel gerçekten
  • quote:

Orjinalden alıntı: pcenginer

mouse çok güzel beğendim her iğki elle kullanılmasıda arıları arasında iiyi bir ürün

bence kesinlikle artı değil. hatta benim için bu mouse u almama sebebidir. aynı ürünün sol el kullanıcılar için olanını üretmesi daha mantıklı olurdu. bence oyun mouse ları tek el için yapılmalı. öylesi daha rahat kavranabiliyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melyyh -- 12 Ağustos 2008; 18:22:47 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Master_Evil

oyun faresi kablosuz olur mu ya her gece mausumun pili bitti diyerek oyundan çıkan adamlar görüyorum(cod4)

logitech v450 mouse aldım. kutusunda pilinin 12 ay gideceğini yazıyor. (ne kadar doğru bilemiyorum.)
  • goruntu super
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.