Şimdi Ara

Ses kesilmesi problemi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    750 watt be quiet psu var.
    x-540 5+1 logitech ses sistemi var.
    64bit vista ultimate kullanıyorum.

şimdi müziği dinliyorum cmss3d falan açık stereo surround yaptım arka hoparlörlerden ses geliyor.ses kalitesi mütiş ama bi anda bişey oluyor arkadaki sesler bi anda kesiliyor öne kayıyor ve işin kötü tarafı arka sağdaki hoparlörden hiç ses gelmiyor soldakinden çok az geliyor.ne yapıcağımı şaşırdım.mesela 1 saat boyunca sorunsuz çalışıyor sonra oluyor 3 saat sorunsuz çalışıyor bi anda oluyor deli olmak üzereyim lütfen yardım.

şimdi bi de şunu indiriyorum faydası olur mu?
    http://forums.creative.com/creativelabs/board/message?board.id=Vista&thread.id=19513&view=by_date_ascending&page=2

bunun üstüne son sürücüyle birlikte diğer güncellemeleri de yüklüyeyim mi?

lütfen bilen birileri yardım etsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canskru -- 12 Ağustos 2008; 12:57:33 >

• forum görevlileri bari bişey yazsa sevinirim
  • boyle sıradısı bi sorunda hızlı cevap alman zor sevgili kardesim!! ama ben derimki yazılım acaba 64 bit vista uyumluluk sorunu cekiyo olablirmi?? cunku bende 32 den 64 e gectigimde aynı ses problemleriyle ve degisik bi kac programda sorunlarla karsılastım!!
    bir diger gorusum ise ses kartının donanımında sorun olabilir arka hoparlore sesi gonderen yongalarda bi sorun olabilir ısınma catlama vs. gibi ve anlattıgın arızaya bakılırsa en kuvvetli ihtimal bu gozukuyor!!
  • offf deli olcam ya.napıcam şaşırdım şimdi de yaptı?yaa çözümü yok mu bunun:(
  • ses kartının donanımında sorun olsamedia playerı tekrar açtığımda da çalmaz ama o zaman düzeliyor.çıldırttı bu creative beni ya.windows ta çıldırttı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.