Şimdi Ara

The Big Bang Theory (2007-2019) | (262. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.348
Cevap
39
Favori
187.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • star wars esprileri iyiydi ve tabiki doctor who sahnesi
  • Henüz izlemediğim nur topu gibi son 2 bölüm Bayılıyorum bu diziye.
  • sheldon cooper adamım
  • Diziyi uzun zamandır takip etmiyordum.Bugün izleyip günceli yakalamayı düşünüyorum.Özlemişim.
  • Dizi bir ara 2 hafta ara vermişti tam olarak hangi bölümden sonraydı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwedxz -- 8 Mayıs 2014; 19:02:28 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Son sezonda artık fazla gülmüyorum. Hatta en son bölüm benim icin monoton geçti. Eskiden ne gülerdim simdi ya bana bisey oldu yada diziye anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7*23

Güzel bölümdü. Dizi haftaya sezon finali yapıyor.

Howard'ın annesini dizide hiç göremeyeceğiz sanırım. Carol Ann Susi seslendiriyor bu arada. Raj-Emily ikilisi iyi oldu bakalım yeni sezonda olacak mı?
  • 7*23

Bölümü beğendim, arkadaşın da dediği gibi haftaya sezon finalini izleyeceğiz.

Leonard, Penny'e evlenme teklif etti. Penny bu sefer kabul etti. Yalnız Leonard, teklifi etmeden önce ki konuşma nasıldı öyle... Bu konu uzun zamandır işleniyordu aslında. Bu evlilik teklifleri her zaman şaka olarak geçiştirilse de ben yakın zamanda böyle bir şeyi bekliyordum. Sahnede Penny'nin "Yüzüğü nereden buldun?" sorusuna Leonard'ın verdiği "Birkaç yıldır yanımda taşıyorum zaten" cevabına koptum. Düğün ne zaman olacak acaba, ben onu merak ediyorum. Umarım önümüzdeki hafta, yani sezon finalinde yapılıp da aceleye getirilmez bu iş. Düğünün önümüzdeki sezona kalması daha iyi olur.

Sheldon'ın fırsattan istifade Emily'e alnıyla ilgili soru sorduğu sahne de epey güldürdü.

Howard'ın, Bernadette'nin taklidini yaptığı sahne de çok iyiydi.
  • okuldan şimdi geldim.merakla downnload etmeye başladım..
  • Konuyu üstlerde görünce tamam diyorum yeni bölüm çıktı, yorumlar geldi o yüzden konu üstlerde. Bölüm 23 gelmiş.
  • nereden izliyorsunuz

• sonunda evleniyorlar artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: HanqMan07

nereden izliyorsunuz

ettv adlı kullanıcı torrent üzerinden paylaşıyor, indirip izleyebilirsiniz.
  • Son bolum gayet guzeldi . Bakalim sezon finalini nasil yapacaklar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu kadının mimikleri öldürüyor beni
  • Güzel bölümdü.

Sezon finalinde Penny ve Leonard'ı evlendirirlerse çok aceleye gelir. Umarım 8.sezona bırakırlar.

• howard bernadette dugununu sade basit iki dakkada yaptilar yani bu dizide ben zannetmiyorum HIMYM gibi uzun dugun merasimi olacagini tek bolumde bitirirler ve bence sezon finali diye 24'te yapacaklar.
  • howardın taklidi
  • Uzun zamandır izlemiyordum. Biriksin öyle izlerim artık.
  • 
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.