Şimdi Ara

The Big Bang Theory (2007-2019) | (259. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.347
Cevap
39
Favori
187.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Güzel bölümdü.

Sheldon'ın PS4 ve Xbox One arasında gidip gelmesi güldürdü. Özellikle Amy'nin bu durumu önemsiyormuş gibi davranması da ayrı bir komediydi.

Raj'ın kendi hakkında söyledikleri de epey iyiydi.

"İki kişiyle çıkmak" hakkında konuşulanlar da epey güldürdü, özellikle Leonard...
  • Bu bölüm çok eğlenceliydi, bu sezonun en komik bölümlerindendi kesinlikle

ps4 ve xbox one konusu süperdi, raj da döktürmüş bu bölüm
  • Mükemmel bir bölümdü

Sheldon sen zeki bir adamsın. Ps4'ü seç Raj ve Sheladon'a çok fazla güldüm
  • 7x18'i izledim de iyi ki ara vermişler , herhalde 7 sezonun en kötü bölümlerinden birisiydi.Sheldon ara sıra gülümsetti o kadar.

7,19'u herkes beğenmiş izlerim bi ara
  • 7*19 finalde gözümden yaş geldi

-ps4 varken Xbox neymiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 4 Nisan 2014; 18:30:24 >
  • Lan ben yaklaşık 4 aydır hiç izlemiyorum hiç bir yerde göremedim de. Nereden indiricem biri yardımcı olsun plz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gandalf Or Troll

Lan ben yaklaşık 4 aydır hiç izlemiyorum hiç bir yerde göremedim de. Nereden indiricem biri yardımcı olsun plz.

diziadami.com dan takip ediyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordOfTheKings

quote:

Orijinalden alıntı: Gandalf Or Troll

Lan ben yaklaşık 4 aydır hiç izlemiyorum hiç bir yerde göremedim de. Nereden indiricem biri yardımcı olsun plz.

diziadami.com dan takip ediyorum ben

Tamam buldum şimdi site yine de teşekkür ederim.
  • 7x19

mükemmel bir bölümdü 3 hafta beklettiklerine değdi valla baya kahkaha attım zaman kaybetmeden izleyin derim
  • mauahahahahah muhteşem bir bölümdü
    her saniyesinde güldüm

• South Park'tan sonra burda da Xbox-PS muhabbetlerini tekrar görmek güzel oldu. Önceden Halo günü falan düzenliyorlardı oysa.. Sheldon'ının durumuna gelmiştim bende iki konsol arasında kaldığım zaman. Rajda ilk defa güzel bi hatun buldu bakalım devamı gelecek mi.
  • Çok iyi bir bölümdü.

Özellikle Amy ile Sheldon'ın yemek sahnesi ve Raj'ın yemek sahnesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süperdi :)

Sheldon'un doğal olarak PS4'ü seçmesi gerekiyordu ama teknik olarak daha iyi :)
  • Harika bölümdü.

Sheldon'ın PS4 ve Xbox One arasında yaşadığı ikilem süperdi.
  • resmen forumdaki tartışmayı yaşadı sheldon
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

resmen forumdaki tartışmayı yaşadı sheldon

O da kararsız kaldı yalnız, net bir karar veremedi xone ya da ps4 için
  • Diziye 2 yıl ara verdikten sonra bugun tekrar kaldıgım yerden basladım. İlk fark ettigim sey Sheldon'u cok özlemiş oldugumdu.
  • Son yayınlanan bölüm gerçekten iyiydi. Diyaloglar güzeldi. Böyle devam eder umarım.
  • 7*20

Güzel bölümdü, özellikle Sheldon süperdi.

Sheldon'ın sarhoş halleri, uyandığında yaında jeoloji kitabı olması ve Leonard'ın bununla dalga geçmesi...

Penny'nin, Sheldon'ın saçlarını yapması, buna Amy'nin tepkisi ve Sheldon'ın aynaya bakıp "Çok seksi oldum" demesi...

Akşam yemeğinde Howard'la dalga geçilmesi de epey komikti, özellikle Howard'ın, "Temiz havaya ihtiyacım var" dediğinde Emily'nin "Benim de olmuştu" cevabı...
  • 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.