Şimdi Ara

The Big Bang Theory (2007-2019) | (253. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.347
Cevap
39
Favori
187.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7*12

Fena bölüm değildi.

Sheldon'ın komik olma çabaları güldürdü. Sheldon'ın, Amy'nin önünde pantolonunu çıkarmasıyla koptum resmen.

Penny'nin aniden evlenme teklif etmesine çok şaşırdım, Leonard'ın evet dememesine daha çok şaşırdım. Umarım bu yolun sonunda bir ayrılık olmaz. Neler olacağını da ilerleyen bölümlerde görürüz zaten.

Stuart'ın "Şu bankta oturan elemanlara ne dersin? Onlar da acınası görünüyorlar, onlarla konuşmaya ne dersin?" sorusuna Raj'ın "Ayna o" cevabına koptum.

Bernadette'in gülüşü de nasıl bir şeydi öyle, kahkaha attım resmen.
  • 12

çok güldürmedi ama fena değildi

The Big Bang Theory (2007-2019) |
  • Neredeyse 7x13 çıkacak. Ben daha 7x12'yi yeni izledim. Uzun aradan sonra güzel geldi. İzlerken şunu fark ettim; İlk 1 dakikanın sonunda suratımda aptal bir gülümseme oluşuyor ve dizinin sonuna kadar öyle kalıyorum.

7x13'te Amy'nin iş arkadaşlarından biri Amy'den hoşlanacakmış. Eğlenceli olur diye tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drake Ramoray -- 8 Ocak 2014; 21:15:05 >
  • 2014 People's Choice Ödülleri'nde, The Big Bang Theory "En İyi Komedi Dizisi" dalında, Kaley Cuoco da "Favori Komedi Aktrisi" dalında ödül aldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercann35 -- 9 Ocak 2014; 16:53:37 >
  • 7*13

Güzeldi bölüm.

Leonard ve Penny'nin, Sheldon'a köpek muamelesi yaptıkları sahnelerde yarıldım.

Ayrıca bölümün sonunda Sheldon epey güldürdü.
  • 13. bölüm dün çıkmış vallahi bu stresli sınav dönemimde bana ilaç gibi geldi ilaç. İzler kafayı dağıtırım.
  • Çizgi Romanı sevdiren dizi
  • şunun daha güzelini yapabilecek birini heyecanla bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le Blanc -- 11 Ocak 2014; 17:43:14 >
  • 13 ü izlemek adına mamundaya giriyorum hemen

• The Big Bang Theory (2007-2019) |

bana giren çıkan yok ta koptum
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedman

Aynen, o nasıl bir çeviriydi öyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercann35

quote:

Orijinalden alıntı: speedman

Aynen, o nasıl bir çeviriydi öyle.

sonunu sevmedim ben...fuar muhabbetinin daha farklı bitmesini tercih ederdim

• 7*13 fena değildi sonunu sevmedim sadece, bana giren çıkan yok ta iyi güldüm
  • Beyler geçenlerde konu açmıştım hiç komik değil diye 8.bölüme geldim şimdi bayağı gülüyorum.Hatta bir sahnede gözümden yaş geldi.
  • 7x13'ün özellikle sonuna koptum.

Bert'ün kaya fuarına değil de sanki rock konserine gidiyormuş gibi gazlanması fenaydı.

7x14'ün tarihi belli değil galiba. 150. bölüm olacağı için özel bir şeyler yaparlar mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drake Ramoray -- 14 Ocak 2014; 8:01:42 >
  • Valla dizi güzel ilerliyor. Güldürüyor ve zaten ödülleri de topluyor Amerika'da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek bana öyle gelmiyordur herhalde ama 7.sezon kesinlikle Raj'ın sezonu , özellikle son 3-4 bölümdür efsane replikler çıkıyor yardırıyo Raj
  • dizi beni güldürüyor baya izlerken çok eğleniyorum :D en sevdiğim dizilerden
  • Yeni bölümler gelmiş haberim yok. Bilgisayara güzel bir hatırlatma programı kurmam lazım sanırım
  • 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.