Şimdi Ara

ELEKTRİKLİ BİSİKLET - MERAK EDİLENLER... (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.988
Cevap
72
Favori
754.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar her elektrikli bisiklette çocuk kilidi bulunuyor mu ?
    bende 1500 watt var ama hızı 45 ve 50 civarında gazın altındada bi kablo göremedim
    beyinde olabilir mi acaba ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • slm. arkadaşlar elektrikli bisiklette en iyi marka hangisidir? stmax gf 980 ile yuki yk 12 midilli arasında kararsız kaldım. hangisini tavsiye edersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bişi sorucamwww.yuki.com.tr ilewww.yukimotor.com siteleri aynı firmalar mı benwww.yukimotor.com sitesinden alişveriş yaptım 9 kalem malzeme 122 tl tuttu fakat ne bilgilendirici mesaj geldi ne de kargo ne de telefon hiçbiri gelmedi para tahsil edilmiş bilgisi olan varmı diğer sitenin online satış penceseri ile diğer sitenin online satış ve parçaları seçtiğin yerler aynı bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi saygılar

• arkadaşlar merak ettim bir konu varwww.yuki.com.tr ilewww.yukimotor.com siteleri aynı firma bünyesi altında mı benwww.yukimotor.com sitesinden alışveriş yaptım ama geri dönüş olmadı ne telefon ne kargo nede bilgilendirici mesaj gelmedi 9 kalem malzeme aldım 122 tl tuttu para tahsil edilmiş bu siteler ile bilgisi olan var mı aranızda çünkü online alışveriş yaptığın ve parçalar seçtiğin pencereler her iki sitenin kide aynı

• arkada?lar merak ettim bir konu varwww.yuki.com.tr ilewww.yukimotor.com siteleri ayny firma bünyesi altynda my benwww.yukimotor.com sitesinden aly?veri? yaptym ama geri dönü? olmady ne telefon ne kargo nede bilgilendirici mesaj gelmedi 9 kalem malzeme aldym 122 tl tuttu para tahsil edilmi? bu siteler ile bilgisi olan var my aranyzda çünkü online aly?veri? yapty?yn ve parçalar seçti?in pencereler her iki sitenin kide ayny

• haydaaa mesajym gitmedi hata verdi tekrar tekrar derken sonunda gönderebildim ama ayny mesajdan birsürü olmu? bunlary nasyl silecez arkada?lar sil seçene?i de yok çok üzgünüm
  • Arkadaslar 1200luk vitobis likyalarin nasil bir aku kullandigini bilen varmi

• Ben ÇİN'den kit sipariş edip şöyle birşey yaptım :

ELEKTRİKLİ BİSİKLET - MERAK EDİLENLER...

İstanbul gibi bir şehirde bence elektrikli scootera göre çok avantajlı (katlayıp evin balkonuna,otobüse, metroya vs. koyabiliyorsunuz. )
    1000w 13kg hafif bisiklette çok güçlü oluyor.
    50km/saat hız yapıyor.
    tek eksisi amortisör olmaması.

Böyle bir alternatif olduğunu da bilin yani :)
     ELEKTRİKLİ BİSİKLET - MERAK EDİLENLER...

• bizim burda görüyorum 9 , 10 yaşlarında cocuklar lahmacuncuda yada restoranda çalışıyolar elektriklimotosikleti kırmızı ışıktada geçiyolar kaldırımdanda sürüyolar polislerde hiç bişey demiyor galiba ehliyet yok elektriklimotosiklete
  • quote:

Orijinalden alıntı: sshyzhe

bizim burda görüyorum 9 , 10 yaşlarında cocuklar lahmacuncuda yada restoranda çalışıyolar elektriklimotosikleti kırmızı ışıktada geçiyolar kaldırımdanda sürüyolar polislerde hiç bişey demiyor galiba ehliyet yok elektriklimotosiklete

Evet kanunda onunla ilgili bi boşluk var. Eskiden neyseydide yeni elektriklilerin 100 ccliklerden aşağı kalır yanı yok. Malum ülkemizde bi kaç kişinin ölmesi lazım bir konunun dikkate alınması için.

• Arkadaslar st max dora 1500 w almak istiyorum da kafamda soru isaretleri var nasil iyi bir motormu , surati kac , kac km yapiyor bilen varsa bi yardimci olabilirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nailgurem -- 7 Temmuz 2014; 18:01:50 >
  • muscol kullanıcısına yanıt
    Gayet güzel bi bisiklet hocam kaça maloldu size
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkmn

Gayet güzel bi bisiklet hocam kaça maloldu size

600TL bisiklet
    500TL pil
    500TL kit
    Toplam 1600TL'ye mal oldu.

48v10amper lik sadece 5kg ağırlıktaki piliyle eşsiz benzersiz bir alet oldu. üst segment scooterlarla aynı performansı veriyor.

elinizde bisiklet varsa onu direk elektrikliye çevirip maliyeti düşürebilirsiniz.
  • elektriklimotosiklet almayı düşünüyorumda şu ehliyet işi ne iş ehliyet gerekiyormu yoksa gerekmiyormu yada ehliyet gerekmeyen modelleri varmı elektriklimotosikletlerin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sshyzhe -- 10 Temmuz 2014; 0:16:00 >
  • SAATE 45 KM HIZLA TEPE ÇIKARMI
  • yuki moni veya kinetic elx 1 kullanan varmı yada şöylede olabilir sorum 3000 kw üstü kullananlar için hız ve menzili ayrıca rampa performansını soracaktım
  • merhaba arkadaşlar, yms 450 df gerçek difransiyel karar verdim fakat kurumsal bir firma gibi gözükmüyor bu markayı bilen varsa yardımlarını bekliyorum..

https://www.facebook.com/YmsMotorsikletElektrikliBisiklet/photos/pcb.731093913615609/731093503615650/?type=1&theater
  • Şehir dışına nasıl götürülür bu elektrikli bisikletler bi fikriniz varnı hocam?? Hızlı trenle Eskişehir'e götürememem heralde (:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar benimkinin elektrik aksamı gitti birden. hiçbşey çalışmıyo. Motorda bi sıkıntı yok ama ışıklar korna fln gitti. Bunun sigortası neresindedir acaba? vitobis likya
  • bu arada şu motor çok hoşuma gitti. Tasarım olarak

http://www.asyamotor.com.tr/?page=urun-detay&id=94&udpage=genel-bakis
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.