Şimdi Ara

## Asus My Cinema Serisi Dahilinde Hazırladığı Yeni TV Kartını Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Asus My Cinema Serisi Dahilinde Hazırladığı Yeni TV Kartını Duyurdu ##

Donanım dünyasına yön veren oyunculardan Tayvan merkezli Asus bilindiği üzere tv kartları da hazırlıyor. Firma yaptığı açıklama ile My Cinema serisi altında hazırladığı yeni tv kartını duyurdu. My Cinema-PS3-100/PTS/FM/AV/RC kod adına sahip olan kart, PCI arabirimi üzerinden kullanılabiliyor. Üçü birarada formunda olan tv kartı, dijital olarak DVBS veya DVBT, analog olaraksa (PAL) TV yayınlarının izlenebilmesi ve kayıt edilebilmesine olanak tanıyor. FM radyo desteğine de sahip olan ürünün kutu içeriğinde uzaktan kumanda, dijital anten, FM kablosu ve video/ses giriş adaptörleri de yer alıyor. Power Cinema yazılım paketiyle birlikte gelen Asus'un yeni tv kartı için henüz herhangi bir fiyat bilgisi bulunmuyor.

• Halen hd yayına destek veren hd çıkışı olan adam gibi bir kart yok sanırım piyasada.Bence ihtiyac bu yöne kayıyor artık.
  • evet aynen katılıyorum haber için tşk ler

quote:

Orjinalden alıntı: bbuzol

Halen hd yayına destek veren hd çıkışı olan adam gibi bir kart yok sanırım piyasada.Bence ihtiyac bu yöne kayıyor artık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zalman_1

evet aynen katılıyorum haber için tşk ler

quote:

Orjinalden alıntı: bbuzol

Halen hd yayına destek veren hd çıkışı olan adam gibi bir kart yok sanırım piyasada.Bence ihtiyac bu yöne kayıyor artık.

Ben de halen HD yayına destek veren bir kart bekliyorum.
  • demek ki şu an talep buna göre
  • Asus öncü firmadır... Yapmıyosa bi bildiği vardır!!!
  • Arkadaşlar biraz araştırırsanız görürsünüz ki hd yayın alabilen tv kartları mevcut. Mesela WinTV markasına ait hd yayın alabilen tv kartları var. Alışveriş sitelerinden rahatlıkla bulabilirsiniz. Ama asus un bu ürünü 3ü bir arada olması sebebiyle gerçekten de çok güzel. Her şart altında televizyon izleme şansı tanıyor. Teşekkürler Asus. Bir de uygun fiyatla gelirse kaçırılmayacak bir ürün.
  • bu kartlar şifre kırıyor mu? yoksa şifreli kanalları açmak için en iyisi skystar 2 mi?
  • My Cinema kulağa hoş geliyor
  • Şimdilik hd nin bir anlamı yok gibi. Sanırım Türkiye de kanalların hd yayına geçmesi oldukça zaman alacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ramazanyurt

bu kartlar şifre kırıyor mu? yoksa şifreli kanalları açmak için en iyisi skystar 2 mi?

bunu ben de merak ediyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.