- x
Kısa Donem Askerlik Nasıl Oluyo
6 Cevap7010 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

382 Mesaj
10 Ağustos 2008; 22:34:55 

arkadaslar bu sene 4 yıllık universteyi bitirdim askerlik basvurusu yapıcam ama bu konu hakkında bilgim yok sınavla karar veriliyor diyorlar ama bazıları bu sınavda basarısız olanlar kısa yapıyo gibi bana sacma gelen turden seyler soyluyolar hakikaten sınavmı yapılıyor kazananlar kesin kısa donemmi yaparlar bazı arkadaslarda ordu ihtiyacına gore bazı meslek gruplarından uzun yapmasını isteyebiliyor dyorlar durum tam olarak nedr yani

78 Mesaj
10 Ağustos 2008; 22:52:22 

arkadaşım tamamen şans başka bişey değil. kısa istersin uzun çıkar uzun istersin kısa çıkar. mesela ben uzun istedim kısa çıktı. sınavın da pek alakası yok zaten...

Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7300 @ 2,66 GHz İşlemci, GIGABYTE P31-DS3L FSB-1333MHZ ANAKART, KINGSTON 1+1GB DDR2 667MHZ RAM, GIGABYTE GTS 250 GDDR3 1GB 256 BİT NVIDIA DX10 EKRAN KARTI, Logitech X-540 5+1, Lg Flatron L222WS 22" LCD Monitör, Samsung 1TB SATA2 7200RPM HDD, SKYSTAR 2 TV KARTI

864 Mesaj
10 Ağustos 2008; 23:00:50 

quote:

Orjinalden alıntı: ernsyds1

arkadaslar bu sene 4 yıllık universteyi bitirdim askerlik basvurusu yapıcam ama bu konu hakkında bilgim yok sınavla karar veriliyor diyorlar ama bazıları bu sınavda basarısız olanlar kısa yapıyo gibi bana sacma gelen turden seyler soyluyolar hakikaten sınavmı yapılıyor kazananlar kesin kısa donemmi yaparlar bazı arkadaslarda ordu ihtiyacına gore bazı meslek gruplarından uzun yapmasını isteyebiliyor dyorlar durum tam olarak nedr yani

sağlık grubu mesleklerden biri isen kesin uzun gidersin. bilgisayarcı ların ve elektronikçilerinde uzun gitme ihtimali yuksektir. yani diğer bolumlere gore. kendi bolumunden araştır eskiler nasıl gidiyomuş. benim bölümden hiç uzun gitmedi mesela bende gitmiyorum. kısa cıktı. sınav falan hikaye kısmı..

Değişmesini istediğiniz dünyanın parçası olun... M.Ghandi

3 Mesaj
10 Ağustos 2008; 23:23:16 

benim erkek arkadaşım bilgisayar öğretmeni ve erzuruma jandarma er çıktı.acaba orada rahat eder mi yaa?jandarma er nasıldır ki?

382 Mesaj
10 Ağustos 2008; 23:35:44 

ben makine muhendisligini bitirdim simdi hemen gidio basvurmak istiyrum kasım sonundaki alıma yetisirmiyim acba arkadaslar

892 Mesaj
11 Ağustos 2008; 14:55:05 

muayen ol sonra ağustos ayı içinde erken sevk için ( kasım da ) dilekçe yazqrsın derkn 325 dönem olarak gidersin bende geçenyıl aynı yolla gittim
quote:

Orjinalden alıntı: ernsyds1

ben makine muhendisligini bitirdim simdi hemen gidio basvurmak istiyrum kasım sonundaki alıma yetisirmiyim acba arkadaslar

382 Mesaj
11 Ağustos 2008; 15:15:16 

saolun arkadaslar bilgiler icin

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.359