Şimdi Ara

## Asus GeForce 9500GT TOP Modelini Kullanıma Sundu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
3.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Asus GeForce 9500GT TOP Modelini Kullanıma Sundu ##

Asus resmi duyurusunu geçtiğimiz günlerde ve bizim de ilk detaylarını sizler ile paylaştığımız GeForce 9500GT TOP modelini kullanıma sundu. Firmanın TOP serisi altında hazırladığı yeni ekran kartı tahmin edebileceğiniz üzere fabrika çıkışı arttırılmış saat hızları ile geliyor. Glaciator kod adlı özel soğutucusu ile dikkat çeken kartın grafik işlemcisi 700MHz, bellekleri ise 2000MHz'de görev yapıyor. 128-bit bellek veri yolu ve 512MB GDDR3 bellek ile gelen Asus GeForce 9500GT TOP'un paralel işlem birimi saysısı ise 32. PureVideo HD teknolojisi sayesinde yüksek tanımlı videolar için gpu üzerinden donanımsal hızlandırma sağlayabilen ve bu sayede işlemciye binen yükü minimize etmeyi hedefleyen kart, Nvidia'nın üzerinde ciddi şekilde durduğu ve yaygınlaştırabilmek için yatırımlarına devam ettiği CUDA ve PhysX teknolojilerini de destekliyor. Arttırılan saat hızları sayesinde 3DMark Vantage'da standart 9500GT'ye göre 2 kat daha fazla performans sunduğu ayrıca kullanılan özel soğutucusu sayesinde 13 derece daha serin çalışabildiği belirtilen SLI destekli kartın üzerinde dikkat çekici bir detay olarak HDMI konnektörü de yer alıyor. Belirtilen rakamlara göre, Asus GeForce 9500GT TOP'un yurt dışı satış fiyatı 110-115$ aralığında yer alıyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Boş beleş bir kart bana göre.F/P desem F/P de değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SanalKabus

Boş beleş bir kart bana göre.F/P desem F/P de değil.

Aynen
  • Kart çok mu kısa bana mı öyle geliyor? Ses kartı kadar heralde. Fiyatı da çok pahalıymış.
  • bildiğimiz 8600gt sonic+ nın aynısı bir gelişme yok
  • 115 dolar mı yuh
  • bi cacık olmaz bundan yaw.....
  • ya hakkten 5 para etmez yani buna bu para pfff 9600gt alınır bea o praya ellerınde kalacak hepsi
  • bu alet olsa olsa nvidianın fizik kartı olur
  • giriş seviyesi kartı oc lasan ne fayda , kimse almaz bunu asus...
  • 9500'ün top modeli olsa ne olur olmasa ne olur
  • her malın bir alıcısı vardır. birde asus olduğu için pahalıdır.
  • 99$'a (hem de) Türkiye'de HD 3850 512MB GDDR3 varken bu alınır mı? Diğer üreticiler de böyle bir fiyatlandırma hatası yaparsa ellerinde kalır bu kartlar, alanlar da bilmeden veya zorunda kalarak almış olanlar olur.
  • Bizim burda mesela her uygun PC ye 8500gt alınıyor, 9500gt de elbette 8500gt den daha performanslı olduğu için orta seviye nin altında bulunacak ucuz bir kart! (Tabi Asus un TOP modelinden bahsetmiyorum ilerde çıkacak olan Palit 9500gt Sonic modelinden!
  • nVİDİA hala akıllanmamış bu ne şimdi hızlı desen değil ucuz desen değilBen bu kartın espirisini anlayamadım şahsen anlayan varmı?Lan bari fiyatı iyice düşür de alan olsun fos bi ekran kartına ancak biu kadar fiyat koyulabilirdiBirazcık olsun şu hd 4800 den ibret alır diye düşünmüştüm ama nafile
  • Türkiyede 120 dolara 9600Gt satılıyorken 115 dolarlık yurtdışı fiyatıyla 9500GT ne derece cazip?
  • quote:

Orjinalden alıntı: SAMASRA

nVİDİA hala akıllanmamış bu ne şimdi hızlı desen değil ucuz desen değilBen bu kartın espirisini anlayamadım şahsen anlayan varmı?Lan bari fiyatı iyice düşür de alan olsun fos bi ekran kartına ancak biu kadar fiyat koyulabilirdiBirazcık olsun şu hd 4800 den ibret alır diye düşünmüştüm ama nafile

e yok artık tamam hd4800 iyi güzel hatta kullanıorm mutluyum ama bu kadarda sacma olmaz yahu nvidia sucu nerde burda asus saolsun bu fiyatı bicio böle sacma bi kart üretio

• soğutucu gerçekten güzel ama bu karta gider mi? bunu bilemem
  • bu top editionlar niye 4870 için çıkmıyor beklemekten sıkıldım hep düşük profili kartlara çalışıyor firmalar
  • 70-80$ arası bişi olsaydı düşünülebilirdi!!! Kaliteli ama çok pahalı!!! Bu kartın çıkarılma amacı ucuz maliyetli pclerde kullanılması!!!
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.