Yedek subay çıkanların branşları nedir
54 Cevap31638 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

828 Mesaj
10 Ağustos 2008; 16:49:58 

Mezun olduğunuz Fakülte nedir. Acaba ordunun hangi branşlara ihtiyacı var. Bende kısmetse aralıkta gideceğim.

55 Mesaj
10 Ağustos 2008; 17:05:14 

Endüstri Müh. mezunum, Ordonat Yedek Subay oldum...

323. Dönem Yedek Subay

4 Mesaj
10 Ağustos 2008; 17:07:35 

İktisat mezunuyum.Personel Yedek subay oldum,branşım Asal...

32 Mesaj
10 Ağustos 2008; 17:19:21 

bende endüstri müh. mezunuyum acaba endüstri mühendisleri hep uzun dönem mi çıkıyor aralıkta gideceğim hepinize hayırlı tezkereler

15 Mesaj
10 Ağustos 2008; 20:08:08 

yok arkadaşlar ben bilgisayar mühendisiyim kısa cıktı bana.anormal bi durumum yoktu.sınava bile ilk gün girdim ve hepsini ciddi ciddi çözdüm

2004 Mesaj
10 Ağustos 2008; 20:18:55 

İİBF mezunlarına genelde kısa dönem çıkıyor

15 Mesaj
10 Ağustos 2008; 20:25:14 

quote:

Orjinalden alıntı: ALph1940

İİBF mezunlarına genelde kısa dönem çıkıyor

İİBF nedir yaw

1348 Mesaj
10 Ağustos 2008; 20:27:40 

iktisadi idari bilimler fakültesi namı diger işletme iktisat kamu yönetimi vs.
quote:

Orjinalden alıntı: gokhansea

İİBF nedir yaw

www.erenyuce.com
www.erenyuce.net

2004 Mesaj
10 Ağustos 2008; 20:39:46 

quote:

Orjinalden alıntı: yuceeren

iktisadi idari bilimler fakültesi namı diger işletme iktisat kamu yönetimi vs.

aynen :)

4 Mesaj
10 Ağustos 2008; 20:49:08 

İİBF mezunuyum ve uzun çıktı.Ayrıca bir okul arkadaşıma(yine İİBF mezunu oluyor kendisi) uzun dönem komando çıktı.Şu çıkıyor,bu çıkıyor gibi söylentilere pek aldırmasın bundan sonraki dönemler.Siz gidin,sınavı ciddiyetle yapın.Sonra ne olursa olur.Herkesin kendi şansı.İİBF mezunuyum,uzun dönem hem de kendi ikamet ettiğim ve doğum yerim olan il çıktı,düşünün..)Her türlü sonuç çıkabiliyor sınavda..)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mogwai -- 10 Ağustos 2008; 20:48:40 >

4358 Mesaj
10 Ağustos 2008; 20:52:43 

Arkadaşlar sınıflandırmada "mantık" aramayın. Hiç alakası yok okuduğunuz fakülte, bölümle. Gönderileceğiniz yerler bu konuda etkili olabilir sadece, İngilizce sertifika, KPDS vs. -Turizm Jandarması.

Linguist Jr. [DEU 2006]

828 Mesaj
10 Ağustos 2008; 21:36:10 

Teknik öğretmen varmı diye baktım galiba alınmıyor uzun dönem. Madem bölüm farketmiyor peki nasıl bir yol izlenmeli uzun\kısa gitmek için. Uzun gidenler uzun kısa gidenler kısamı işaretlediler. Sınavda soruların tamamı yapıldımı mesela?

1 Mesaj
10 Ağustos 2008; 21:42:22 

arkadaşlar ben mak.muh. mezunuyum yedeksubay çıktı (hava savunma) tuzlada sınava girerken ordaki asteklerle konuşuyorduk.Bu iş tamamen ihtiyaç doğrultusunda alınıyor.Genellikle ihtiyaçlar ilk gun girenlerden karşılanıyor 4 yıllık açıköğretimleri kolay kolay yapmazlarmış onun dışında teknik bölümleri yakın işlerde muh.leri alıyorlar komandolar ise biraz şans birazda boy kılo oranının tutması ile alakalı haberiniz olsun

51 Mesaj
10 Ağustos 2008; 22:28:42 

arkadaslar bildiginiz tum kriterleri unutun. dil, yüksek lisans vs. de hikaye. tahminime göre ilk kez bu dönem tercihleri dikkate aldilar.
kpds puanım 85di. lisans,yüksek lisans (maliye) ve doktora (iktisat) diplomalarimi da sundum. belgelerimin her sayfasinda da "akademisyen" damgasi vardi. tercihimi, umidim hic olmasa da kısa donem er olarak isaretledim. polatli-meslek kurasi cikacagina o kadar emindim ki ucak biletimi bile almistim. ama bu sabah bir baktim ki mebs-mamak cikti. tarifsiz bir sevinc icerisindeyim. calistigim kurumda askere gidenler direk meslek kurasına tabiyken bana kisa cikti.

390 Mesaj
10 Ağustos 2008; 23:43:15 

arkadaşlar yedek subaylar maas almaya ne zaman baslıyo

1 Mesaj
11 Ağustos 2008; 1:33:59 

Kuvveti Jandarma
Sınıfı İkmal
Statüsü Yedeksubay
Branş İNŞAAT MÜHENDİSİ
Kabul Toplanma Merkezi
Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi TOPÇU VE FÜZE OKL. K.LIĞI ANKARA POLATLI

71 Mesaj
11 Ağustos 2008; 2:20:25 

quote:

Orjinalden alıntı: solaris

arkadaşlar yedek subaylar maas almaya ne zaman baslıyo

bildiğim kadarıyla acemi eğitimi bittikten sonra kardeş yani 3 ay sonra!
ben de ingilizce öğretmeniyim kpds war mı dedilerdi ben de war dedim belge werdim sınavda da türkçe sorularını adam akıllı çözdüm geri kalanı a.b.c.d.e. şeklinde yaptım bana da komando yedek subaylık gelmiş ısparta eğirdir. ama ben yedek subayı işaretlemiştim.ayrıca işin komik yanı askerlik kararı aldırmaya gittiğimizde on onbir kişi wardık ordaki çocukların hepsi anketteki "komando olmak istiyor musun?" sorusuna "ewet" dedi bi tek ben "hayır" demiştim!! memur garip garip bakmıştı!

DonanımHaber 323. Dönem Vatan Fedaileri olmaktan onur duyuyoruz!

556 Mesaj
11 Ağustos 2008; 9:25:19 

makine mühendisiyim.

Aday No 20477
Adı ve Soyadı KÖKSAL AKTAŞ
Baba Adı YAŞAR
Doğum Yeri ŞEREFLİKOÇHİSAR
Kuvveti Deniz Kuvvetleri
Sınıfı P.Komando
Statüsü Yedeksubay
Branş KOL K.
Kabul Toplanma Merkezi
Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi DAĞ.KOMD.OKL.VE EĞT.MRK.K.LIĞI ISPARTA EĞİRDİR

Ankara

SAÜ
Makine Mühendisliği 08

Deniz Piyade Asteğmen Adayı....

74 Mesaj
23 Ağustos 2008; 18:35:39 

Arkadaşlar ben endüsti mühendisliğini nasip olursa seneye bitireceğim . Endüstri mühendisleri genelde nerelerde görev yapıyorlar yedek subay olarak. Ben yedek subay olarak yapmak istiyorum da....

İntel C2D E6750 2.66 - Asus P5K-E WiFi AP EDİTİON - FSP 600W Epsilon - Cosair XM2 2GB 675 - Powercolor X1950PRO EXTREME 512 MB, 256 Bit - Seagate 250GB 16MB NCQ 7200.10 - Aopen İmpression Mid Tower - Asus 1814BLT LHTSCRB - Avermedia orta kalite TV kartı - BENQ G900WA 19 inc LCD monitör - Creative 1+1 hoparlör - Logitech klavye - A4 Tech kablolu mouse

242 Mesaj
24 Ağustos 2008; 12:34:48 

biraz alakasız olacak ama dil belgesi olan yedek subaylara tazminat ödendiği söyleniyor gerçeklik payı var mıdır ?

Mucizeler, enerjimizi korkularımıza değil hayallerimize kanalize ettiğimiz zaman gerçekleşir

700 Mesaj
24 Ağustos 2008; 15:15:02 

çok ona çıkmıyor yok buna çıkmıyor kimsenin dediğine bakmayın arkadaşlar, çıkmıyor diyen şahıslar sınavı seçimi kendilermi yapıyormuş sorun bakalım... ahmete mehmete bakmayın siz

242 Mesaj
19 Eylül 2008; 16:58:56 

quote:

Orjinalden alıntı: thron

biraz alakasız olacak ama dil belgesi olan yedek subaylara tazminat ödendiği söyleniyor gerçeklik payı var mıdır ?

Mucizeler, enerjimizi korkularımıza değil hayallerimize kanalize ettiğimiz zaman gerçekleşir

628 Mesaj
20 Eylül 2008; 16:41:13 

meslekçi yedek subay nasıl olunur.

89 Mesaj
28 Eylül 2008; 1:31:22 

arkadaslar konu sışına taştı gibi biraz ama bilginiz varmı ben şimdi yüksek lisans bitirdim tecilimi bozdurdum ağustosta askerlik şubeme gittim.kasım 5 ve 25 i arasında tekrar gel dediler hiçbişey söylemediler.Sizce ben ne zaman asker olurum?

1362 Mesaj
28 Eylül 2008; 16:06:31 

quote:

Orjinalden alıntı: shenol85

arkadaslar konu sışına taştı gibi biraz ama bilginiz varmı ben şimdi yüksek lisans bitirdim tecilimi bozdurdum ağustosta askerlik şubeme gittim.kasım 5 ve 25 i arasında tekrar gel dediler hiçbişey söylemediler.Sizce ben ne zaman asker olurum?

12 aralık mesai bitiminde gideceğiniz birliğe teslim olursunuz. ondan önce 1,2, 3 aralık tarihlerinden birinde sınav ve mülakata katılmalısınız.
yani 12 aralık saat 17'de bot bağlamalısınız:D

http://spreadsheets.google.com/lv?key=0AmSe8mGQ7YrPcGZvb1llLW9CZ1poNTFLQzF4dzBVYmc&f=0

8 Mesaj
27 Ağustos 2009; 20:39:56 

Arkadaşlar bende endüstri mühendisliğini bitirdim. Acaba uzun dönem yaparsam nerelere çıkabilir batı-doğu fark ediyor mu çok açık bir şekilde yoksa tamamen şans mı. . .

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
28 Ağustos 2009; 0:54:03 

quote:

Orijinalden alıntı: mak54

makine mühendisiyim.

Aday No 20477
Adı ve Soyadı KÖKSAL AKTAŞ
Baba Adı YAŞAR
Doğum Yeri ŞEREFLİKOÇHİSAR
Kuvveti Deniz Kuvvetleri
Sınıfı P.Komando
Statüsü Yedeksubay
Branş KOL K.
Kabul Toplanma Merkezi
Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi DAĞ.KOMD.OKL.VE EĞT.MRK.K.LIĞI ISPARTA EĞİRDİR

Arkadaşım senin işin zor.Komando Eğirdir zordur.Şimdiden başarılar.Allah sabır ve güç versin.Bu arada okuduğunuz bölümle alakası yok.Fakat ordunun en ihtiyacı bana göre eczacı.Revirde çalışıyorsun oh kebap iş .Ne karışan var ne laf eden

700 Mesaj
28 Ağustos 2009; 13:37:14 

iksitat mezunu arkadaşımız yedeksubay çıktığına göre bu İİBF bölümlerinin hep kısa çıkacağı anlamına gelmiyor

2231 Mesaj
28 Ağustos 2009; 15:50:43 

quote:

Orijinalden alıntı: mogwai

İİBF mezunuyum ve uzun çıktı.Ayrıca bir okul arkadaşıma(yine İİBF mezunu oluyor kendisi) uzun dönem komando çıktı.Şu çıkıyor,bu çıkıyor gibi söylentilere pek aldırmasın bundan sonraki dönemler.Siz gidin,sınavı ciddiyetle yapın.Sonra ne olursa olur.Herkesin kendi şansı.İİBF mezunuyum,uzun dönem hem de kendi ikamet ettiğim ve doğum yerim olan il çıktı,düşünün..)Her türlü sonuç çıkabiliyor sınavda..)

bu sınav ne zaman oluyor? askere gitmeden ne kadarzaman önce? kısa dönem veya uzun dönem olacağı belli oluyor yani?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

700 Mesaj
28 Ağustos 2009; 22:53:02 

quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavili

bu sınav ne zaman oluyor? askere gitmeden ne kadarzaman önce? kısa dönem veya uzun dönem olacağı belli oluyor yani?

zannederim askere gitmeden 1 hafta önce herşey belli oluyor

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
30 Ağustos 2009; 17:23:15 

quote:

Orijinalden alıntı: ALph1940

aynen :)

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzgürTutsak -- 30 Ağustos 2009; 17:23:19 >

834 Mesaj
20 Eylül 2009; 15:12:23 

e-e müh.
piyade yedek subay

5082 Mesaj
20 Eylül 2009; 23:14:21 

Makine mühendisiyim.

Sınıf: Bakım

Branş: Takım Komutanı

May The Force Be With You

700 Mesaj
9 Mart 2010; 10:52:30 

şöyle çevreme baktığımda okadar çok iktisat işletme mezunu çıkan var ama demekki bu foruma takılmıyorlar.

Evet yokmu yenilerde İİBF mezunu subay çıkan?

974 Mesaj
9 Mart 2010; 10:58:26 

Var kardeşim iktisat mezunuyum..ve aralık celbinde iktisat ve maliye bölümü tavan yapmış durumda..Branşım Hudut takım komutanı

KİLL ZONE3,CRYSİS 2,TOP SPİN 3,UFC 2010,ASSASSINS CREED

2689 Mesaj
9 Mart 2010; 13:28:14 

İİBF mezunuyum 2007 de jandarma komando asteğmen olarak gitttim

SATILIK: Tertemiz Canon 450D+Kit lens+Lowepro çanta+Hafıza Kartı Kutusuyla birlikte 8300 Shutter Sayısında İlanım için TIKLAYINIZ

TAMRON 17-50 VC (Canon için) Az kullanılmış lensim satılıktır.Faturası Mevcut.TIKLAYINIZ

SATILIK Sigma 10-20 Geniş Açı Lens(Canon) 18 aylık GARANTİSİ kaldı.Faturası mevcut.Bilgi için PM gönderiniz.SATILDI

100 Mesaj
9 Mart 2010; 17:03:13 

ben de İİDF mezunuyum.komando yedek subay olmak nasıl oluyor?eğitim süreci nasıl, sonra neler yapıyorsunuz?zorlandınız mı?

700 Mesaj
9 Mart 2010; 17:09:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Mustaphh

Var kardeşim iktisat mezunuyum..ve aralık celbinde iktisat ve maliye bölümü tavan yapmış durumda..Branşım Hudut takım komutanı

vay be aralıkta tüm isteyenler yedeksubay olarak gitti desene tüühh yaa bende tecili yeniletmiştim :( bilsem giderdim yaa kardeş eğitim nerede ve nasıl oluyor? zorlanıyormusunuz?

2689 Mesaj
9 Mart 2010; 17:45:31 

quote:

Orijinalden alıntı: taci-333

ben de İİDF mezunuyum.komando yedek subay olmak nasıl oluyor?eğitim süreci nasıl, sonra neler yapıyorsunuz?zorlandınız mı?

ben yedeksubay istememiştim ama kısmet böyleymiş sürpriz bir şekilde oldu.

13 hafta eskifoça komando okulunda eğitim gördük.tabi diğer birliklere göre çok çok ağırdı 2007 senesinde.bu sene giden arkadaşlar bizden biraz daha rahatmış fakat yine de Türkiyedeki birlikler içinde en zorlu eğitimlerden birini alırsınız

kıasaca hatırladıklarım 200 metre sürünme,hergün 4-5 km koşu,her türlü silah kullandırttılar.makinalasından bomba atarına el bombasına..bir gecede 30-40 km yürüdüğü hatırlıyorum.1 hafta dağda koğuş yüzü görmedik dağda yatırdılar.neyse kısaca örnek vereyim dedim eğitimle ilgili..

yedeksubaylar(eğer meslekçi değilseniz yani avukat,veteriner,doktor vs.)takım komutanı oluyor usta birliklerinde.yani bölük komutanının altı.
eğer rahat bir yere kura çekerseniz üniversite hayatı gibi yaşarsınız.ben eğitim birliğindeydim ve şehir merkezinde ev kiralamıştım yani gündüz işe akşam eve hesabı.haftasonları tatil.

eğer doğuya kura çekerseniz -tunceli şırnak hakkari-işte o zaman dağda 8.5 ay yaşarsınız dağların efesi olursunuz insana hasret kalırsınız.foçada komutanımızın dediği gibi karakolda küp şekerle konuşmaya başlarsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webislander -- 9 Mart 2010; 17:46:40 >

SATILIK: Tertemiz Canon 450D+Kit lens+Lowepro çanta+Hafıza Kartı Kutusuyla birlikte 8300 Shutter Sayısında İlanım için TIKLAYINIZ

TAMRON 17-50 VC (Canon için) Az kullanılmış lensim satılıktır.Faturası Mevcut.TIKLAYINIZ

SATILIK Sigma 10-20 Geniş Açı Lens(Canon) 18 aylık GARANTİSİ kaldı.Faturası mevcut.Bilgi için PM gönderiniz.SATILDI

100 Mesaj
9 Mart 2010; 17:50:03 

eyvah yandık desene.koşmak, yürümek, eğitim bir şey değil.yapar geçeriz.ama doğu'da terörist kovalamak feci şey.allah korusun askerlerimizi.

14 Mesaj
15 Mart 2010; 21:37:39 

Coğrafya öğretmeniyim
İkmal asteğmen olarak uzun dönem yaptım 323. dönem.
2008 yılından itibaren doğu ve güneydoğu bölgelerinde mehmetçik dershanelerinde görev yapmak üzere mat,fizik,kimya,edebiyat,tarih,coğrafya branşlarında formasyonu olan öğretmenler aldılar. 2009 yılında da alındı ama sayıyı bilmiyorum. Benim dönemimde 400 öğretmen asteğmen vardı. İstanbul Küçükyalı İkmal Maliye Okulunda 18 gün temel eğitimden sonra kurayla birliklerimize dağıldık.
Çok rahat bir askerlikti, Öğretmen olanların değerlendirmesi gereken bir fırsattır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shredder8 -- 15 Mart 2010; 21:39:24 >

4426 Mesaj
17 Mart 2010; 11:33:01 

Elektronik Mühendisiyim, 327. dönem Topçu Asteğmen olarak yaptım askerliğimi.

Branş : Ateş Destek Subayı

50 Mesaj
28 Mart 2010; 20:02:00 

ben resim öğretemnliği mezunuyum yedek subay olursam ne görev verilir sizce

4426 Mesaj
29 Mart 2010; 1:48:15 

quote:

Orijinalden alıntı: gatagy

ben resim öğretemnliği mezunuyum yedek subay olursam ne görev verilir sizce

Piyade Komando Atğm ya da Piyade Atğm olursunuz gibime geliyor bana, tabii sadece bir tahmin

50 Mesaj
29 Mart 2010; 17:02:05 

quote:

Orijinalden alıntı: BJKKKKK

Piyade Komando Atğm ya da Piyade Atğm olursunuz gibime geliyor bana, tabii sadece bir tahmin

sanırım komando olmak daha zor gibi :S

4426 Mesaj
29 Mart 2010; 19:06:02 

quote:

Orijinalden alıntı: gatagy

sanırım komando olmak daha zor gibi :S

Evet diğerinin de eğitimi Tuzla'da veriliyor , oda hiç kolay sayılmaz. Üstelik Isparta Dağ Komando Okulundan refüze olanlar da Piyade Asteğmen Adayı olarak gene Tuzla'da eğitim görüyorlar.

199 Mesaj
10 Nisan 2011; 0:57:36 

Branşta KOL.K yazıyorsa meslekçi mi oluyoruz?

21 Mesaj
10 Nisan 2011; 3:41:46 

Banada TOPÇU VE FÜZE OKL. K.LIĞI POLATLI/ANKARA'da yedek subay olarak çıktı.. Branşım ADESTİM/GÖZETLEME SB. Bu branş tam olarak ne yapar? Zor mudur eğitimleri? 3 aylık eğitimden sonra Asteğmenliği nerede yaptın ? Biraz bilgi verebilir misin?

quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Elektronik Mühendisiyim, 327. dönem Topçu Asteğmen olarak yaptım askerliğimi.

Branş : Ateş Destek Subayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur81 -- 10 Nisan 2011; 3:44:20 >

Sony VGN-FW5ZTF/H
SAMSUNG I8910 HD

21 Mesaj
10 Nisan 2011; 13:30:58 

yaşar durmuş yasardurmus7@hotmail.com salı sabahı otogardan yola cıkıyorum metro ıle yasardurmus7@hotmail.com

3325 Mesaj
10 Nisan 2011; 13:32:45 

122 MM. ÇNRA TK.K.

yazıyor? Bu konuda bilgisi olan var mı acaba?

Diablo III : http://eu.battle.net/d3/en/profile/DarkEternal-2641/hero/1586841
Hearthstone : DarkEternal#2641

30+ Diablo III Oyuncuları Kulübü

847 Mesaj
21 Ekim 2012; 1:04:19 

quote:

Orijinalden alıntı: webislander

yedeksubaylar(eğer meslekçi değilseniz yani avukat,veteriner,doktor vs.)takım komutanı oluyor usta birliklerinde.yani bölük komutanının altı.
eğer rahat bir yere kura çekerseniz üniversite hayatı gibi yaşarsınız.ben eğitim birliğindeydim ve şehir merkezinde ev kiralamıştım yani gündüz işe akşam eve hesabı.haftasonları tatil.

eğer doğuya kura çekerseniz -tunceli şırnak hakkari-işte o zaman dağda 8.5 ay yaşarsınız dağların efesi olursunuz insana hasret kalırsınız.foçada komutanımızın dediği gibi karakolda küp şekerle konuşmaya başlarsınız

arkadaslar bn ingilizce işletme mezunuyum. işletmeye y.subay cıkma sansı yok mu hiç???

bide y.subay cıkınca üniversite hayatı gibi yani gündüz işe akşam eve hesabı mi oluyo her branşa??

/center]

832 Mesaj
21 Ekim 2012; 11:34:20 

quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

arkadaslar bn ingilizce işletme mezunuyum. işletmeye y.subay cıkma sansı yok mu hiç???

bide y.subay cıkınca üniversite hayatı gibi yani gündüz işe akşam eve hesabı mi oluyo her branşa??

İşletme mezunu olanların yedek subay şansı var. Askerdeki can dostum işletme mezunuydu. Komando yedek subay bence en zoru. Umarım personel yedek subay olursunuz da rahat rahat bir askerlik yaparsınız.

638 Mesaj
26 Ekim 2012; 0:43:13 

aöf uluslararası ilişkiler lisans bölümü yedek subay olma ihtimali nasıldır?bu bölümden mezun olup yedek subay olan var mı?

Nokia N9

41 Mesaj
26 Ekim 2013; 11:52:13 

Ben aöf işletme lisans mezunuyum ısparta eğirdire yedek subay gidicem

353.DÖNEM YEDEK SUBAY DAĞ, KOMD.OKL. VE EĞİTİM MERKEZ K.LIĞI / EĞİRDİR / ISPARTA

3 Mesaj
9 Temmuz 2014; 20:32:56 

Merhaba arkadaşlar Haziran 2014 de Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden -bir vakıf üniversitesinden- mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem yedek subay olarak yapmak istiyorum çıkma ihtimali nedir? Askerlik şubesinde bir askerle konuştum sırasıyla; uzun dönem istemenin önemli olduğunu , toefl kpds gibi sınavlara girmiş olmak -ingilizce bildiğine dair- son olarak ta transkript notu nun iyi olması gerektiğini -dört üzerinden üç gibi - söyledi doğruluğu nedir? cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim :)

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Kısa, uzun dönem ve Yedek Subay adayları » Yedek subay çıkanların branşları nedir
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.359