- x
BALIKESİR TARAFI TATİL YERİ ÖNERİSİ
57 Cevap34984 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1793 Mesaj
10 Ağustos 2008; 11:59:28 

Merhaba arkadaşlar,

Ailemle birlikte (4 kişi) bir hafta sonra tatile çıkacağız. Aileyle gidilebilecek en iyi yerin balıkesir tarafı olacağını düşünüyorum.
Çok kalabalık olmayan, hem denize girip, hem kafa dinleyebileceğimiz, araçla gideceğimiz için, ara sıra da çıkıp sağını solunu gezebileceğimiz
bir tatil yeri arıyorum. Ayvalık, Sarımsaklı, Burhaniye, Altınoluk vs gibi yerler arasında önereceğiniz yerler nelerdir. Apart otel ya da yazlık
kiralamayı düşünüyorum. Daha önce bu yerlere ailesiyle gidip memnun kalmış olanlar varsa gittikleri yeri ve özelliklerini anlatabilirler mi..

Bu arada balıkesir dışında öneriler de olabilir ama sanırım en uygun burası.
Mersin - Susanoğlu da öneren çok oldu.. Araçla daha az km yapılacağı için Mersin'de olabilir..

1 hafta ya da 5 gün sürecek tatil.. Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Saygılar.

INTEL Core i7-3770K || ASROCK Z77 Extreme6 || GIGABYTE GTX670 Windforce 3X OC || GSKILL RipjawsX DDR3-1600Mhz 16GB (2x8GB) || CORSAIR 400R Carbide || Corsair CX v2 750W || OCZ Vertex4 2.5 128GB SSD || SEAGATE Barracuda 1TB 64MB 7200rpm SATA || NOCTUA U9B || DELL 23" U2312HM LED

327 Mesaj
10 Ağustos 2008; 12:06:03 

bence burhaniye hem kafa dinlersiniz hemde deniz girersiniz

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Ağustos 2008; 12:07:39 

ivrindi

124 Mesaj
10 Ağustos 2008; 12:07:50 

Ören

871 Mesaj
10 Ağustos 2008; 12:08:13 

quote:

Orjinalden alıntı: IR0N

Ören

Her türlü yüksek model cep telefonlarınız alınır.Lütfen PM'den irtibata geçiniz.
Satışlarım ve alışlarım İstanbul içi eldendir.
Forum dışında alışveriş yapmamaktayım.
Herkese hayırlı alışverişler.

2394 Mesaj
10 Ağustos 2008; 12:08:33 

Onların arasından sana Sarımsaklı veya Ayvalık'ı önerebilirim. İkisi yakın zaten, sarımsaklının çok berrak bir suyu var. Cunda (Alibey) adasını gezebilirsiniz. Serin ve sakin bir tatil istiyorsanız eğer ikisinden birini rahatlıkla tercih edebilirsiniz..

Burhaniye denize biraz uzak kalıyor, çok uzak değil yanlış anlaşılmasın, araç ile 5 dakika sürüyor deniz, örenin biraz arkasında kalıyor. Örenide tercih edebilirsiniz ama ben sarımsaklıyı tavsiye ediyorum.

Suyu biraz serin oluyor ona göre, sıcak bir deniz aramayın o taraflarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekreizze -- 10 Ağustos 2008; 12:08:15 >

3311 Mesaj
10 Ağustos 2008; 12:09:36 

Altınoluk dostum denizi biraz soğuk ama hiç olmassa diğer yerlerden çok daha temiz

Only fools are enslaved by space and time (Sadece aptallar zaman ve mekanın esiridir)Eski Kullanıcı Adı: sorry_for_kill_you

1793 Mesaj
10 Ağustos 2008; 12:11:41 

quote:

Orjinalden alıntı: Ghenç

Geçen sene amcam http://www.oren.gen.tr/...tel=EKEN%20APART%20OTEL
şu linkteki yere gitmişti ailesiyle, çok övüyor, sessiz sakin, denize yakın, zeytin bahçeleri içerisinde filan diye..
Bu linkteki apart otel, ören de mi oluyor burhaniye de mi tam çözemedim. Bilen varmı.

INTEL Core i7-3770K || ASROCK Z77 Extreme6 || GIGABYTE GTX670 Windforce 3X OC || GSKILL RipjawsX DDR3-1600Mhz 16GB (2x8GB) || CORSAIR 400R Carbide || Corsair CX v2 750W || OCZ Vertex4 2.5 128GB SSD || SEAGATE Barracuda 1TB 64MB 7200rpm SATA || NOCTUA U9B || DELL 23" U2312HM LED

179 Mesaj
10 Ağustos 2008; 12:21:07 

Dostum çocukluğumdan beri yaz aylarında oralardayım. Ben derim ki, eğer imkanın olursa bikaç gün önceden atla arabana gel, güzel bi yerden ev tut. İnan otel-pansiyon vs. den daha hesaplı ve rahat olur. Ailecek tatiller için ev tutmak en güzeli. Altınoluk tarafını düşünürsen eğer, merkezine gelmeden yolun deniz tarafında birçok güzel site mevcut. Merkeze de sahil yolundan yürüyerek 15-20 dk

Oralar hem biraz daha sakin olur. Kiralık ev de epey vardır orada. Sarımsaklı-Ayvalık tarafına geçecek olursan, oralarda ev-otel fiyatları biraz daha pahalıdır. Gezmek istersen zaten bütün körfezi gezersin. Altınoluk-Ayvalık arası araç ile en fazla 1 buçuk saattir. Ören vs. de aynı şekilde.

Eğer daha da sakin, kafa dinlemek istiyorum diyorsan, Altınoluğa bağlı Küçükkuyu-Assos taraflarını tek geçerim. Ve kesinlikle tavsiyedir, Assos da Kadırga Koyu'na gitmeden ayrılma oradan, eğer o tafarlara geleceksen. Kesinlikle gez oraları.

Altınoluk tarafıyla ilgili epey bilgim var. Ama Ayvalık tarafını pek bilmem. Sonuçta hepsinin ayrı bi güzelliği var.

Foto$oP deLisi

Uzaklaştırılmış
10 Ağustos 2008; 12:22:08 

sarımsaklıyı tavsiye ederim , apart oteller bolca var uygun fiyata bulabilirsin bir tane , denizi süperdir (temiz ve kum) , akşamları sahil yolunda yürüyüş yapabilirsiniz sahil yolu bayağı uzundur en az 3-4km. yani ailece tatil yapılcak bir yerdir sarımsaklı , fakat tutacağın apart otel herhangi bi disco vb. yüksek ses çıkartan yere fazla yakın olmasın gece uyuyamazsınız

Uzaklaştırılmış
10 Ağustos 2008; 12:24:10 

quote:

Orjinalden alıntı: sorry_for_kill_you

Altınoluk dostum denizi biraz soğuk ama hiç olmassa diğer yerlerden çok daha temiz

baştan sona katılıyorum ve öneriyorum. Ayrıca bol bol gezilecek yer var assos tarafları olur kaz dağı olur etnografya müzesi çarşısı..vs...

1793 Mesaj
10 Ağustos 2008; 12:25:00 

quote:

Orjinalden alıntı: jackabbo

Dostum çocukluğumdan beri yaz aylarında oralardayım. Ben derim ki, eğer imkanın olursa bikaç gün önceden atla arabana gel, güzel bi yerden ev tut. İnan otel-pansiyon vs. den daha hesaplı ve rahat olur. Ailecek tatiller için ev tutmak en güzeli. Altınoluk tarafını düşünürsen eğer, merkezine gelmeden yolun deniz tarafında birçok güzel site mevcut. Merkeze de sahil yolundan yürüyerek 15-20 dk

Oralar hem biraz daha sakin olur. Kiralık ev de epey vardır orada. Sarımsaklı-Ayvalık tarafına geçecek olursan, oralarda ev-otel fiyatları biraz daha pahalıdır. Gezmek istersen zaten bütün körfezi gezersin. Altınoluk-Ayvalık arası araç ile en fazla 1 buçuk saattir. Ören vs. de aynı şekilde.

Eğer daha da sakin, kafa dinlemek istiyorum diyorsan, Altınoluğa bağlı Küçükkuyu-Assos taraflarını tek geçerim. Ve kesinlikle tavsiyedir, Assos da Kadırga Koyu'na gitmeden ayrılma oradan, eğer o tafarlara geleceksen. Kesinlikle gez oraları.

Altınoluk tarafıyla ilgili epey bilgim var. Ama Ayvalık tarafını pek bilmem. Sonuçta hepsinin ayrı bi güzelliği var.

Aslında ben de ev kiralamanın daha uygun olacağını düşünüyorum aile tatili için..
Ki baktığım kadarıyla apart otel den daha pahalı değil, ama daha rahattır en azından..
En güzeli dediğin gibi gelip orada seçmek kalacağın yeri ama, şimdi o kadar yol gelip, bir de fellik fellik yer aramak
zor olabilir diye düşünüyorum. Tavsiyeleriniz var mı bu konuda(Yazlık Site) ?

1793 Mesaj
10 Ağustos 2008; 12:27:45 

Şimdiye kadar ki görüşlere bakılırsa,

Sarımsaklı ve Altınoluk önde gidiyor..

Uzaklaştırılmış
10 Ağustos 2008; 12:32:01 

quote:

Orjinalden alıntı: İlteriş Kutluk Kağan

Şimdiye kadar ki görüşlere bakılırsa,

Sarımsaklı ve Altınoluk önde gidiyor..

ivrindi

1793 Mesaj
10 Ağustos 2008; 12:33:28 

quote:

Orjinalden alıntı: zayef

ivrindi

Hmm, burayı hiç duymamıştım dostum, nedir olayı, anlatabilir misin ?

1355 Mesaj
10 Ağustos 2008; 12:33:40 

Ayvalık veya altınoluk diyorum başka birşey demiyorum...

ben edremitte oturuyorum

Uzaklaştırılmış
10 Ağustos 2008; 12:35:41 

quote:

Yok kardes burada deniz yok küçük bir ilçe edremite giderken falan görürsünüz

1355 Mesaj
10 Ağustos 2008; 12:35:45 

Daha acık bilgi vermek gerekirse

deniz bakımından Sarımsaklı-altınoluk

Akşamları kordon içinde Akçay

fakat sarımsakLıyla akçay arası uzun oldugundan Altınoluk u tercıh edebilirsiniz..gündüz orda denize girip akşam kordon için akçaya gelebilirsiniz

11582 Mesaj
10 Ağustos 2008; 12:36:55 

burhaniye,ören,ayvalık olabilir, akçay olabilir, altınoluk olabilir , hepsine gittim, her yer birbirinden güzel, deniz bir kere süper, yat turlarına mutlaka katılın çok güzel oluyor, açıkta denize girmek güzel, tavşan adası gibi adalar var küçük oralarda duruyorlar gerçekten güzel oluyor. Havası temiz, denizi bir harika :), pazarı çok güzel oluyor, pazardaki sebze ve meyveler çok taze oluyor, pazara mutlaka gidin, incir çok güzel oluyor :), iyi tatiller, tatil için güzel seçim :), ayvalık tarafına giderseniz alibey adasına köprü ile geçiş var oraları da gezersiniz, aynı zamanda alibey adasının arka taraflarında güzel sahiller var, denize girilebilecek yerler onlara da bakarsınız

179 Mesaj
10 Ağustos 2008; 12:39:39 

quote:

Aslında ben de ev kiralamanın daha uygun olacağını düşünüyorum aile tatili için..
Ki baktığım kadarıyla apart otel den daha pahalı değil, ama daha rahattır en azından..
En güzeli dediğin gibi gelip orada seçmek kalacağın yeri ama, şimdi o kadar yol gelip, bir de fellik fellik yer aramak
zor olabilir diye düşünüyorum. Tavsiyeleriniz var mı bu konuda(Yazlık Site) ?

Altınoluğa gelmeden önce (Eğer Edremit-Akçay üzerinden geliyorsanız), yolun sol tarafında siteleri görürsünüz zaten. Benim tavsiyem İnci sitesinden başlayın, onlar sıra sıradır zaten. İnci-Altınkent-Yağcılar...Yağcılar epey kazıktır. Lüks binalar var o sitede. Yalnız dediğin gibi, bir anda ev bulabilir misin kiralık , hemen yerleşebilir misin onu bilemem. Muhakkak vardır kiralık evler, fakat önceden anlaşıp da gitmek lazım. Emlak sitelerine bakıyorum şimdi de, genelde sezonluk vs. arıyorlar. Bi de emlakçılarda tabi evler. Oralardan bi tanıdık ayarlayabilsen , o bakınsa sen gitmeden önce aslında. Ben de yaz okulundayım, orada olsam bugünden hallederdik işi.

Dostum bence oraya gittiğiniz gibi, aile meclisini güzel-serin biryere oturt (bi çay bahçesi vs.) sen ev arayışlarına çık. O gün içinde bulursun sanırım. Oradaki insanlarla da konuşup fikir alırsın hem.

Foto$oP deLisi

1793 Mesaj
10 Ağustos 2008; 12:39:58 

Peki arkadaşlar, apart otel, yazlık kiralama vb tavsiyeleriniz de varsa onları da alabilirim..
Bu arada bu başlığı tatile gittiğimde de okuyacağım..
Dolayısıyla şurya gidersen, şunları şunları mutlaka yap, şurayı da mutlaka gez gibi öneriliriniz de olursa çok sevinirim.

@Ege_Aşığı, teşekkürler

3685 Mesaj
10 Ağustos 2008; 12:47:28 

Ayvalıkta çok sevdiğim bir arkdaşımın pansiyonu var ilginizi çekerse adı Kuğu Pansiyon :0266 3311992 telefondan geleceğiniz zamana göre doluluk oranını öğrenebilirsiniz.İyi tatiller

3311 Mesaj
10 Ağustos 2008; 12:49:16 

Altınoluk_İskele Mahallesi

Only fools are enslaved by space and time (Sadece aptallar zaman ve mekanın esiridir)Eski Kullanıcı Adı: sorry_for_kill_you

53 Mesaj
10 Ağustos 2008; 12:52:26 

quote:

Deniz temizliğini düşünürsen altınolukta mavi bayrak var , Altınızda aracınız varsa eğer akçay da kordon var gezilcek yer mesela, altınoluğun çarşısıda idare eder, Yani altınoluk iyidir . İyi tatiller

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

11582 Mesaj
10 Ağustos 2008; 12:57:06 

Altınoluk tarafında kaz dağları olduğundan, orman çok yakın, temiz çam havası ile uyanabilirsiniz sabahları, altınoluk ve akçayın suyu dağdan geldiğinden çok temiz ve çok güzel, akçayda denize girilecek yer kısıtlı diyebiliriz, belli plajları var, ama ayvalık tarafında öyle değil, alibey adası ve çevresinde fazla kalabalık olmayan güzel plajlar bulunmaktadır. Ören,burhaniye,akçay arasında dilerseniz 45 dk araba yolculuğu ile gezebilirsiniz, tek yerde bağlı kalmanıza gerek yok, yani belli bir yere yerleşirsiniz dilerseniz, burhaniyeden akçaya günübirlik geziye gidebilirsiniz,ören içinde hediyelik eşyaların satıldığı bir açık hava çarşısı bulunmakta güzel , ama en güzel akçayda oluyor, akşam gezmeye akçaya gidebilirsiniz, akçay açık hava çarşısı deniz kenarında ve yol boyu uzuyor, çok canlı gece rahatlıkla gezebilirsiniz 23-01 arası turistler çoğunlukla yerli ve aile oluyor ve rahatlıkla gezebiliyorsunuz çekinmeden. Deniz kenarında oturup, denizi izlemek çok güzel oluyor, yıldızlara bakmak, bunun yanında burhaniye de orjan sitesi var orada apart evler kiralanıyor, site içinde iki katlı evler bulunmakta, bir kere oradan apart ev tutmuştuk, burhaniyeye ve akçayın tam ortasında diyebiliriz, ama çok sakin ve sessiz, akşamları gezmek için burhaniye ya da akçaya gitmek gerekiyor, onun içinde bildiğiniz site çok sessiz ve sakin, kendine ait plajı bulunmaktadır. Ama daha çok 40 üstü yaşlara hitap edebilir diyebiliriz. Bunun yanında aydın kuşadası güzelçamlı'ya da gidebilirsiniz. Güzelçamlı'da milli park bulunmaktadır. Giriş ücretliydi bildiğim kadarıyla oranın da havası temiz ve güzeldi. İzmir foça, dikili, seferihisar güzel, aydın didim güzel. Ege güzel aslında :)), Aydın Güzelçamlı ile ilgili bir site bulunmakta: www.guzelcamli.com detaylı bilgi edinebilirsiniz.

1679 Mesaj
10 Ağustos 2008; 13:02:22 

akçay akçay!
bu sene biraz kalabalıktı ama şu anlarda akçay merkez tarafı durgundur.
rock fest. dolayısı ile 2. köprü-zeytinli tarafları daha kalabalıktır.
havası güzeldir,kafa dinlersiniz.

And the Raven, never flitting, still is sitting, still is sitting
On the pallid bust of Pallas just above my chamber door;
And his eyes have all the seeming of a demon's that is dreaming,
And the lamp-light o'er him streaming throws his shadow on the floor;
And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted—nevermore!

1793 Mesaj
10 Ağustos 2008; 13:28:37 

quote:

Orjinalden alıntı: diciotto

Ayvalıkta çok sevdiğim bir arkdaşımın pansiyonu var ilginizi çekerse adı Kuğu Pansiyon :0266 3311992 telefondan geleceğiniz zamana göre doluluk oranını öğrenebilirsiniz.İyi tatiller

Teşekkürler, apart olayı var mı bu pansiyonun ?

1793 Mesaj
10 Ağustos 2008; 13:33:50 

quote:

Orjinalden alıntı: Ege_Aşığı

Altınoluk tarafında kaz dağları olduğundan, orman çok yakın, temiz çam havası ile uyanabilirsiniz sabahları, altınoluk ve akçayın suyu dağdan geldiğinden çok temiz ve çok güzel, akçayda denize girilecek yer kısıtlı diyebiliriz, belli plajları var, ama ayvalık tarafında öyle değil, alibey adası ve çevresinde fazla kalabalık olmayan güzel plajlar bulunmaktadır. Ören,burhaniye,akçay arasında dilerseniz 45 dk araba yolculuğu ile gezebilirsiniz, tek yerde bağlı kalmanıza gerek yok, yani belli bir yere yerleşirsiniz dilerseniz, burhaniyeden akçaya günübirlik geziye gidebilirsiniz,ören içinde hediyelik eşyaların satıldığı bir açık hava çarşısı bulunmakta güzel , ama en güzel akçayda oluyor, akşam gezmeye akçaya gidebilirsiniz, akçay açık hava çarşısı deniz kenarında ve yol boyu uzuyor, çok canlı gece rahatlıkla gezebilirsiniz 23-01 arası turistler çoğunlukla yerli ve aile oluyor ve rahatlıkla gezebiliyorsunuz çekinmeden. Deniz kenarında oturup, denizi izlemek çok güzel oluyor, yıldızlara bakmak, bunun yanında burhaniye de orjan sitesi var orada apart evler kiralanıyor, site içinde iki katlı evler bulunmakta, bir kere oradan apart ev tutmuştuk, burhaniyeye ve akçayın tam ortasında diyebiliriz, ama çok sakin ve sessiz, akşamları gezmek için burhaniye ya da akçaya gitmek gerekiyor, onun içinde bildiğiniz site çok sessiz ve sakin, kendine ait plajı bulunmaktadır. Ama daha çok 40 üstü yaşlara hitap edebilir diyebiliriz. Bunun yanında aydın kuşadası güzelçamlı'ya da gidebilirsiniz. Güzelçamlı'da milli park bulunmaktadır. Giriş ücretliydi bildiğim kadarıyla oranın da havası temiz ve güzeldi. İzmir foça, dikili, seferihisar güzel, aydın didim güzel. Ege güzel aslında :)), Aydın Güzelçamlı ile ilgili bir site bulunmakta: www.guzelcamli.com detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Detaylı bir anlatım.. Gerçekten teşekkür ederim.. Daha önce o taraf gitmediğim için işime yarayacak bu tür bilgiler..

3685 Mesaj
10 Ağustos 2008; 13:37:45 

quote:

Teşekkürler, apart olayı var mı bu pansiyonun ?

Apart olayı var diye biliyorum daha detaylı bilgiyi telefondan alabilirsiniz.

310 Mesaj
10 Ağustos 2008; 13:56:09 

Tavsiyem Ören.

464 Mesaj
10 Ağustos 2008; 14:01:26 

Avşa veya Marmara adası Balıkesirden gemiyle 45 dakika

Ps3+xbox360+226bw
Psn:burakyesilova
Gamertag:BRKBlaCK

11582 Mesaj
10 Ağustos 2008; 14:03:07 

birşey değil ;) , gerçekten güzel yerler gezilip görülmesi gereken, mersin taraflarına da gittim, mersin antalya arası kıyıdan gittim 6-7 saat arası sürüyordu arabayla 30-40 km hızla gidebiliyorsunuz, mersin susanoğlu, anamur, taşucu, boğsak, akyar, erdemli, kızkalesi sahil olarak güzel yerler, aynı zamanda mersin gerçekten çok sıcak zaten en yakın erdemli mersine 30-40 km arası, denize girilen yerler mersin şehir merkezinden uzak, aynı zamanda yayla turizmi de var, deniz ve sıcaktan bunaldığınızda, erdemli ilçesinin üst kesimlerinde doktorun yeri denilen bir yer var ve gerçekten çok güzel yerler

526 Mesaj
10 Ağustos 2008; 14:11:29 

Erdek ilerisindeki köylerden bi ev tutarsınız ( 3 hafta önce 7 kişi geceliği 50 ytl ye kiralamıştık) , uydusu , buzdolabı vs. tamtakır

neden oraları diyorum GERÇEKTEN ÇOK SAKİN , kafa dinlemek için birebir , sahilide 2 ye bölünmüş gibi , sağ taraf 100 metrede boyuna geliyo , sol taraf 10 metrede

çıkıp gezmek için arabayla erdeğe geçebilirsiniz , erdek merkeze 15 dakika sürüyo

ama dediğim gibi oraya , kafa dinlemek için gidin , biraz sıkılabilirsiniz eğlence ararsanız

KAHROLSUN BAĞZI ŞEYLER

1883 Mesaj
10 Ağustos 2008; 14:14:48 

quote:

Orjinalden alıntı: yakup13

Erdek ilerisindeki köylerden bi ev tutarsınız ( 3 hafta önce 7 kişi geceliği 50 ytl ye kiralamıştık) , uydusu , buzdolabı vs. tamtakır

neden oraları diyorum GERÇEKTEN ÇOK SAKİN , kafa dinlemek için birebir , sahilide 2 ye bölünmüş gibi , sağ taraf 100 metrede boyuna geliyo , sol taraf 10 metrede

çıkıp gezmek için arabayla erdeğe geçebilirsiniz , erdek merkeze 15 dakika sürüyo

ama dediğim gibi oraya , kafa dinlemek için gidin , biraz sıkılabilirsiniz eğlence ararsanız

aynen katılıyorum tam kafa dinleme yeridir Erdek

Ret Bull gives you WIIINGSS (aka. Avenging Wrath)
Wegapunk

1793 Mesaj
10 Ağustos 2008; 14:20:58 

quote:

Orjinalden alıntı: Leech King

aynen katılıyorum tam kafa dinleme yeridir Erdek

Bilgi için teşekkürler.
Erdeke daha önce tatile gitmiştik, farklı bir yer olsun istiyorum..

1793 Mesaj
10 Ağustos 2008; 14:25:42 

quote:

birşey değil ;) , gerçekten güzel yerler gezilip görülmesi gereken, mersin taraflarına da gittim, mersin antalya arası kıyıdan gittim 6-7 saat arası sürüyordu arabayla 30-40 km hızla gidebiliyorsunuz, mersin susanoğlu, anamur, taşucu, boğsak, akyar, erdemli, kızkalesi sahil olarak güzel yerler, aynı zamanda mersin gerçekten çok sıcak zaten en yakın erdemli mersine 30-40 km arası, denize girilen yerler mersin şehir merkezinden uzak, aynı zamanda yayla turizmi de var, deniz ve sıcaktan bunaldığınızda, erdemli ilçesinin üst kesimlerinde doktorun yeri denilen bir yer var ve gerçekten çok güzel yerler

Susanoğlu'nu önerirmisiniz peki.. Balıkesir taraflarına göre yol yarı yarıya azalmış olucak, eğer mersin tarafına gidersek..
Balıkesire göre.. (Yola çıkış ili: Aksaray olucak.)

2694 Mesaj
10 Ağustos 2008; 14:44:02 

Sarımsaklı

"357.Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem - Yedek Subay Adayları"
_

3827 Mesaj
10 Ağustos 2008; 14:52:50 

ayvalıga gıttım bu yaz. sarımsaklıdan cacık olmaz. burhanıye fazla durgun. cunda cok guzel fakat kalabalık en guzel yer bence oren o taraflarda gıdılebılcek

11582 Mesaj
10 Ağustos 2008; 14:53:25 

güzel, aksaray zaten mersin yolu üzerinde çok yakın, mersine gitmediyseniz, yol üzerinde sizi süprizler bekliyor:), mersine giderken, pozantıdan otobana giriyorsunuz pozantıdan sonra mersine kadar otoban, pozantıda şeker pınarı var hayat suyun kaynağı orada mola verebilirsiniz, serin ve güzel bir havası var yol üzerinde, mersin tarafına giderseniz, doktorun yeri, cennet cehhennem, tarsus da Ashab-ı keyf mağarası, kız kalesi, susanoğlu, silifkenin yoğurdu, limon bahçeleri, akyar da koy da deniz keyfi aynı zamanda piknik yapabilme imkanı, taşucu çok güzel, cezerye mutlaka yiyin :), tantuni yemeden olmaz :), aynı zamanda erdemli de mavi tuna dondurmacısı var çok güzel maraş dondurması yapıyorlar mutlaka yiyin, hatta künefe üstü dondurma mutlaka yiyin :), çok güzel yerler , sıcaktan bunaldığınızda yayla tarafına çıkabilirsiniz, taze fındık satıyorlar , taze fındık alıp, gece deniz kenarında oturmak ayrı bir zevk, gece mutlaka kız kalesini gezin apayrı biryer oluyor gündüzünden çok farklı
quote:

Susanoğlu'nu önerirmisiniz peki.. Balıkesir taraflarına göre yol yarı yarıya azalmış olucak, eğer mersin tarafına gidersek..
Balıkesire göre.. (Yola çıkış ili: Aksaray olucak.)

6883 Mesaj
10 Ağustos 2008; 14:57:32 

O taraflarda bence en güzeli Ören.

2 sene önce gitmiştim pişman olmuştum diyebilirim. Çünkü gençlerin gidebileceği bir yer değil. Ne disco, ne bar ne başka bişey hiçbirşey yok. Ha 1-2 tane türkü bar var onlarda cacık.

Güzel bi çarşısı var gezilecek tipte.

Başka yapılacak hiçbirşey yok. Sabah, öğle deniz akşam yemek sonra biraz gez yat. Bu yani. Tam emeklilerin yeri bence, kafa dinlemek için uygun. Hava püfür püfür esiyor ben terlediğimi hatırlamam yani.

Gençseniz o taraflara gitmeyin derim. Fakat aileniz için birebir..

Ben bir daha evlenip çoluk çocuğa karışana dek o taraflara gitmeyi pek düşünmüyorum Bu sene Antalya'ya gittim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chryin -- 10 Ağustos 2008; 14:57:59 >

374 Mesaj
10 Ağustos 2008; 15:21:59 

herkes güzel önerilerde bulunmuş,kafan karışmasın yanlız,benim önerimde edremitde ikamet eden biri olarak güre ve altınoluk olacakl deniz,dağ ve su bunların hepsinin iç içe olduğu bir yer inan bulamazsın ayvalık çok güzeldir ama suyu kıtdır altında araban varsa bir gününü ayvalığa ayırırsın bi cunda ve akşamüstü şeytan sofrasında güneşin batışını izlersin altınoloktan da birsaatde ortalama varırsın ayvalığa kesinlikle altınoluğu öneriyorum deniz istediğinde temiz berrak bir deniz tesis olarakda oldukça güzeldir busene yeni açılan aqua park mevcut şahin tepesi diye bir tesis var denizi yksekten gören doyran köyü yolunda oraya kahvaltıya gitmeni öneririm ona benzer başka yerlerde var benim bildiğim ve arasıra gittiğim,çokda beğendiğim bir yer olduğu için yazıyorum.dağ istersen güre pınarbaşı ve zeytinli hasan boğulduya çıkıp şelalenin buz gibi suyu akarken mangal yapabilirsin.kaplıca istersen kaplıcalarımız var demek istediğim bu kadar alternatifli yer bulmak zordur gelirsen memnun kalırsın fiyatlarda ayvalık hariç uygundur eğer daire kiralamayı düşünürsen sana bir iki emlakcı tlf. verebilirim araştırman açısından.

3788 Mesaj
10 Ağustos 2008; 15:28:41 

Ören altınoluk akçay

Psn : Myhtic
No problem.Everything's fine

1793 Mesaj
11 Ağustos 2008; 13:50:55 

Güncel

1355 Mesaj
11 Ağustos 2008; 17:41:04 

quote:

Usta sen edremitten misin?

1193 Mesaj
11 Ağustos 2008; 17:57:23 

akçay veya ören olur

1973 Volkswagen 1303S
Red-White Tofuduk !
%100 Aircooled

653 Mesaj
11 Ağustos 2008; 18:19:35 

sırasıyla sarımsaklı(balıkesirde değil sanırım ama ören e çok yakın),ören,erdek.

bu kdr

.

1847 Mesaj
11 Ağustos 2008; 18:22:39 

Akçay, Altınoluk ve Ayvalık - Cunda üçünden birini seç.

423 Mesaj
11 Ağustos 2008; 18:26:01 

Ben Balıkesirliyim ne ivrindisi ya saçmalamayın tatile gidiyorsan ayvalık,sarımsaklı,altınoluk,ören buralara bak buralardan herhangi birine gitsen pişman olmazsın.

Katılım zamanı: 10 Nisan 2006

1362 Mesaj
28 Haziran 2011; 20:43:32 

Güncel

15 Mesaj
1 Temmuz 2012; 19:52:33 

balıkesir cunda adasında rainbow tatil köyü pansiyonundayım
arkadaşlar yakında buradayım görüş ve fikirlerimi dönüşte yazarım

17 Mesaj
1 Temmuz 2012; 20:10:53 

Ören diyorum

. Yorum da atarım , Yemekte yaparım -.-
Efsane Olan Birinci Yemek Konum İçin Buradan ; http://resim.donanimhaber.com/m_64462497/mpage_1/f_/key_//tm.htm#64511892
İkinci Yeni Yemek Konum İçin Buradan ;
http://forum.donanimhaber.com/m_95140730/f_//tm.htm#95140730

5 Mesaj
1 Temmuz 2012; 21:30:22 

Dursunbey !

Sen giderken ağlıyordum,
Artık yaşamıyorum..
Gel desemde korkuyordum,
Artık hiç konuşamıyorum...

737 Mesaj
1 Temmuz 2012; 22:49:54 

İzmir candarli diyorum ve susuyorum.Denizi temiz,sessiz,kizlari guzel ki sonucta İzmir kizlari daha ne olcak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Fenerbahçeli Olmanın Gururu Bizlere Yeter!

0 Mesaj
2 Temmuz 2012; 16:32:36 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h.erdoğan -- 2 Temmuz 2012; 16:36:38 >

50 Mesaj
5 Nisan 2014; 9:52:50 

letsgodergi Öneririm !!

157 Mesaj
5 Nisan 2014; 9:56:54 

Kesinlikle Erdek.
Her yaz giderim,denizi güzeldir çok kalabalıkta değildir.

0 Mesaj
16 Mayıs 2014; 0:59:08 

Bu mesajda bahsedilenler: İlteriş Kutluk Kağan

9 Mesaj
16 Mayıs 2014; 1:16:08 

Burhaniye Ören'e gitmiştik bayağı kalabalık 3-4 yaz önce. Biz apart tutmuştuk ama ufaktı baya 2 odası vardı ufak. Birinde çift kişilik yatak, diğerinde de 2 tane tekli. Ufak bi tuvalet, mutfak dışardaydı. Ama site gibi yani bir çok apart olduğu için güvenliydi. Sonra gezdiğimizde 2 katlı villalar vardı bilseydik ordan tutardık. Yine de güzeldi.

Çok sakin bi yer. Tavsiye ederim. Gece hayatı olarak da o zaman 1 tane kulüp vardı. Şimdi ne durumda bilemem ancak ufak apartlar yerine dediğim gibi villalar, müstakil evler oluyor büyük. Onları tavsiye ederim daha rahat edersiniz.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » BALIKESİR TARAFI TATİL YERİ ÖNERİSİ
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.609