Şimdi Ara

BALIKESİR TARAFI TATİL YERİ ÖNERİSİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
75.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ailemle birlikte (4 kişi) bir hafta sonra tatile çıkacağız. Aileyle gidilebilecek en iyi yerin balıkesir tarafı olacağını düşünüyorum.
    Çok kalabalık olmayan, hem denize girip, hem kafa dinleyebileceğimiz, araçla gideceğimiz için, ara sıra da çıkıp sağını solunu gezebileceğimiz
    bir tatil yeri arıyorum. Ayvalık, Sarımsaklı, Burhaniye, Altınoluk vs gibi yerler arasında önereceğiniz yerler nelerdir. Apart otel ya da yazlık
    kiralamayı düşünüyorum. Daha önce bu yerlere ailesiyle gidip memnun kalmış olanlar varsa gittikleri yeri ve özelliklerini anlatabilirler mi..

Bu arada balıkesir dışında öneriler de olabilir ama sanırım en uygun burası.
    Mersin - Susanoğlu da öneren çok oldu.. Araçla daha az km yapılacağı için Mersin'de olabilir..

1 hafta ya da 5 gün sürecek tatil.. Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Saygılar.

• quote:

Orjinalden alıntı: Ghenç

quote:

Orjinalden alıntı: IR0N

Ören

Geçen sene amcamhttp://www.oren.gen.tr/tr/oteldetay.asp?otel=EKEN%20APART%20OTEL
    şu linkteki yere gitmişti ailesiyle, çok övüyor, sessiz sakin, denize yakın, zeytin bahçeleri içerisinde filan diye..
    Bu linkteki apart otel, ören de mi oluyor burhaniye de mi tam çözemedim. Bilen varmı.
  • Altınoluk tarafında kaz dağları olduğundan, orman çok yakın, temiz çam havası ile uyanabilirsiniz sabahları, altınoluk ve akçayın suyu dağdan geldiğinden çok temiz ve çok güzel, akçayda denize girilecek yer kısıtlı diyebiliriz, belli plajları var, ama ayvalık tarafında öyle değil, alibey adası ve çevresinde fazla kalabalık olmayan güzel plajlar bulunmaktadır. Ören,burhaniye,akçay arasında dilerseniz 45 dk araba yolculuğu ile gezebilirsiniz, tek yerde bağlı kalmanıza gerek yok, yani belli bir yere yerleşirsiniz dilerseniz, burhaniyeden akçaya günübirlik geziye gidebilirsiniz,ören içinde hediyelik eşyaların satıldığı bir açık hava çarşısı bulunmakta güzel , ama en güzel akçayda oluyor, akşam gezmeye akçaya gidebilirsiniz, akçay açık hava çarşısı deniz kenarında ve yol boyu uzuyor, çok canlı gece rahatlıkla gezebilirsiniz 23-01 arası turistler çoğunlukla yerli ve aile oluyor ve rahatlıkla gezebiliyorsunuz çekinmeden. Deniz kenarında oturup, denizi izlemek çok güzel oluyor, yıldızlara bakmak, bunun yanında burhaniye de orjan sitesi var orada apart evler kiralanıyor, site içinde iki katlı evler bulunmakta, bir kere oradan apart ev tutmuştuk, burhaniyeye ve akçayın tam ortasında diyebiliriz, ama çok sakin ve sessiz, akşamları gezmek için burhaniye ya da akçaya gitmek gerekiyor, onun içinde bildiğiniz site çok sessiz ve sakin, kendine ait plajı bulunmaktadır. Ama daha çok 40 üstü yaşlara hitap edebilir diyebiliriz. Bunun yanında aydın kuşadası güzelçamlı'ya da gidebilirsiniz. Güzelçamlı'da milli park bulunmaktadır. Giriş ücretliydi bildiğim kadarıyla oranın da havası temiz ve güzeldi. İzmir foça, dikili, seferihisar güzel, aydın didim güzel. Ege güzel aslında :)), Aydın Güzelçamlı ile ilgili bir site bulunmakta:www.guzelcamli.com detaylı bilgi edinebilirsiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ege_Aşığı

Altınoluk tarafında kaz dağları olduğundan, orman çok yakın, temiz çam havası ile uyanabilirsiniz sabahları, altınoluk ve akçayın suyu dağdan geldiğinden çok temiz ve çok güzel, akçayda denize girilecek yer kısıtlı diyebiliriz, belli plajları var, ama ayvalık tarafında öyle değil, alibey adası ve çevresinde fazla kalabalık olmayan güzel plajlar bulunmaktadır. Ören,burhaniye,akçay arasında dilerseniz 45 dk araba yolculuğu ile gezebilirsiniz, tek yerde bağlı kalmanıza gerek yok, yani belli bir yere yerleşirsiniz dilerseniz, burhaniyeden akçaya günübirlik geziye gidebilirsiniz,ören içinde hediyelik eşyaların satıldığı bir açık hava çarşısı bulunmakta güzel , ama en güzel akçayda oluyor, akşam gezmeye akçaya gidebilirsiniz, akçay açık hava çarşısı deniz kenarında ve yol boyu uzuyor, çok canlı gece rahatlıkla gezebilirsiniz 23-01 arası turistler çoğunlukla yerli ve aile oluyor ve rahatlıkla gezebiliyorsunuz çekinmeden. Deniz kenarında oturup, denizi izlemek çok güzel oluyor, yıldızlara bakmak, bunun yanında burhaniye de orjan sitesi var orada apart evler kiralanıyor, site içinde iki katlı evler bulunmakta, bir kere oradan apart ev tutmuştuk, burhaniyeye ve akçayın tam ortasında diyebiliriz, ama çok sakin ve sessiz, akşamları gezmek için burhaniye ya da akçaya gitmek gerekiyor, onun içinde bildiğiniz site çok sessiz ve sakin, kendine ait plajı bulunmaktadır. Ama daha çok 40 üstü yaşlara hitap edebilir diyebiliriz. Bunun yanında aydın kuşadası güzelçamlı'ya da gidebilirsiniz. Güzelçamlı'da milli park bulunmaktadır. Giriş ücretliydi bildiğim kadarıyla oranın da havası temiz ve güzeldi. İzmir foça, dikili, seferihisar güzel, aydın didim güzel. Ege güzel aslında :)), Aydın Güzelçamlı ile ilgili bir site bulunmakta:www.guzelcamli.com detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Detaylı bir anlatım.. Gerçekten teşekkür ederim.. Daha önce o taraf gitmediğim için işime yarayacak bu tür bilgiler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ege_Aşığı

Altınoluk tarafında kaz dağları olduğundan, orman çok yakın, temiz çam havası ile uyanabilirsiniz sabahları, altınoluk ve akçayın suyu dağdan geldiğinden çok temiz ve çok güzel, akçayda denize girilecek yer kısıtlı diyebiliriz, belli plajları var, ama ayvalık tarafında öyle değil, alibey adası ve çevresinde fazla kalabalık olmayan güzel plajlar bulunmaktadır. Ören,burhaniye,akçay arasında dilerseniz 45 dk araba yolculuğu ile gezebilirsiniz, tek yerde bağlı kalmanıza gerek yok, yani belli bir yere yerleşirsiniz dilerseniz, burhaniyeden akçaya günübirlik geziye gidebilirsiniz,ören içinde hediyelik eşyaların satıldığı bir açık hava çarşısı bulunmakta güzel , ama en güzel akçayda oluyor, akşam gezmeye akçaya gidebilirsiniz, akçay açık hava çarşısı deniz kenarında ve yol boyu uzuyor, çok canlı gece rahatlıkla gezebilirsiniz 23-01 arası turistler çoğunlukla yerli ve aile oluyor ve rahatlıkla gezebiliyorsunuz çekinmeden. Deniz kenarında oturup, denizi izlemek çok güzel oluyor, yıldızlara bakmak, bunun yanında burhaniye de orjan sitesi var orada apart evler kiralanıyor, site içinde iki katlı evler bulunmakta, bir kere oradan apart ev tutmuştuk, burhaniyeye ve akçayın tam ortasında diyebiliriz, ama çok sakin ve sessiz, akşamları gezmek için burhaniye ya da akçaya gitmek gerekiyor, onun içinde bildiğiniz site çok sessiz ve sakin, kendine ait plajı bulunmaktadır. Ama daha çok 40 üstü yaşlara hitap edebilir diyebiliriz. Bunun yanında aydın kuşadası güzelçamlı'ya da gidebilirsiniz. Güzelçamlı'da milli park bulunmaktadır. Giriş ücretliydi bildiğim kadarıyla oranın da havası temiz ve güzeldi. İzmir foça, dikili, seferihisar güzel, aydın didim güzel. Ege güzel aslında :)), Aydın Güzelçamlı ile ilgili bir site bulunmakta:www.guzelcamli.com detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Usta sen edremitten misin?
  • http://avsaadasiyigitlertatilkoyu.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h.erdoğan -- 2 Temmuz 2012; 16:36:38 >
  • letsgodergi Öneririm !!
  • İlteriş Kutluk Kağan kullanıcısına yanıt
    Kutluk Kağan[/mentioned]http://www.avsaadasiyigitlermahallesi.com/?SyfNmb=1&pt=ANASAYFA
  • Merhaba Benim size önerim Balıkesir'de tatile gidilecek yerler arasında Avşa Adası olacaktır. Mis gibi kumsalı temiz denizi ile AVŞA ADASI İstanbul'lu tatilcilerin gözde tatil merkezidir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.