Şimdi Ara

Son Ağa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • O berbat yaz dizilerinden farklı olarak komik olduğunu düşünüyorum.yerli komedi dizisi arayanlara tavsiyem.Tamer Karadağlı'nın son dizisinin adını unuttum Seda Sayan'la yapmışlardır.Berbat bi şeydi.O diziden sonra iyi dönüş yaptı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weresth -- 9 Ağustos 2008; 17:01:18 >

• Son Dizisinin Adı FEDAİ idi Fazla Bakmadım Yorum Yapamıyacam

Son AĞA Güzel Bir Film
  • bence son ağa da en çok söz edilmesi gereken tamer karadağlı değil emel müftüoğlu içine adile naşit kaçmış sanki özellikle kaynanası ile çok komik bir ikili oluşturmuşlar
  • walla sinir oluorum artık ağalı ğaşalı dizilere..ama müziği süper bilibilbilbiblibl horozumm
  • quote:

Orjinalden alıntı: aydin66

walla sinir oluorum artık ağalı ğaşalı dizilere..ama müziği süper bilibilbilbiblibl horozumm

• fena değil.izlenebilir
  • fedaide hakkaten seda sayanla dizi çekerek feda etti kendini...

bu dizide tamer karadağlının son çırpınışları....
  • Bu seneki yaz dizilerinden kaliteli olanlardan biri oyuncu kadrosu iyi hatta baya iyi yani özenli seçildiği belli emel müftüoğlu'nun da oyunculuğu çok iyi olmuş. Haha ağa dizisi gibi gelebilir ama gerçekten farklı bir dizi ağa sözde yani. Heleki ağanın kıza bakarken bir gülümsemesi vardı harikaydı yav.Helal olsun Tamer Karadağlı'ya Fedai'de berbattı ama bu röle iyi oturmuş.
  • Zaten ağa-töre dizisi değil.
  • Yaz dizileri genelde çok kötü olur ama bu bence çok iyi
  • İzleyeyim bakayım.
  • Güzel dizi...
  • Yazın izlenebilecek dizilerden.Emel Müftüoğlu da rolünün hakkını veriyor bence.
  • Güzel bir dizi mümkün oldukça bakıyorum,Tamer Karadağlı'nın küçük yeğeni süper.
  • sıkıcı değil güzel bir dizi.
  • Bu ağa dizileri literatürden kaldırılmalı artık,bela mı ne ya,çok kötü musallat oldu dizi sektörümüze.
  • güzel bir filmdi bitmesi kötü oldu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.