Şimdi Ara

Ses kartı tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5.1 sistemi kullanamıyorum tam olarak 2.1 gibi çıkıyor ses,sanırım ses kartının bunu desteklememesi yüzünden oluyor bu.Creative İnspire 5.1 sistemi kullanabileceğim en ucuz ses kartı arıyorum.

• Ses kartının 5.1 desteklemediğine emin misin?Yani sorun mp3ler de 5.1 çıkmaması ise normal bişey.Orjinal 5.1 dvd takıp sistemini denedin mi?Ayrıca denetim masası ses efekti ayalarından 5.1 seçili olduğuna emin misin?Eğer herşeye rağmen 5.1 alamıyorsan sana audigy value 24bit ses kartını öneririm.Ancak öncelikle ayarlarını kontrol et ve orjinal 5.1 destekleyen dvd yada film ile denemeni tavsiye derim...
  • creative audigy value 7.1 ses kartı. gayet iyi. çok yeterli.
  • quote:

Orjinalden alıntı: EnigM@

Ses kartının 5.1 desteklemediğine emin misin?Yani sorun mp3ler de 5.1 çıkmaması ise normal bişey.Orjinal 5.1 dvd takıp sistemini denedin mi?Ayrıca denetim masası ses efekti ayalarından 5.1 seçili olduğuna emin misin?Eğer herşeye rağmen 5.1 alamıyorsan sana audigy value 24bit ses kartını öneririm.Ancak öncelikle ayarlarını kontrol et ve orjinal 5.1 destekleyen dvd yada film ile denemeni tavsiye derim...

Mp3'lerde çıkmıyor evet sorun burada.Denetim masası ayarlarından ayarladım,sadece 5.1 dvd il denemedim,denememde fayda var sanırım,daha sonra ihtiyac olursa alırım.Ama yine de mp3'lerde 5.1 çıkıs alamıcam ki dvd çalıstırsa bile,şart değil mi sonucta yeni bir ses kartı?

• audigy value 24bit ses kartı

40 Ytl civarı sanırım.Bulmak lazım bu karttan.
  • Sadece 5.1 almak için şart değil.Jetaudio meda centerı indirirsen surround özelliğini aktif hale getirince hepsinden ses geliyor ama sen kalteside artsın ses kalitesinden de memnun değilim dersen alabilirsin...
  • 5.1 destekli dvd nasıl bulucam ya?Bi bulup kullanmak lazım.Su dediğin programı da indirip deneyim bi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.