Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: returnity , gabba , Arsonex Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 21 Misafir - 22 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
349.588
Cevap
2.720
Favori
21.296.969
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
569 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 92099210921192129213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eğer oyna dediğinde Origin açılıyorsa, Origin key i. Origin hesabında oyunu etkinleştirmek için kullanıyor ilk kez yönlendirdiğinde. Ubisoft un oyunlarında olduğu gibi. ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 23 Eylül 2016; 22:06:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Bilemedim valla sonra GOTY yapıp ek içerik koyuyorlar ve indirime de sokmuyorlar apışıp kalıyorsun güvenmek zor .

Hocam haksız sayılmazsınız sonuçta 170 lira vereceksiniz sonra farklı bir pakete özel içerik gelirse sorun olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 23 Eylül 2016; 23:31:20 >
  • Max Payne bundle aldım ben de. Geçmişi biraz yadederim. Bu oyundan aldığım zevk başkaydı ama abimle oynardık zamanında.
  • önce origin den ekledim kodu
    daha sonra sims 3 un oyun menusunden kodu ekledım şimdilik problem yok cevaplar için tskler
  • Battlefield Bad Company 2 $4,99/12,25TL
    Bad Company 2 Bundle $7,46/15,33TL
    http://store.steampowered.com/app/24960/

Bad Company 2 alacaksanız bundle olanı alın çok daha avantajlı oluyor. Şahsen böyle tercih ettim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boris234

İyi polisiye oyun bilen varsa önerebilir mi?

Aradığım tarz La Noire gibi küçük davalar değil de The Wolf Among Us ve Heavy Rain gibi bütün oyunun büyük bir dava üzerinden gittiği tarz.

Sherlock Holmes oyunlarının son 3ü aksiyonu az olsa da Türkçe dil desteği ile güzel oyunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • equasezy1 kullanıcısına yanıt
    Enhanced Steam eklentisi ile istediğin miktarı yatırabiliyorsun.
  • istanblue3455 kullanıcısına yanıt
    10 tl üzeri istediğin miktarı
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    15 Tl Bonus Genç kampanyasından atmaktan alışmışım :P
  • https://www.amazon.com/Fallout-4-PC/dp/B00YQ2MM2M?th=1

75 liraya felan geliyor kargoyla, kutulu Fallout 4.
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    La Noire bence abartılmış balon bir oyun. Daha üçüncü davadan tekrar etmeye başlıyor. Birde genel olarak Rockstar oyunlarını bitirememek gibi bir huyum var. Gta, Red Dead Redemption falan başlayıp bir süre sonra sıkılıp bırakıyorum. La Noire'de diğerlerinden çok daha sıkıcı olduğu için devam edemedim.

Sleeping Dogs'un konusu ilgimi çekti. Kurtlar Vadisi gibi bir şey herhalde. Listeye ekledim onu.
    Fallout 4'üde ucuzladıktan sonra alabilirim ancak.

Öneriler için teşekkürler.
  • farukk44 kullanıcısına yanıt
    Öneri için sağolun.
  • boris234 B kullanıcısına yanıt
    Blues & bullets bu konuda başarılı bir indie. Gelen kötü yorumların ana sebebi episode 3'ün gelmemesi. Complete almayı düşünürseniz buna dikkat edin. Ayrıca Episode 1 bundle'a düşmüştü g2a'da 2-3 liraydı şimdi gereksiz pahalı. Steam kış indirimlerini bekleyebilirsiniz.

• Bu oyun tam aradığım tarzda. Herhalde oynanış olarakta Twau ve Heavy Rain gibi. İlk episodeu bir deneyeyim beğenirsem mecbur devamının gelmesini bekleyecez.

• Beyler 25 lira altında önerebileceginiz fps oyunj varmı? Cs go hariç

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Battlefield Bad Company 2 $4,99/12,25TL
    Bad Company 2 Bundle $7,46/15,33TL
    http://store.steampowered.com/app/24960/

Bad Company 2 alacaksanız bundle olanı alın çok daha avantajlı oluyor. Şahsen böyle tercih ettim.

Halen oynanabilir bir oyun mu,multiplayer sunuculari nasildir?

• Bu hafta içi bilgisayar topluyorum, gta v şu an indirimde ve alma niyetim var. Aralıktaki indirime kadar bekleyip 20-30 lira kar etmek istemiyorum.

Oyunun hangi modunu almalıyım? Yani şu paralarla. Tavsiyeleriniz nelerdir bekliyorum.
  • Vaanna kullanıcısına yanıt
    Epey sunucu var.
  • Arkadaşlar Steam ''Grand Theft Auto V & Great White Shark Cash Card'' 110 Tl olan paketi hediye yollayamıyoruz.Nasıl yollayağım hakkında bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Fallout 4 + season pass alınır mı kinguinden sizce 168 tl falan yapıyor

Beş para etmez. Korsan çek daha iyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 92099210921192129213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.