Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8755. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gkt84 , mustiua Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 18 Misafir (2 Mobil) - 18 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.559
Cevap
2.720
Favori
21.294.185
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
568 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 87538754875587568757
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam oyunun base fiyatı yükseldi ondan öyle. Şimdi 10 euro yaptılar tam alıyordum görünce şok oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrashBone

Hitman, Rise of the Tomb Raider girmemiş indirime

Daha başlamadı ki indirimler

Akşam 19.30 veya 20.00 gibi başlar
  • Şimdiden gazını almış herkes 27 misafir var forumda. Akşam saatlerinde forum da steam de çöker .
  • the witcher 3 almayı düşünüyorum. expansion pass, hearth of stone, blood and wine gibi dlcleri var hatta expansion pass oyundan daha pahalı gözüküyor. bunların hangilerini almak mantıklıdır?
  • 300 lira hazırladım karta yeter inş
  • Y Ddraig Goch kullanıcısına yanıt
    Hepsi 10 larca saat uzunlukta ve birbirinden kaliteli. Hepsini almak lazım.
    Witcher 3+season pass içeren paketi almak daha mantıklı. Oyunun dlc paketleri cidden bambaşka hani ana oyunu alıpda dlcleri almamak çok büyük hata olur. Özelliklede Blood and Wine paketi yılın dlcsi olmaya aday
  • emmre129 kullanıcısına yanıt
    hocam season pass seçenekli bir fiyat göremedim steamde. summer sale başladığında gelir belki.
  • Fallout 4 ne kadar indirirme girer sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheWhiteGandalf -- 23 Haziran 2016; 15:09:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheWhiteGandalf kullanıcısına yanıt
    %40 falan olur herhalde.
  • VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. PS4'te var W3 ama ek paketleri yok. Makul bir indirime girerse Season passli alacağım steamden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Su dordune guzel bir indirim gelir umarim.

Borderlands pre sequel
    Witcher 3 dlc
    Dirt rally
    MGS5

borderlands voidu'da 44 TL
    Dostum expansion pass'ı kastetmiştim kusura bakma yanlış yazmışım :) Expansion pass içinde hem ana oyun hemde seasonn pass var (Hos ve BaW veriyor) fiyatıda indirimle 74-75 lira ki bence gayet uygun
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWhiteGandalf

Fallout 4 ne kadar indirirme girer sizce?

Fallout 4 için kinguin'i filan kontrol edin artık enpara avantajı filan olmadığı için orda steama göre daha uygun olabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emmre129

Dostum expansion pass'ı kastetmiştim kusura bakma yanlış yazmışım :) Expansion pass içinde hem ana oyun hemde seasonn pass var (Hos ve BaW veriyor) fiyatıda indirimle 74-75 lira ki bence gayet uygun

yanlış bilgi hocam expansion pass içinde iki dlc var hos ve baw ana oyunu ayrı almanız gerekiyor
    @Y Ddraig Goch
  • Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    resimdekini alırsam halletmiş oluyorum sanırım.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Anlatamadım sanırım benim dediğim paket olan sürüm. Paketin içinde hem dlcler hemde ana oyun var.
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • Keşke Total War Warhammer'a düzgün bir indirim yapılsa. 179 TL nedir yahu. İndirim yapılsa bile yine pahalı kaçacak. 1 sene daha bekleyeceğiz. 2017 Yaz indirimlerinde nasip olur artık
  • sadece expansion pass yazınca ben tek expansion diyorsunuz sandım hocam kusura bakmayın

@emmre129

aynen bunu alırsan hem oyun hem dlclere sahip olursun

@Y Ddraig Goch
  • 
Sayfa: önceki 87538754875587568757
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.