Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8746. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: to9y , to9y , BJKBLADE Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 21 Misafir - 22 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
349.063
Cevap
2.712
Favori
21.225.229
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 87448745874687478748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: goksukara

quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

Dishonored 7.5 Tl ye düşüyor, bekleyin 2 gün daha

Teşekkürler hocam. Arkadaşların da dikkat etmesi gereken şey fazla aceleci olmamaları. Ben ilk günden sepete yüklemiştim hepsini. İndirim süresince takip etmeleri herkesin yararına olur.

Hocam indirim sistemi 1 senedir eskisi gibi değil. Eskiden günlük belli oyunlar indirime giriyordu, bir de 8 saatte bir flash indirimler oluyordu. Şu anda hepsi kalktı. İndirimler ilk iki gün belirleniyor ve indirim süresince hiç değişmiyor. Yani aklınızda belirli ise oyunlar direk alabilirsiniz, kampa sonuna kadar değişmeyecek. Tabi böyle olunca heyecanı kaçtı olayın. O flash indirimleri nasıl beklerdik, her gün saat 20:00 olsun da yeni indirimler açıklansın diye heyecan yapardık.

Onun bile tadı kaçtı arkadaş :/
  • acaluka kullanıcısına yanıt
    Hocam şu site hakkında bilginiz var mı? Steam cüzdan kodu indirimli satılıyormuş.

https://www.oyunfor.com/steam-wallet-card/steam-cuzdan-kodu
  • mustiua M kullanıcısına yanıt
    oynanır
  • Street Racing Syndicate 1.80 liraya düşmüş zamanında ne oynardım alayımda dursun kütüphanede
  • Bence bunlardan almak yerine indirim zamanı gelince bakiye ile %80 den oyun satanları tercih edin mesela bende 160 tl bakiye var 3-4 item daha satıcam yaklaşık 200 tl ye oyun almam bir kısmını indirim üstünden %80 satarımki o kadar çok trader varki belki cüzdanında fazladan 300-400 tl olan vardır onlara bakın...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar How to Survive 1 yada 2 farketmez co-op olarak oynanıyor mu ona göre alcağım oynayan yada bilgisi olan varmı..

Lara croft guardian of light ı steamde indirimdeyken almıştım arkadaşla co-op oynadık hep bitirmek üzereyiz çok sardı bunun gibi oyun arıyoruz. How to Survive böyleyse alacağım yada bunun gibi co-op oynananoyun tavsiyelerinizi alabilirmiyim
  • Renovatio90 kullanıcısına yanıt
    Oynanıyor tabi konu olarak farklı ayrıca trine serisine bakabilirsiniz co-op o da çok zevklidir tavsiye ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu payday yaz indiriminde yer alır mı? ya da daha ucuza olur mu yarından sonra? bide şu arma 2 ye bakıyorum. paketlerin birinde dayz falan yazıyo. inglizcem olmadığı için pek anlamadım. o paketi almanın dayz ile ne alakası var? sonuçta dayz 76 tl lik oyun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acemimuallim -- 22 Haziran 2016; 15:27:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biolystick

Oynanıyor tabi konu olarak farklı ayrıca trine serisine bakabilirsiniz co-op o da çok zevklidir tavsiye ederim

trine single player de oynanıyo mu
  • yaz indirimleri ne zaman başlıyor? dcs world eklentilerinde birşey göremedim.
  • quote:

How to survivor un story modunu 2 kişi oynayabiliyoruz yani değilmi ..
  • WinKy kullanıcısına yanıt
    Bilgisayara geç çıktı biraz , konsolu başlangıç tarihi olarak baz almışlar erken bitirmişler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Renovatio90 kullanıcısına yanıt
    Evet 2 kişi oynanabiliyor story modu yada çeşitli challenges modları vardı fena değildi ama co-op trine ve magicka serisi zevkli oluyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhantezel92

quote:

trine single player de oynanıyo mu

Evet singleda oynanır ama aynı keyfi vermez ve daha zor olur bulmacaları geçmek bazen en beklenmedik anda yardım etmek veya arkadaşını trollemek varken tek tavsiye etmem.

Bu arada trine 3 ü henüz oynamadım tarzı falanda değiştirmişler oynayacak 3 kişi bulursak oynayalım

• acaluka kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan 4 temmuza kadar %25 indirim yazıyor daha başka indirim gelir mi buna ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio90

Arkadaşlar How to Survive 1 yada 2 farketmez co-op olarak oynanıyor mu ona göre alcağım oynayan yada bilgisi olan varmı..

Lara croft guardian of light ı steamde indirimdeyken almıştım arkadaşla co-op oynadık hep bitirmek üzereyiz çok sardı bunun gibi oyun arıyoruz. How to Survive böyleyse alacağım yada bunun gibi co-op oynananoyun tavsiyelerinizi alabilirmiyim

Oynanıyor hocam. Hatta ekleyin oynarız.
  • arkadaşlar payday 2 yaz indirimleri boyunca mı indirimli yoksa 2 gün sonra bitiyor mu?
  • Bioshock un DLC leri indirime girerse oyunla birlikte güzel bir fiyata alabilirim. Oyunun hikayesi efsane ama dlc leri oynayamadık. Bir oyunluk hikayede orada varmış araştırdığım kadarı ile. Efsane oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

quote:

Orijinalden alıntı: Eyvallah

arkadaşlar merhaba, ilk kez steam üzerinden oyunlar alacağım. herkes cüzdan yazmış, normal kart numaralarımızı girip alamıyor muyuz? cüzdan ayrı bir şey mi? bu terimleri vs. öğrenebileceğim detaylı bir link var mı?

Hocam anlatayım biraz;

Cüzdan denen olay yine kredi kartı ile Steam hesabına para atma olayıdır. Mesela Steam Cüzdanına kredi kartınızdan 50 TL attınız, 50 TL lik bakiyeniz olur. Zaten oyun satın alırken size sorar, Steam Cüzdandan mı çekeyim yoksa yeni bir kredi kartından mı diye. Ona göre seçersiniz. Peki farkı ne?

Şimdi hiç bir kampanya yok iken kredi kartı veya cüdan ile almanın bir farkı yok. Geçtiğimiz senelerde Finansbank Enpara kampanya yapmıştı. Bir ay içinde en fazla 50 TL atıyorsun ve ay sonunda yarısı geri yatıyordu. Bizler de genelde her ay 50 TL atıp cüzdana biriktirdik ve indrim dönemlerinde harcacık. Yani böylece her oyunu kafadan %50 indirimle almış olduk.

Bunun dışında CS:GO, Dota, Team Fortress gibi envanter - item satabileceğiniz oyunlar var. Bu oyunlardan düşen itemleri Steam Pazarında satılıpa çıkartırsınız ve birisi satın aldığında o para sizin Steam Cüzdanınıza aktarılır. Steam cüzdandaki parayı direk nakit olarak çekemezsiniz. Ancak gift olarak oyun satın alıp bunu forumda satıp paraya dönüştürebilirsiniz.

Aşağı yukarı bir fikir oluşmuştur diye düşünüyorum.

çok teşekkür ederim arkadaşlar cevaplar için.

@aMiraL*
  • 
Sayfa: önceki 87448745874687478748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.