Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8686. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: berkjk , altunuz , mustiua Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 25 Misafir (2 Mobil) - 25 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
349.589
Cevap
2.720
Favori
21.297.299
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
569 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 86848685868686878688
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynısı hocam yıldızlı yere git araba Çal terör estirden ibaret. DLC lere gerek yok bence. Ama 1 liralıklardan alınabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aral'ın Facebook sayfasındaki gönderilerindeki yorumlara bakılırsa millet Aral'dan gayet memnun.

Böyleleri oldukça daha çok kazık yeriz.
  • Daha oncede demistim melek mi bu adamlar diye ama yorumlari siliyorlar buyuk ihtimalle.Yoksa ana baci kalmaz orda

Aslinda DH olarak sayfaya baskin yapmak lazim,o zaman hangi birini silecekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

• quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Birşey olmaz steam in 199999999999999999999999999999 yılından kalma oyunlara indirim yapmasına alıştık,arada da bir iki göstermelik tamamdır,oynamayacağın oyunları aldırmada ustadır kendisi,adeta kütüphane için çalışır.Hele bu yeni indirim sistemiyle hiçbi cacık olmaz

Normalde en fazla 25-30 TL olan 678489284123 tane Indie oyunu her gün ana sayfada yenileye yenileye göstererek 8-10 TL'ye indirecekler ve bir indirim dönemi de böyle geçecek.

Şu geçen kış olan Exploration Sale dışında doğru dürüst indirim dönemi hatırlamıyorum son zamanlarda.

Bir de polisiye hikayeli indirim döneminde (Resmî adını unuttum.) rozet kazanmak için önerilen oyun kuyruğunda her gün dolaşmamızı istiyordu. Çakallık; o kuytukta gözüne oyun kestirip, ya istek listesine ekleyen ya da dayanamayıp satın alın kitleyi hedef almışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Başta 2 tane veriyor rasgele. İki tane de kendin seçebiliyon. Başlangıç için idare eder ama hepsini açmak uzun sürecek

zorla oynattıracaklar hocam sıkıntı
  • quote:

Orijinalden alıntı: D12

Witcher 3 indiriyordum, 30 gb indikten sonra bilgisayarı kapatıp açtım baştan indirmeye başladı

Bana da koydu :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HyperXCrossfire kullanıcısına yanıt
    Başarım fullemek için alınır onun dışında çoğu kişi beğenmemiş DLC'leri.
  • İndirimdeki The Escapist i almayı düşünüyorum fikri olan var mı
  • Cities Skylines mp si nasıl arkadaşlar

• Skylines için deluxe upgrade pack tam olarak ne işe yarar + hangi ek paketi tavsiye edersiniz arkadaşlar?
  • Mafia II'nin dlcleri çok dandik sadece ana oyunu alsanız yeter. Hatta grafik takıntısı yapmazsanız oynamayanlar Mafia'yı oynasın o daha güzel. Mafia sanki kaliteyi düşürerek ilerleyen bir seri gibi geliyor bana. I>II>III şeklinde olacak düşüncesindeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustiua -- 3 Haziran 2016; 14:30:22 >
  • rainbow sixsiege i aldık bakalım beğenmezsek iade ederiz
  • HB aylık paketi kimler aldı bu sefer? Son 5 saat
  • Mafia II'yi nasıl alalım şimdi kafam karıştı.
  • mafia II dlcler daha çok challenge türünde koştur kes tarzında hikayeye bir katkısı yok bunu göz önüne alarak tercihinizi yapın derim ben. ya da dlcnin youtubeda oynanış videoları vardır bir göz atın sararsa alırsınız.
  • mustiua M kullanıcısına yanıt
    Achievementler var ama sirf achievementler icin de alir miyim bilmiyorum. Digital Deluxe de gereksiz sanirim, en iyisi normal halini alayim kalanina sonra bakariz

• achivementler için bişey diyemeyeceğim ben dikkate almıyorum onları hiç kendiliğinden olursa oluyor :)
  • Steam summer sale için 3 güb kaldı diyor ama June 28 yazıyor? Whenisnextsteamsale de

• 
Sayfa: önceki 86848685868686878688
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.