Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8683. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Redshift Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 31 Misafir (1 Mobil) - 31 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.321.105
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 86818682868386848685
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: B.Alpin

Normal indirin bence cunku serialler falan ozel olarak indirirken degisiyor rokstarda diyebiliyorum yani sıkinti olur tahminimce ban falan olur sonra niye yedim falan olursunuz

Anladım sağolasın :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

beylerr benim akk devre dışı şuan bug var galiba.

bugün ayın 2 si. 35 gb indirme yaptım. az önce akk devreye girdi. önceki ayı da mı dahil ettiler, ne yaptılar? anlayamıyorum.
  • Steam hesabını GoG'a bağladım. Birkaç güzel oyun eklendi Gog Galaxy'ye.

FTL: Advenced Edition
    Saints Row 2
    Surgeon Simulator 2013
    Trine Enhanced Edition
    Two Worlds
    VVVVV

Şunu da unutmamak lazım. Gog'daki oyunlar drm freedir. Avantajları vardır.
  • Banzai! kullanıcısına yanıt
    son gün modemi kapatıp açmazsan son 12 saatte ki kullanımın diğer aya aktarılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chamillitary

quote:

Orijinalden alıntı: FantomİçinF

Gta v + onlineda 1.250m lik paketi 110 tlye almış bulunuyorum. İsteyenler steamden alabilir herhangi bir sıkıntı olmuyor, zaten g2a gibi sitelerde rs üyelikli 100 tlye satılıyordu, 110 tl verip steam güvencesiyle almak güzel oldu, online sıkar mı ki acaba onu düşünüyorum şimdi de

Ben de aldım ama nasıl indircem bilmiyom okuldan belki biri çıkar da backup dosyalarını alırım :D

Ben de kara kara onu düşünüyorum 70gb civarı bir oyun
    Bizi 70gb'yi indirirken zorlatanlara burdan da selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

son gün modemi kapatıp açmazsan son 12 saatte ki kullanımın diğer aya aktarılır.

Ben kapatmamıştım aktarılmış ya hızım erken mi düşer acaba?
  • furcin kullanıcısına yanıt
    Durum şöyle:

"12 saatten uzun internet bağlantısı oturumlarınız için kota miktarınız her 16 saatte bir kota hesabınıza yansıtılır.
    12 saatten kısa internet bağlantısı oturumlarınız için internet bağlantınızın kesildiği süreye kadar olan kota miktarınız, bağlantı kesildikten 4 saat sonra kota hesabınıza yansıtılır.
    Ayın son günü saat 12:00 den sonra başlatılan ve 12 saatten kısa süren bağlantılar için kota kullanım miktarı o aya ait kota kullanım miktarına dahil edilir.
    Ayın son günü saat 12:00 den sonra başlatılan ve 12 saatten uzun süren bağlantıların kota kullanım miktarı gelecek ayın kota kullanım miktarına dahil edilir."

Yani son gün yüklü bir indirme yapılırsa diğer güne geçmeden önce bağlantıyı yenilemek lazım. Yoksa 12 saatte bir kendisi yeniliyor zaten.

Bu arada belki bilmeyenler vardır. Modemin mtu ayarları sayesinde indirme miktarlarını çok yukarı çekmek mümkün. Modemden modeme değişiyor bu ayarlar ama internette her modeme uygun ayarlar mutlaka vardır. Bazı mtu sayılarıyla download hızı maksimuma çıkıyor fakat internet sayfalarına giriş zorlaşıyor. Bazılarıyla da download maksimum olmasa da iyileşiyor ve diğer internet faaliyetlerini etkilemiyor. 100gb kotalı internet kullanıyorum ve bu ayarlar sayesinde mayıs ayında 1.2TB indirme yaptım. Daha da artabilirdi tabi.

• Cities: Skylines %66 indirim görmüş.

http://store.steampowered.com/app/255710/?snr=1_4_4__40_1
  • Witcher 3 indiriyordum, 30 gb indikten sonra bilgisayarı kapatıp açtım baştan indirmeye başladı

• neden bu haftasonu indirimleri sadece 2 tane?

normalde 3+ olurdu
  • Şurdan takip etseniz yeter .https://www.reddit.com/r/GameDeals/new/ Steame geç yansıyor bazen indirimler. Arada sırada Kinguin ve g2a gibi yerleri de kolaçan etmeyi unutmayın
  • 3. indirim donanım indirimiymiş. Türkiye'de satılmadığı için biz de gözükmüyor burdan bakılabilir.

http://store.steampowered.com/news/22197/?snr=1_550_552&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter
  • arkadaşlar mafia 2 mi yoksa deluxe edition mu alalım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

arkadaşlar mafia 2 mi yoksa deluxe edition mu alalım?

Almışken 2 TL daha fazla verip Deluxe Edition'ı alın işte. DLC'leriyle MLC'leriyle elde edersiniz; Full paket.
  • valla dlc mlc nedir bilmediğim için

bende deluxe ü atmıştım sepete
  • Buda yeni herhalde bo3 deki gibi. "Rainbow Six Siege: Starter Edition"
    Edit: Daha iyisiymiş. Full oyun sadece operatör almak için daha fazla puan biriktirmek gerekiyormuş.
    19 una kadar geçerli almayı düşünen kaçırmasın bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 2 Haziran 2016; 21:10:57 >
  • Mafia 2 yi alsammı arkadaşlar daha önce bitirmiştim arşivlik olarak alsam mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EDİT: Tamamdir, Bi arkadaş sağolsun cevap verdi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 2 Haziran 2016; 21:40:28 >
  • 10 tl nin hesabını yapmayın alın ömürlük dursun elinizin altında.
  • Mafia 2 yi bende alsam mı karar veremedim.Bu arada yaz indirimleri olacağı zaman yılbaşından olduğu satın alımlarda koleksiyon kartı veriyor muydu?
  • 
Sayfa: önceki 86818682868386848685
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.