Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8536. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Goddar , Frost05 , syphonfilter , Roronoa Zoro , BlokShot Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 31 Misafir (1 Mobil) - 33 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
349.711
Cevap
2.721
Favori
21.314.583
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 85348535853685378538
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Bende 41 TL ama ?
  • bende sadece pre sequel yok 15,48 tl fiyat
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    hiç bir oyuna sahip değilsen öyle önce bi tane borderlands oyunu alıp dene en kötü 22 tl ye falan gelir

valla ben 53 tl ye season pass ile birlikte almayı düşünüyordum çok iyi oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 18 Mart 2016; 14:48:02 >
  • Borderlands 2'de GOTY olaydı çok iyi olurdu. season pass'i ayrı olarak aldığında daha pahalı oluyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

bende sadece pre sequel yok 15,48 tl fiyat

+1

Aslında 16'dan alınıp 26ya gift olarak satılabilir g2a'da en ucuz 32lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mq1n -- 18 Mart 2016; 15:09:15 >
  • gift olarak alınmıyor + g2a da 26 liraya satmak demek 15 liraya falan tekabül ediyor 14 gün falanda bekliyorsun bide ki zaten türkiye içi başka yerde satamazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 18 Mart 2016; 15:17:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koray

quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

bende sadece pre sequel yok 15,48 tl fiyat

+1

Aslında 16'dan alınıp 26ya gift olarak satılabilir g2a'da en ucuz 32lira

Paket olarak alındığı için gift olarak envantere atılamıyor.

Diğer oyunları olmayan arkadaşlar için iyi kampanya ama sadece pre-sequel için almak ne kadar avantajlı bilemiyorum. Fiyat hatasını görünce direk atladım ama daha ilk oyunlarını bile doğru düzgün oynamışlığım yok. Ben o oyunları bitirip pre-sequel oynamak istediğim zamana kadar season pass olan paketini bu fiyata bulurdum herhalde. Neyse almış bulunduk artık.

• Değer mi ki 16 tl ye acep pre sequal. ilk oyunlar var ama oynamadım hala
  • İlk 2 oyun kadar olmasa da pre sequel'e de değer. İlk çıktığında korsandan inidirip bayağı bi oynamıştım şimdi de fırsatı görmüşken satın aldım direkt. Yeni karakterler de iyidir, iyi güzel özellikleri vardır pre sequel'in de, dlclerini de alsam mı diye düşünmedim değil de season pass pek bişi vermiyor diğerleri de tek tek pahalıya geliyor.
  • Nasıl bir tüketim çılgınlığıdır hiç oynamam muhtemelen direkt çektim son oyun zaten 50 lira paket 17 lira.
  • Alien : Isolation oyunu yakında indirime girer mi ne düşünüyorsunuz ?
  • Düzelttiler mi acaba? Ben de ilk oyunun complete edition var 2. oyunun sadece kendisi var, DLC ler yok. Böyle bir fiyat göremedim. Varsa bilen biz de faydalanalım bulmuşken (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisbasturk

Alien : Isolation oyunu yakında indirime girer mi ne düşünüyorsunuz ?

Geçen hafta 18 TL ye düşmüştü. Yaz indirimlerinde düşer yine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • someoneme kullanıcısına yanıt
    Kaçırdık
  • Her ay indirim oluyor zaten. Bekle derim ben.
  • Arkadaşlar 18 TL'ye düşmüş subnautica oyunu.Bayadır takip ettiğim bir oyun.Oynamış olan arkadaşlar fikir verebilirse memnun olurum.Değermi 18 TL'ye ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sly_Owl -- 18 Mart 2016; 16:53:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi daha ilk iki oyunu oynamadım Pre-Sequel 20 lira olmuş insanın alası geliyor valla.
  • Hem sizin hemde kendi cuzdanimi yaktigim icin uzgunumBuyuk ihtimal oynamayacagim ama insan duramiyor , oynucak olan varsa imzamdan eklesin en azindan bir göz atalim etrafa
  • borderlands 2 ye baslanırmı 1 oynanmadan ?
  • 
Sayfa: önceki 85348535853685378538
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.