Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (7819. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bataktakm , Anqe Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 24 Misafir (1 Mobil) - 24 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
349.746
Cevap
2.720
Favori
21.318.680
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 78177818781978207821
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu anda -%33 ile 61 TL.
  • Bta ortak olmayı dusunen var mı?
    Yada dmcyi kullanmıcak olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar steam dan bir dlc aldım lakin bir hata yaparak MasterCard(Brocompra) diye bir yerden aldım Mail'ime siparişiniz işleme alındı bankadan onay almak için bekliyoruz diye bir mesaj geldi ve teslimat süresi 15 dk yazıyordu lakin saatler oldu gelen giden yok para çekildimi red mi edildi hiç bir bilgi yok ,steamdan aynı dlc yi sadece MasterCard ile almaya çalıştığımda ödeme işleminiz var bu ödemeyi yapmazsınız gibisinden red geldi,sizce ne yapmalıyım tecrübe eden var mı acaba?

Bu olay dün gece oldu.Teşekkür ederim.

• alınabilecek güzel oyunlar var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prince Legolas -- 14 Ekim 2015; 11:24:40 >
  • Thief 11 liraya alınır mı dersiniz ?
  • 1$lık paketi kaptım bende bu arada humbleden

bir de black flag'i nasıl bilirsiniz gençler steamde indirime girmiş alınır mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gopgop -- 14 Ekim 2015; 12:16:49 >
  • Assassin's Creed ııı dlcerini almaya gerek var mı? benim için ana hikaye önemli eğer katkısı yoksa düz alıp oynamak istiyorum.
  • emmre129 kullanıcısına yanıt
    Ac3 u bile almasan daha iyi olur bence

• quote:

Orijinalden alıntı: ss_kage

Ac3 u bile almasan daha iyi olur bence

2 aydır bu indirimi bekliyordum. Bundan önceki tüm serilerini alıp oynadım. hikayeye devam etmek istiyorum.
  • emmre129 kullanıcısına yanıt
    Ben de oleydim de seriye olan ilgim bu oyunla nefrete donustu, neyse sen bilirsin hayırlı olsun simdiden

• Frostmourne Hungers kullanıcısına yanıt
    1 kişilik yer kaldı
  • Arkadaşlar steam cüzdan bakiyem ile indirimden aldığım bir oyunu geri iade edebilir miyim ? Mesela oyun 50 liradan 15 liraya düştü aldım ve 2 gün sonra indirim bitti iade edersem 15 lira mı 50 lira mı hesabıma geri yatırılır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZynxEvil

Arkadaşlar steam cüzdan bakiyem ile indirimden aldığım bir oyunu geri iade edebilir miyim ? Mesela oyun 50 liradan 15 liraya düştü aldım ve 2 gün sonra indirim bitti iade edersem 15 lira mı 50 lira mı hesabıma geri yatırılır :)

15
  • quote:

Arkadaşlar steam cüzdan bakiyem ile indirimden aldığım bir oyunu geri iade edebilir miyim ? Mesela oyun 50 liradan 15 liraya düştü aldım ve 2 gün sonra indirim bitti iade edersem 15 lira mı 50 lira mı hesabıma geri yatırılır :)

50 yatıyor, her indirimde yapıyorum bunu zengin oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: emmre129

Assassin's Creed ııı dlcerini almaya gerek var mı? benim için ana hikaye önemli eğer katkısı yoksa düz alıp oynamak istiyorum.

Hocam serinin başka bir oyununu almazsanız iyi olur, assassins creed 3 oyunu insanı seriden nefret ettiriyor

• Harbi mi :) Tek benim aklıma gelmemiş demek ki bende bi deniyeyim bu yöntemi :) Bakarsın zengin olurum
  • quote:

Harbi mi :) Tek benim aklıma gelmemiş demek ki bende bi deniyeyim bu yöntemi :) Bakarsın zengin olurum

Beyin bedava

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam yapmayın gözünüzü seveyim öyle olsa tüm indirime giren oyunları alıp zengin oluruz
  • Fairy Tail kullanıcısına yanıt
    Bi anlık aklıma geldi direkt konuyu açıp yazdım hocam düşününce çok saçma oluyor tabii ki
  • Aldıklarım bunlar fc4 için biraz daha bekleyeceğim.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 78177818781978207821
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.