Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (7747. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: EceliYakın , chris92 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 28 Misafir (3 Mobil) - 27 Masaüstü3 Mobil
5 sn
349.583
Cevap
2.720
Favori
21.296.419
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
568 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 77457746774777487749
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 Lira'ya Borderlands kampanyasını kaçırdım mı ? göremiyorum da.
    devam ediyorsa bir link atabilir misiniz ?
  • voidu canlı destek yoğunluktan gecikmeler oldu dedi. gün içinde kodlar ürün bilgisi kısmında görünecektir diye belirtti. herkes yağmalamış anlaşılan borderlands 2 yi
  • şu payday de indirime doyamadı.
  • PES bu sene bomba gibi olacak şahsi görüşüm 75 TL'den aldım zaten çıktıktan bir süre sonra bloklanır

Lego The Hobbit oyunu olan var mı? Oynadım ama pek kesmedi LEGO MARVEL SUPER HEROES'tan sonra. Siz nasıl buldunuz bu oyunu?
  • beyler paylaşıldı mı bilmiyorum ama indiegalada Humanity Asset oyunu bedava:https://www.indiegala.com/free2play

steam trading card da veriyor alın isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheYips

PES bu sene bomba gibi olacak şahsi görüşüm 75 TL'den aldım zaten çıktıktan bir süre sonra bloklanır

Lego The Hobbit oyunu olan var mı? Oynadım ama pek kesmedi LEGO MARVEL SUPER HEROES'tan sonra. Siz nasıl buldunuz bu oyunu?

Kutulu alınca içinden Steam keyi çıkıyor muydu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Orijinalden alıntı: TheYips

PES bu sene bomba gibi olacak şahsi görüşüm 75 TL'den aldım zaten çıktıktan bir süre sonra bloklanır

Kutulu alınca içinden Steam keyi çıkıyor muydu?

Pesten mi bahsediyosun?

Kutulu almadığm için bilemeyeceğim
  • bu arada mafia 2 steamden kaldırılmış, yani satışı yapılmıyor. millet uyanmadan kalan giftleri kinguin ve g2a'dan toplayayım dedim fiyatı olmuş 40 dolar
  • voidu dan oyun alanlar ödemeniz ne zaman onaylandı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayvacuk

voidu dan oyun alanlar ödemeniz ne zaman onaylandı ?

dün gece 9 gibi aldım. üç saat sonra onaylandı. ama hala daha oyun kodu gelmedi. canlı destek yoğunluktan dolayı dedi. herkese kodlar gidecek dedi. bekliyoruz bakalım.
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    Mafia 2 alana 3 bedava mı neyi uyannicaz:)))) şunu merak ettim steam de satışı kldirilmis bir ürünü başka yerden alsak steamde aktif edebilirmiyiz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vollkan59 kullanıcısına yanıt
    Edebilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

bu arada mafia 2 steamden kaldırılmış, yani satışı yapılmıyor. millet uyanmadan kalan giftleri kinguin ve g2a'dan toplayayım dedim fiyatı olmuş 40 dolar

Bir ara bioshock 2 de kalkmıştı sonra geri geldi. Gerçi aynı şey mi bilmiyorum Mafia 3 gelecek diye mi kaldırdılar acaba? Bele olacağını bileydik giftlerdik Steam'den envantere.
  • yukardaki arkadaş neye uyanıcaz demiş işi bilen biliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teecem

quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

bu arada mafia 2 steamden kaldırılmış, yani satışı yapılmıyor. millet uyanmadan kalan giftleri kinguin ve g2a'dan toplayayım dedim fiyatı olmuş 40 dolar

Bir ara bioshock 2 de kalkmıştı sonra geri geldi. Gerçi aynı şey mi bilmiyorum Mafia 3 gelecek diye mi kaldırdılar acaba? Bele olacağını bileydik giftlerdik Steam'den envantere.

5 yıl önce falan mafia 1 kaldırmışlardı. 5 yıldır bekliyorum :((

• payday 2 yi tavsiye ediyor musunuz arkadaşlar tek oynayacağım alırsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoMuTa

payday 2 yi tavsiye ediyor musunuz arkadaşlar tek oynayacağım alırsam.

Aynen Payday The Heist alınır mı yoksa payday 2 varken gereksiz mi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Mafia 2 alana 3 bedava mı neyi uyannicaz:)))) şunu merak ettim steam de satışı kldirilmis bir ürünü başka yerden alsak steamde aktif edebilirmiyiz...

steamden kaldırılan oyunlar karaborsaya düşer. Oyunun kalitesine ve talebe göre fiyatı katlanarak artar.
  • Anladım dostum teşekkürler cevap için.Tanı ben isin o tarafıyla ilgilenmedigim için bilmemem normaldir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • payday 2 varken çok gereksiz... ben tavsiye ederim, keyifle oynadım hala da oynuyorum 120 saat olmuş ama gerçekten değişken bir durum payday 2 beğenmek. bence bir şans verin fiyatı uygunken ama kesinlikle GOTY sürümü alın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufulas -- 23 Ağustos 2015; 9:26:36 >
  • 
Sayfa: önceki 77457746774777487749
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.