Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (7741. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Vommel Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 32 Misafir (1 Mobil) - 32 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.320.848
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 77397740774177427743
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haa anladım tamamdır. BTA oyunları sizce almaya deger mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlki bir kaç gün önce,ikincisi bugün geldi.Neden olabilir?Hesabım tehlikede mi? Görüşünüz ne hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Falsoluserttop -- 19 Ağustos 2015; 17:31:46 >

• pek oyun oynamıyorum bunu başkası yanıtlasın

pes 2016 75tl'den satışta, base fiyat $50. (yeni mi eklendi bilmiyorum da ben bugün gördüm)

2-3 ay durur kalkar yine türkiye store'dan

http://store.steampowered.com/app/375960/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 19 Ağustos 2015; 14:09:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

ne ödersen öde android ve drm-free versiyonlarını verir sana, min 1$ ödersen steam keylerini de alırsın. 1$ için steam+drmfree+android yani.

Pazartesi günleri gelen mobile bundle da 1$ altına vermiyor oyunları artık. Bunda da o şekilde bi işleyiş olabilir. Hatırlatmakta fayda var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

pek oyun oynamıyorum bunu başkası yanıtlasın

pes 2016 75tl'den satışta, base fiyat $50. (yeni mi eklendi bilmiyorum da ben bugün gördüm)

2-3 ay durur kalkar yine türkiye store'dan

http://store.steampowered.com/app/375960/

5 para verilmez artik pese bunu pesci olarak söylüyorum

• Arkadaslar humble bundledan sabah 1 dolara bundle aldım. An itibariyle BTA 2.88 ben 1.88 vererek bta yı alabilir miyim? Yoksa 2.88 verip yine her şeyden almak zorunda mıyım?

Edit: Üyeligimden purchases kısmına girince dediğim gibi oluyormuş. Anasayfadan alırsak hepsini almak gerekiyormus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cholo -- 19 Ağustos 2015; 17:59:05 >
  • ilk mail girdiğin keyi başkası denerse oto geliyor, gereksiz bir şey. ikincide de oyun silinmiş hesabınla alakalı bir durum yok. closed alpha bittiyse ondan silinmiştir heralde.
  • quote:

ilk mail girdiğin keyi başkası denerse oto geliyor, gereksiz bir şey. ikincide de oyun silinmiş hesabınla alakalı bir durum yok. closed alpha bittiyse ondan silinmiştir heralde.

sağolun hocam o zaman şifre değiştirmeme gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeTissier

Arkadaslar humble bundledan sabah 1 dolara bundle aldım. An itibariyle BTA 2.88 ben 1.88 vererek bta yı alabilir miyim? Yoksa 2.88 verip yine her şeyden almak zorunda mıyım?

Edit: Üyeligimden purchases kısmına girince dediğim gibi oluyormuş. Anasayfadan alırsak hepsini almak gerekiyormus.

Libraryde like what we are doing gibi bir link olacak oradan üstünü tamamlayıp alabilirsiniz.
  • AlbertEinstein kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam gördüm eyvallah

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

https://www.humblebundle.com/
    Güzel bundle gelmiş, $1 paketi alınabilir. Özellikle Crimsonland ve Neverending Nightmares güzel oyunlar

Oyun & Skor & Kart & Fiyat analizini tablo halinde yayınladım, detaylara bakabilirsiniz.
    http://steamcommunity.com/groups/DHMultiplayer#announcements/

dostum bundle nedir?

• JessicaCornish kullanıcısına yanıt
    http://lmgtfy.com/?q=Bundle+nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: darkmelek

quote:

Orijinalden alıntı: sametalbayrak

oyunun %40'ı hile kullanıyor , taktıkte güzel bitane yan hesabı sokuyolar wall veya aim banlansada bişey olmaz nasılsa . adamlar yeniyosun 11-4 teröre geçiyolar 1 el bile vermiyolar alıyolar maçı , sen nereye hitsen tam tersi gidiyolar maçı 1 kişi taşıyor oda aim wal hack olan kişi takımı yönlendiriyor .

Bot gibi oynayan takım takır takır vuruyor 2 ci yarı .

Ben 10 oyun oynuyosam günde 6 sı hile .

Cs go şu anda bu hilecilere bir çözüm bulamıyor , tuttu owerwatch çıkardı milleti kullanıyor , hem para kazanıyor hem bizi işçi olarak kullanıyor çok güzel bir sistem kurmuş.

Cs go boşa vakit kaybı olmaya başladı hilecilere anlık çözüm bulması lazım yoksa espirisi yok yok oynamanın .

bence fazla abartmisiniz ben hic karsilamadim ses kasan kisilere hile demediginize emin misiniz ?

Arkadaş biraz abarmış ama hack kullanan insanlar var server da.I'm smurf smurf guys diyip 38/2 oynuyor adam sende havaya sıkılan kurşuna ölüp duruyorsun.

• Beyler bu sene sizce pes mi alinir fifa mi? Aslinda gonlumden fifa geciyor ama 50-60€ fiyati var. Pes steamde 75 lira baya ucuz. Siz hangisini alicaksiniz bu sene?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bağa mı didin?

Beyler bu sene sizce pes mi alinir fifa mi? Aslinda gonlumden fifa geciyor ama 50-60€ fiyati var. Pes steamde 75 lira baya ucuz. Siz hangisini alicaksiniz bu sene?

Bana o eski futbol oyunu zevki veren oyun kalmadı. Fifa 2007- 2008 çok eğlenceliydi. Peste Winnig eleven zamanları süperdi. Son zamanlarda ne güzel araba yarışı çıkıyor, nede futbol oyunu... Ama fifa bir tık önde gibime geliyor. Acele etmeye gerek yok diye düşünüyorum hangisi iyiyse alırsın benim gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bağa mı didin?

Beyler bu sene sizce pes mi alinir fifa mi? Aslinda gonlumden fifa geciyor ama 50-60€ fiyati var. Pes steamde 75 lira baya ucuz. Siz hangisini alicaksiniz bu sene?

Fifa tabiki ama o para verilmez.
    Pese para verilmez. Arkadaşlarını eve çağırıp korsan takılın derim.
  • yetti artık bu cs konusu ayrı başlık olsun
  • Beyler dolar 3 lira oldu ya zam gelmez di mi steam'e?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zuko kullanıcısına yanıt
    Arala bağlı
  • pes tüm storelardan kalıyor bi kaç ay sonra sadece brezilyada açık oluyor sanırım
    konamini hangi akla böyle yapıyor ilginç :)
  • 
Sayfa: önceki 77397740774177427743
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.