Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (7132. sayfa)

4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 24 Misafir - 27 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.313.798
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 71307131713271337134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Metro 2033 Kinguin'de 1 Euro. Ödeme kısmında Discount bölümüne SURVIVE kodunu yazarsanız %5 indirim yapıyor.

http://www.kinguin.net/product/1314/metro-2033-steam-key/?utm_source=newsletter&utm_medium=newsletter&utm_campaign=13.05.2015
  • hesabımı siliyorum, son mesajım olsun istedim....
  • Iyi yapmışsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nazi zombi army 1 ve 2 ---- 6tl
  • soruldu mu bilmiyorum witcher 3 d&rda 59 tl ya kutulu alsak steamden mi aktive ediyoruz yoksa gog gibi mi ?
    karar veremedim önceki oyunlar var 71 tlye gelecek steamden ama enpara da var diğerinde de kutu ve 6 ay taksit imkanı var
    hangisini alsam
  • fod F kullanıcısına yanıt
    Steam'e eklenmiyor kutulu olanlar maalesef. Gog üzerinden aktive ediliyor.
  • Khiron K kullanıcısına yanıt
    Keys expire January 31, 2015.
  • haydaa witcher 3 pre-order ı iptal ettim diye 10 gün marketten ban yedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

haydaa witcher 3 pre-order ı iptal ettim diye 10 gün marketten ban yedim

wallete para yüklüyorum pazar bani veriyor enteresan bir sistem var

• Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 [Online Game Code]

http://www.amazon.com/gp/product/B00G5JJBGO/ref=as_li_qf_sp_asin_il_tl?ie=UTF8&camp=1789&creative=9325&creativeASIN=B00G5JJBGO&linkCode=as2&linkId=YOHYRCP35UJRJNYG

3.74 $'a düşmüş. Alaska eyaletinden bir adres girerek 10-20 centlik vergi de ödememiş olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 [Online Game Code]

http://www.amazon.com/gp/product/B00G5JJBGO/ref=as_li_qf_sp_asin_il_tl?ie=UTF8&camp=1789&creative=9325&creativeASIN=B00G5JJBGO&linkCode=as2&linkId=YOHYRCP35UJRJNYG

3.74 $'a düşmüş. Alaska eyaletinden bir adres girerek 10-20 centlik vergi de ödememiş olursunuz.

steamde 6 lira . Ordan niye 10 liraya yakın para versinler . Steam tlye geçtikten sonra bu tip sitelerden dolarla alışveriş yapmak avantajını yitirdi artık . Özellikle son dönemde doların artışı sonrasında amazon vs anlamsız ..

• Beyler mafia 2 veya l.a noire ne zaman indirime girer ?

• quote:

Orijinalden alıntı: j.sahin

Bu konuyu takip edene kadar hiç steam oyunum yoktu yaklaşık 6 ayda 125 yada bira daha fazla oyun aldım bu konu bağımlılık yapıyor netteki tek eğlencem herkese çok teşekur ederim bu bakımdan oyun oynamıyorum ama burada takılıyorum

Asıl problemse şu 125 oyunun içinden en çok sabredebildiğim 3-5 saatle cod bo zombie oda o kadar şu arma serisi var yuklemeyı bile dusunmuyorum gta tüm pakeet tüm valve oyunlarıki csgoyu bile daha yuklemedım idlemaster açtı sadece oyunu yani hiçbir oyun sarmıyor.

Allahını seven biliyorsa bana Ultima Online gibi bir oyun tavsiye etsin. Minecraft aldırdılar 3 dk zor sabrettım 63 tlm gittti oyun oynamak benım için ultimaymış yokmudur benzeri yakını bu oyunun steamde alayım

guild wars 2 oyna.
    ben çok beğendim.
    diablo 2'nin online versiyonu gibi.
    ama steam'de yok sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prof.Matematik -- 14 Mayıs 2015; 20:01:06 >

• Bu hafta da önceki hafta gibi boş indirimler var.
  • Prof.Matematik kullanıcısına yanıt
    Şimdi inceliyorum
  • capcom indirimi olması güzel yalnız fiyatlar istediğimiz seviyelerde değil. 40 liralık remastered 30 lira olmuş. sadece Remember Me şimdiye kadarki en düşük fiyatında sanırım
  • Resident Evil Revelations 2 - Episode 1 (6 Lira)

fiyatı çok uygun. merak edenler deneyebilir.

http://store.steampowered.com/app/287290/
  • Dmc'yi torrentten indirip oynamasaydım şimdi alırdım ama iyi ki oynamısım çünkü oyunu çıktığı günden beri merak ediyorum 4ay önce oynadım ve beklentimi karşılamamıştı:(
    Dmc 4 almk istiyorum da SE geldi diye normal sürüm indirime girmemiş sanırım :/

• dead rising 3 %50 indirimle bile hala çok yüksek, %75 görse içim yanmadan vereceğim parasını ama capcom oyunları sanki gereksiz pahalı. 2011 dead rising bile indirimli hali 20 liraya yakın. çoktan 7 lirayı görmesi gerekiyor böyle oyunların. lost planet 3 falan çok mu dehşet sanki de tutuyorlar hala o fiyatlarda anlaması güç -_-

yaz indirimlerinde umarım dead rising 3 alınası fiyata gelir
  • Arkadaşlar Gas Guzzlers Extreme paketini mutlaka alın. Çok zevkli bir oyun. Bende korsan vardı arada takılma yapılıyordu. Ben de parayı denkleştirip alacağım indirim bitene kadar.
  • 
Sayfa: önceki 71307131713271337134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.