Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (6913. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: pembekedi Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 19 Misafir - 19 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.320.896
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 69116912691369146915
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam verfy the funds now a tiklayarak kartinizdan cekilen 2-3 liralik tutari girmenizi ve kartin size ait oldugunu kanitlamanizi istiyor. Resimdekine gore 3,04 lira cekilmis. Bu steamde normal olan bisey adres ile bi alakasi yok. Forumda bir cok arkadasin basina geldi. Onlarda yardimci olucaklardir.

Saygilar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • netscarter kullanıcısına yanıt
    bugun yuklediysen yapamazsın
    on liraya oyunu al arkadaslarınla falan oynarsın
    bedava olayı da onceki entrylerde anlatılmıs
    okursan bulabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

quote:

Orijinalden alıntı: Baris4hin

Steam Box, Steam OS ve Steam Controller değerlendirmesi

https://www.youtube.com/watch?v=_eoACaJtMqk

bunların hiç bi incelemesine güvenmeyin.

neden sponsorunun bile ürünü kötüyse çatır çatır söylüyorlar diye mi ?
  • Begin Verification'a tıkladığımda yüklediğim SS'deki gibi "Your bank is declined" şeklinde uyarı alıyorum, banka tarafından reddediliyor, o miktarı dahi giremiyorum (girmek için ekran gelmiyor zaten). Sanırım şimdilik beklemekten başka çarem yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ressam -- 6 Mart 2015; 23:20:40 >
  • Normalde 2 ödeme çekmesi gerekirdi sende 1 tane çekmiş. Ondan olabilir mi acaba şu anda kartında ne kadar para var?

https://store.donanimhaber.com/a5/49/fa/a549fa2b358dd0b243837c3198b980fc.png

bende bu şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bamboozledpanda -- 6 Mart 2015; 23:42:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayyuka

Begin Verification'a tıkladığımda yüklediğim SS'deki gibi "Your bank is declined" şeklinde uyarı alıyorum, banka tarafından reddediliyor, o miktarı dahi giremiyorum (girmek için ekran gelmiyor zaten). Sanırım şimdilik beklemekten başka çarem yok.

supporta mesaj atsanız ?
  • quote:

Begin Verification'a tıkladığımda yüklediğim SS'deki gibi "Your bank is declined" şeklinde uyarı alıyorum, banka tarafından reddediliyor, o miktarı dahi giremiyorum (girmek için ekran gelmiyor zaten). Sanırım şimdilik beklemekten başka çarem yok.

hesabında para olmadığı için 2.'yi çekemiyor ve o ekrana gelemiyorsun.
  • Zombitch kullanıcısına yanıt
    şu konuya bakabilirsin istersenhttp://forum.donanimhaber.com/m_103470475/f_/key_steam//tm.htm#103470475
    yada forumu biraz gez 15 liraya baska birinden de gift olarak bulabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zombitch

arkadaşa cs go alıcaz 3 gündür şu hatayı veriyor;

Beklenmedik bir hata meydana geldi. Ödeme işleminiz tamamlanmadı.
    Lütfen Steam Destek ile irtibata geçin.

2 farklı kart , 3 farklı hesap denedik fakat nafile.

Hocam steam programi neredeyse genelde c: program files/ steam uzantisinda oluyor. Steam klasorune giriyorsun icinden

Steamapps
    Steamdata
    Steam.exe

Haric diger butun hepsini siliyorsun. Sonra pcyi yeniden baslatiyorsun. Ardindan steam programini calistiriyorsun. Steam otomatik guncelleme yapicak program acilacak. Acildikdan sonra programin icinden oyunu alabilirsin. Bunlari yaptikdan sonra ilk oyun alimi program icinden sonrasinda web browser kullanarakda yapabilirsin.

Not: Bunlari yaptigin takdirde 1 hafta steam takas yasagi gelicek. Ayrica bilirtmekde yarar var.

Bu yazdigim bizzat supporttan gelen bilgidir.

Saygilar.

• yok onu gördüm zatende arkadaş onların hiç bir incelemesine güvenilmez demiş ama adamlar neyi beğenmediyse çoğu şeyi steam değişmiş niye güvenmeyeceğiz onu merak ettim ondan yazdım
  • Bu idle master legal bişey mi ? Ban riski falan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teecem

Hesap detaylarına bakın eğer bir ödeme onay bekliyorsa onun tamamlanması lazım. İptal ediliyordu galba.

Hesap detaylarına baktım. Almak istediğim oyunun durumunda başarısız yazıyor hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

quote:

Orijinalden alıntı: Baris4hin

Steam Box, Steam OS ve Steam Controller değerlendirmesi

https://www.youtube.com/watch?v=_eoACaJtMqk

bunların hiç bi incelemesine güvenmeyin.

neden sponsorunun bile ürünü kötüyse çatır çatır söylüyorlar diye mi ?

kötüyü söylemek ile biz kötü söylüyoruz diye kendi kötülerini yaratmak arasında fark var. Öncelikle bu video için konuşmadım zaten çünkü çok eski.
    fakat bu adamların bi dediği bi dediğini çoğu zaman tutmuyor nasıl mı ?
    1- yanında kocaman bi çanta eşya ile 3310 ipod pil vs. gezdirip millete bu şekilde daha iyi diye akıl verip 2 gün sonra iphone a geçen bi tipleri var zaten eskilerden iphone u kötülemeyi marifet edinmişti o zamanlarda güzel reklam yapmıştı ipod ile 1 çanta eşya taşıyordu falan filan komedi programı gibi dinlemiştim sonra değiştirdikten sonra 3310 kulağımı acıtıyordu dedi iphone savundu
    2- dota 2 rezaleti adamlar milyonlarca oyuncusu olan oyunu yerin dibine soktu yine hiç oyundan anlamayan at gözlüğü ile bakan sabit fikirli bi tipi oturtup resmen oyunculara hakaret etti hiç bir işe yaramayan kıyafete paramı verecez OYNAMAYIN BU OYUNU vs. saymadıkları şey kalmadı şimdi bu kötü yönlerini söylemek mi oluyor ?
    kendilerini dışarıdan darbe aldıkça düzelten tipler kendi doğrularıyla konuşuyorlar tarafsız bakarak değil. Bir ürüne çamur atarak biz doğruları konuşuyoruz ile kötü yanlarını söylemek arasında fark var, belki her kötülemeye kötü yanını söyledi bu dürüst mantığı ile baktığınız için böyle düşünüyorsunuz, kötü yanları mı çamur mu beğeni çubuğunun halinden başlayarak bi bakınız videoya
    https://www.youtube.com/watch?v=9KL3GyVlLh0
    yukarıda dedim ya dışardan darbe aldıkça kendilerini düzeltiyorlar diye bu onun örneğidir özür dileyerek 2. videoyu çektiler bunu da adamların müthişliğine bağlayan oldu ama bunu mecburiyetten yaptılar kendilerini dibe çekmesin diye sizi düşündükleri için değil adamların fikirleri gayet açıktı.

bu gibi başka videolarda da gördüğüm bu tarz saçmalıklardan dolayı yazdım UZUN süredir hiç bi videolarını izlemediğim için bu kadar darbeden sonra kendilerini ne derece düzelttiler şuan ki durumu bilmiyorum, eskiye göre konuşuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 7 Mart 2015; 0:19:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DexterMorgan2p0

Bu idle master legal bişey mi ? Ban riski falan var mı?

sözlüklerde falan bahsedilmiş kimsenin başına bir şey gelmemiş ama ben tercih etmedim doğrusu. giriş yapıyorsun hesabına hoş yapman da gerekiyor ama yine de gerek yok. Şu ana kadar steam in müdahalede bulunduğunu görmedim. Ama csgo tf2 dota vb. oyunlardan kaynaklı ceza alabilirsin programdan ötürü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Typeouspanda

quote:

Orijinalden alıntı: DexterMorgan2p0

Bu idle master legal bişey mi ? Ban riski falan var mı?

sözlüklerde falan bahsedilmiş kimsenin başına bir şey gelmemiş ama ben tercih etmedim doğrusu. giriş yapıyorsun hesabına hoş yapman da gerekiyor ama yine de gerek yok. Şu ana kadar steam in müdahalede bulunduğunu görmedim. Ama csgo tf2 dota vb. oyunlardan kaynaklı ceza alabilirsin programdan ötürü.

Anladim hocam tesekkurler :)

• Ticket attım, market eğer beklersem 11 Mart'ta açılacak ama o zamana kadar açılsa daha iyi olur, bakalım ne zaman dönerler.
  • beyler ac3 şimdiye kadar en ucuz ne kadar oldu bileniniz var mı?
  • https://steamdb.info/sales/ her oyuna bakabilirsin burdan

• quote:

Orijinalden alıntı: ss_kage

beyler ac3 şimdiye kadar en ucuz ne kadar oldu bileniniz var mı?

11.90 diye aklimda kalmis. Daha ucuz olsaydi alirdim cunku

• quote:

Ticket attım, market eğer beklersem 11 Mart'ta açılacak ama o zamana kadar açılsa daha iyi olur, bakalım ne zaman dönerler.

Boşa beklemiş olursun. Kartına para yüklersen işlem gerçekleşecek.

2 adet küçük miktarda para çekilmesi gerekiyor. Çekilen miktarları da sayfayı yenilediğinde çıkacak olan kutulara yazman gerekiyor. Sende ilkini çekmeye yetecek para olmuş, 2. ye para yetmemiş o yüzden öyle kalmış. Hesabına 5 TL civarında para yükle, 2. ödemeyi de çeksin. Sonra çıkacak sayfada çekilen miktarları kutulara yazacaksın işlem tamamlanacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bamboozledpanda -- 7 Mart 2015; 15:36:16 >
  • 
Sayfa: önceki 69116912691369146915
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.