Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (6235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Halorandal , Halorandal , bilgennyk , bluepaw , Ludomac Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 33 Misafir (3 Mobil) - 33 Masaüstü5 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.476
Cevap
2.720
Favori
21.286.219
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 62336234623562366237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 pack alınan oyunlar kendini,ze eklendiğinde sizin envanterinize ayrıca diğer 3 oyunu gift olarak koyuyor.

YALNIZ; komplete pack, dlc pack vs gibi paketleri eklediğiniz zaman hesabınıza sizde olan oyun ya da dlcler gift olarak envantere gelmez. o oyun ya da dlcler güme gider. haberiniz ve bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Butabi

Arkadaşlar bu en para olayını biri bana anlatabilir mi ? Yani işleyiş nasıl oluyor ?

100 Lira üzerinde alışveriş yaparsan, Maks. 50 Lira iade ediyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar birşey sorucam ama alay etmeyin :) steam premium üyelik nasıl alıcam..!! hiç kullanmadığım için bilmiyorum yardım !!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

4 pack alınan oyunlar kendini,ze eklendiğinde sizin envanterinize ayrıca diğer 3 oyunu gift olarak koyuyor.

YALNIZ; komplete pack, dlc pack vs gibi paketleri eklediğiniz zaman hesabınıza sizde olan oyun ya da dlcler gift olarak envantere gelmez. o oyun ya da dlcler güme gider. haberiniz ve bilginiz olsun.

Bilgi için teşekkürler hocam.
    Yanlız benin dediğim gibi yapsak nasıl olur?

Microsoft RTS Collection: Age of Empires/Age of Mythology/Rise of Nations

Bu paketteki oyunlar ayrı ayrı satılan oyunlar. Bu paketi gift olarak satın alıp kütüphanemizde olan oyunları giftlemek olmayanları da kütüphaneye eklemek gibi bir şey olabilir mi?

@erkayer62

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiRaNTx -- 27 Kasım 2014; 10:11:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaladin

quote:

Orijinalden alıntı: Butabi

Arkadaşlar bu en para olayını biri bana anlatabilir mi ? Yani işleyiş nasıl oluyor ?

100 Lira üzerinde alışveriş yaparsan, Maks. 50 Lira iade ediyor.

Web üzerinden enparaya üye oluyoruz. Sanal kart oluşuruyoruz. O hesaba para atıyoruz. O kart ile steamden alışveriş yapıyoruz. Ve dediğin şartlarda paramı iade ediyor doğru mu anlamışım ?

Bir de ''1 Mart 2014 tarihinden itibaren yapılan Steam harcamaları kampanyaya dahil edilecektir.'' böyle bir ibare var. Şimdi ben yeni üye olacağımdan daha önceki alışverişlerim bunun kapsamına girmeyecek değil mi ?
  • TiRaNTx kullanıcısına yanıt
    hayır, 2. olarak yazdıklarım bu tip olan paketler. bunları eklediğiniz zaman sizde olanlar boşa gitmiş oluyor. envanterinize gelmiyor. sadece aynı oyunun 2 pack, 3 pack 4 pack olan çeşitlerinde envantere o kalan oyunlar gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kulkaksa

arkadaşlar birşey sorucam ama alay etmeyin :) steam premium üyelik nasıl alıcam..!! hiç kullanmadığım için bilmiyorum yardım !!!!

Neden alay edelim hocam. Ama steam'in premium üyeliği yok diye biliyorum. Direk üye oluyorsun hesap oluşturuyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

quote:

4 pack alınan oyunlar kendini,ze eklendiğinde sizin envanterinize ayrıca diğer 3 oyunu gift olarak koyuyor.

Bu paketteki oyunlar ayrı ayrı satılan oyunlar. Bu paketi gift olarak satın alıp kütüphanemizde olan oyunları giftlemek olmayanları da kütüphaneye eklemek gibi bir şey olabilir mi?

@erkayer62

Ayrı ayrı satılmıyorlar, tek bir pakette hepsi geliyor. :) Çok büyük bir ihtimalle sizde olanlar boşa gelecek.

• Natural Selection 2 baya güzele benziyor satın alacağım.

Bu tarz öneriniz var mı ? indirimde iken alalım.
  • Arkadaşlar Selam. Arma 3 almayı düşünüyorum şu an 80 TL fakat Halloween indirimlerinde 60 TL'yi görmüştü. Tekrar o civara inebilir mi? Beklemeli miyim?
    Kafam karışık bir fikir söylerseniz sevinirim
  • TiRaNTx kullanıcısına yanıt
    bunlar zaten parça parça gelmiyor gift olarak satın aldığınızda. tek oyun gibi geliyor envantere.. siz onu ekliyorsunuz. şunu ekleyeyim de, bunu eklemeyeyim gibisinden bir şansınız zaten en başta yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assassin2016

quote:

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

quote:

@erkayer62

Ayrı ayrı satılmıyorlar, tek bir pakette hepsi geliyor. :) Çok büyük bir ihtimalle sizde olanlar boşa gelecek.

buradan oyun alırken ücretli alınıyormuş yani o nasıl oluyor biraz acık bilgiyle anlatırmısın veya forumda varmı böyle bir konu ben bulamadım

• CS go %75 görürse biri haber etsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en fazla 25 lirayı iade ediyor diye biliyorum ben. 50 TL ye kadar olanın yarısını, 50 TL ve üzeri olan her aylık harcamanın da 25 TL sini iade ediyor.
  • quote:

en fazla 25 lirayı iade ediyor diye biliyorum ben. 50 TL ye kadar olanın yarısını, 50 TL ve üzeri olan her aylık harcamanın da 25 TL sini iade ediyor.

Şimdi web üzerinden üye olmak istedim ama sanırım kartı elden teslim ediyorlar doğru mudur ?

Bu yüzden üyeliği yarıda kestim :)
  • Butabi B kullanıcısına yanıt
    bu bildiğiniz kart zaten. karta para yükleyip ondan sonra internet üzerinden harcama yapabiliyorsunuz. kartı da kolayca veriyorlarmış diye okumuştum bi ara. bende bu kart yok.
  • Teşekkür ederim.
    rica ederim.
  • DmC: Devil May Cry'kaptım %50 indirim görmüş arkadşlar 44,50₺
    sanal kart olayı yok enparada..

bildiğiniz banka hesabınız ve banka kartınız oluyor

dilediğiniz gün ve yerde gelip müşteri temsilcisi size kartınızı veriyor sözleşmeyi imzalatıyor

sornasında siz müşteri numaranız ve şifreniz ile internet şubesine giriyorsunuz

atmlerden yada başka banka şubelerindeki hesabınızdan hesabınıza para yatırabiliyorsunuz

diyelimki kasım ayı içerisinde enkartınız ile steamdan 50 liralık oyun aldınız yada cüzdanınıza para attınız aralık 3-5 gibi enpara hesabınıza 25 tl geri yükleniyor(para puan vs değil gerçek para)

10 liralık alışverişte yapsan 25 lira alıyorsun*
  • 
Sayfa: önceki 62336234623562366237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.