Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (6226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Vommel Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 24 Misafir (1 Mobil) - 24 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.746
Cevap
2.720
Favori
21.318.714
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 62246225622662276228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rias Gremory

Hocam acaba ben mi yanlış biliyorum? Valve şirketinin kullandığı tek oyun motoru Source değil miydi?

Hocam cs 1.6 ve cs cz, hal life 1 de kullanılan oyun motoru ile yapıldı.O zamanlar da bu motor source olarak mı adlandırılıyordu bilmiyorum.O yüzden half life motoru dedim.Zaten C nin içindeki steamapps/common klasörünü incelerseniz diğer oyunlar kendi isimlerine ait klasörlere kurulurken bu iki oyun half-life klasörü içine kuruluyor.
  • Verdun almaya değer mi 21 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdimdegeldim

steamden alışveriş yapamıyorum bu hatayı aldım ancak başka bir alışveriş yapmıyorum

Alışveriş sepetinizdeki bir ya da birden fazla ürünün ödeme işlemi gerçekleştirildiğinden bu işlem şu anda tamamlanamaz.

arkadaşlar şu hatayı neden aldığımı bilen var mı
  • The crew Ön siparişte , acaba online ı tutarmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cs go yerine complete alın,

titan fall origin usa de 5 dolar, gömülün, zen mate ve paypalla alınıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vaanna

quote:

Hocam acaba ben mi yanlış biliyorum? Valve şirketinin kullandığı tek oyun motoru Source değil miydi?

Hocam cs 1.6 ve cs cz, hal life 1 de kullanılan oyun motoru ile yapıldı.O zamanlar da bu motor source olarak mı adlandırılıyordu bilmiyorum.O yüzden half life motoru dedim.Zaten C nin içindeki steamapps/common klasörünü incelerseniz diğer oyunlar kendi isimlerine ait klasörlere kurulurken bu iki oyun half-life klasörü içine kuruluyor.

hic bir internet kafede oynamadiniz cs 1.5 ve half life, birbirinin icinden aciliyor zaten oyunlar :D

• Bu arada THE WITCHER® 3 originde 36 dolar inşallah ilerleyen günlerde daha da düşer
  • bende 6 tl olmasını bekliyorum. umarım haklı çıkarsınız hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: HasanAkdenz

her oyun mu öyle hocam? empire total war almayı düşünüyorum da?

Yok o esas oyun mesela rome2nin dlcsi mevcut o pakette

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu olay nasıl oluyor ? benim alacagım oyudna 15 lira 13 lira steamda var 4 lirada kartımda var :D yarını beklemeden nasıl alabilirim?
  • quote:

quote:

Half-Life 1 GoldSrc adlı bir motorla yapılmış Quake motoru yeniden düzenlenerek. Daha sonra bunu tekrar geliştirip Source'u ortaya çıkarmışlar ve Half-Life 2'yi yapmışlar. Netten bulduğum bilgiye göre.

• beyler kartında 11.58 olan varmı.titanfallı 4 kuruş yüzünden alamıyorum.alabilcek varsa 11 tlyi steam bakiyesine yükleyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: biozalp

ilk gun %70 alti indirimli oyunlari almayin, 3. gun genelde artar indirimler, ayrica amazon'da da guclu indirimler oluyor, gecen sene bf4 50tl'ye almistim amazon'dan, borderlands bundle 15tl falandi
    sirf o yuzden cs:go almiyorum, 6lira olcak bakin o goreceksiniz

Hocam elim satınal a gidiyor geri çekiyorum sırf bu ihtimal yüzünden.Yaz indirimlerinde kaça inmişti acaba?O fiyat bizim için referans olur aslında.
  • gretna989 G kullanıcısına yanıt
    Pek tavsiye etmiyorum oyuncusu pek yok ve oyun dinamikleri kötü.
  • skyrim i dlc lerle birlikte almak mantıklı mı? çok şey kaybeder miyiz sadece ana oyunu alsak?
  • quote:

quote:

ilk gun %70 alti indirimli oyunlari almayin, 3. gun genelde artar indirimler, ayrica amazon'da da guclu indirimler oluyor, gecen sene bf4 50tl'ye almistim amazon'dan, borderlands bundle 15tl falandi
    sirf o yuzden cs:go almiyorum, 6lira olcak bakin o goreceksiniz

Hocam elim satınal a gidiyor geri çekiyorum sırf bu ihtimal yüzünden.Yaz indirimlerinde kaça inmişti acaba?O fiyat bizim için referans olur aslında.

3$ cs go olmustu almadigima pisman olmustum, neden almadim onu da anlamadim da:D
    yine ayni mihabbet donuyor, ilk gun herkes alir, ilk 48 saat gecer daha guzel indirimler gelir

• thomasyalarin kullanıcısına yanıt
    Bu oyun sanırım episode 3-4-5 diye bölümler halinde gidiyor.Bu pakete şimdiye kadar çıkmış tüm bölümler dahil mi ve hepsinin türkçe yaması var mı?
  • quote:

quote:

quote:

hic bir internet kafede oynamadiniz cs 1.5 ve half life, birbirinin icinden aciliyor zaten oyunlar :D

Zamaninda okuldan kaçıp çok oynadık hocam :D

Rias Gremory hocam oyunları indirmiş "steam hl indirmeyi tamamladı" yazmış da muhabbet ordan açıldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: alper52

bu olay nasıl oluyor ? benim alacagım oyudna 15 lira 13 lira steamda var 4 lirada kartımda var :D yarını beklemeden nasıl alabilirim?

odemeye geldiginde steam cuzdan sec, geri kalani icin de odemek istedigin kart'i sec (ininal'dir buyuk ihtimal yani mastercard :D) tamamlamadan once kontrol et, sende alt alta 13 ve 2 diye gozukmesi lazim
  • Verildi mi bilmiyorum ama Torchlight bedava arkadaşlar...

http://www.arcgames.com/tr/games
  • 
Sayfa: önceki 62246225622662276228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.