Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (6220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: GoldenCyber , Angry Toad , anlyldrmm , mikbalatas Daha Az
4 Kayıtlı Üye ve 26 Misafir (4 Mobil) - 26 Masaüstü4 Mobil
5 sn
349.054
Cevap
2.712
Favori
21.224.196
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 62186219622062216222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The Evil Within oyungezer videosuna baktım şimdi 4 gb ekran kartınız yoksa kesinlikle bulaşmayın almayın diyor ne dersiniz bulaşmayalım mı...asus r9 280x.Biri cevaplarsa sevinirim
  • cs go indirimi varmı beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thema kullanıcısına yanıt
    %50 :S
  • call of duty eski oyunlardan hangisinin ağları doludur ?

bad company 2 var bende diskli ama yama istiyor yükleyince indirmesi da tam bir ölüm..net zaten 3 mbps..

cs go da pek sarmıyor bana..
  • Cs:go ve injustice aldım.Başka ne alsam diye düşünüyorum bu indirimler çok iyi olmadı pf
  • quote:

Orijinalden alıntı: davedevil

Cs:go ve injustice aldım.Başka ne alsam diye düşünüyorum bu indirimler çok iyi olmadı pf

dont starve & gta complete pack
  • Battlefield 4 Premium Edition 20$ olmuş Origin Meksika'da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 26 Kasım 2014; 22:18:51 >
  • alınır mı demişsin sonrada alan varsa oynayalım demişsin. aldın mı yoksa alacak mısın?

neyse yorumuma gelirsek yanında biri varsa veya alan biri varsa gerçekten çok zevkli bi oyun. ben bi arkadaşla almıştım bayılmıştım oyuna ama nedense arkadaş hiç beğenmedi bıraktı bende tek oynamak istemediğimden bıraktım.
  • bf4 premium alınmaz artık yakında yenisi geliyor zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revue

Origin Titanfall ve Secret World almaya çalıştım ama hata verdi 2 TL de para kesti..

aynı hatayı bendede verdi bide 4 lira boşa para gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

The Evil Within oyungezer videosuna baktım şimdi 4 gb ekran kartınız yoksa kesinlikle bulaşmayın almayın diyor ne dersiniz bulaşmayalım mı...asus r9 280x.Biri cevaplarsa sevinirim

Bu kadar saçma bir yorum duymadım. 1 GB vRam 'li MSI 6850 'm ile High detay, 1080p'de oynadım. Ama fiyatı bence yüksek, alınmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

alınır mı demişsin sonrada alan varsa oynayalım demişsin. aldın mı yoksa alacak mısın?

neyse yorumuma gelirsek yanında biri varsa veya alan biri varsa gerçekten çok zevkli bi oyun. ben bi arkadaşla almıştım bayılmıştım oyuna ama nedense arkadaş hiç beğenmedi bıraktı bende tek oynamak istemediğimden bıraktım.

Alma imkanım var İstersen alayım beraber oynarız
  • Basteryus kullanıcısına yanıt
    premium edition o fiyata imkansız

şuan 30€ origin fiyatı. orda da 30 dolar olması gerekir. yanlış mıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 26 Kasım 2014; 22:21:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdikmetas

bf4 premium alınmaz artık yakında yenisi geliyor zaten.

Battlefield 5'in gelmesi 2016'yı bulur.

Yoksa yeni bir haber mi var?
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

premium edition o fiyata imkansız

fiyat doğruda alınmıyorki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revue

Origin Titanfall ve Secret World almaya çalıştım ama hata verdi 2 TL de para kesti..

Bende de aynı hatayı vermişti. Son "pay" kısmına basmadan önce VPN'i kapattım, öyle bastım. Bu sefer sorunsuz ödeme yaptım.
  • http://www.youtube.com/watch?v=81FikGZnw9Y 42:49 a bakarmısın ...Bende tereddütte kaldım bunu duyunca anlam veremedim...
  • yüksek mi oyun çıkalı 1,5 ay oldu ve %66 indirim daha ne istiyon %90 mı
  • Basteryus kullanıcısına yanıt
    adamlar kafayı yemiş olmalı, o fiyat ne öyle. hata falan olmasın hata yoksa ve alınıyosa direk şimdi alacağım, alamazsam originden 80 tl ye hertürlü gene alırım
  • 
Sayfa: önceki 62186219622062216222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.