Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (6067. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: 13th Patronus , r3p5achh , azos
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 23 Misafir - 24 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
349.063
Cevap
2.712
Favori
21.225.080
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 60656066606760686069
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steam kış indirimlerinde Black Ops 2 en fazla ne kadar düşer fikri olan var mı ? GameKeyStore'da 60 TL. Acaba kış indirimlerini beklesem mi diyorum.
  • %50 görür 50tl olur
  • https://www.g2a.com/call-of-duty-black-ops-2-steam-cd-key-global.html 15 dolar burda eğer indirimleri bekelrsen genede bu kadar düşmez alacaksan hemen al derim
  • Fiyatlar gerçekten harika ama ne yazık ki paybyme bu sitelerde geçmiyor.

Edit:Paypal card geçerli mi acaba bu sitelerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neroXIII -- 2 Kasım 2014; 10:58:28 >
  • 15 TL bütçe var

The Walking Dead
    How to Survive
    Witcher 2
    Goat Simukator
    Fallout 3
    Fallout New Vegas

Hangilerini alayim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Requiem for a Dream

15 TL bütçe var

The Walking Dead
    How to Survive
    Witcher 2
    Goat Simukator
    Fallout 3
    Fallout New Vegas

Hangilerini alayim?

Yerinde olsam Witcher 2 alırdım ama 1'i de alman lazım. Senaryosu gerçekten harika bir oyun ve Türkçe yamasıda var üstelik kaçırma al bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neroXIII -- 2 Kasım 2014; 11:07:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow Jaegerjaquez

Steam kış indirimlerinde Black Ops 2 en fazla ne kadar düşer fikri olan var mı ? GameKeyStore'da 60 TL. Acaba kış indirimlerini beklesem mi diyorum.

Hocam oyun zaten eski kış indirimleri yakında başlayacak baya ucuzlar bence beklemelisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankara -- 2 Kasım 2014; 11:08:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankara

quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow Jaegerjaquez

Steam kış indirimlerinde Black Ops 2 en fazla ne kadar düşer fikri olan var mı ? GameKeyStore'da 60 TL. Acaba kış indirimlerini beklesem mi diyorum.

Hocam oyun zaten eski kış indirimleri yakında başlayacak baya ucuzlar bence beklemelisiniz

Teşekkürler hocam. En iyisi beklemek. Bu arada kış indirimleri ne zaman başlıyor ?
  • Genelde 20-24 Aralık'ta başlıyor 10 gün ile 8 gün boyunca ŞOK indirimler uygulanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myres

Hangisini almalıyım o zaman?

Kusura bakmayın mobilde bazı sorunlarım var da o yüzden yazamadım. Fallout 3'te biraz sorun çıkıyor vista ve sonrasında birkaç mod ve ayar yapınca oynanıyor ama yine de ara ara atmaları oluyor oyunun. 3 biraz da eski kalıyor mekanikler olarak o yüzden başlangıç için New Vegas iyidir. Klasik paketteiler de oynanış olarak çok farklılar, ilginizi çekerse deneyin
  • quote:

Genelde 20-24 Aralık'ta başlıyor 10 gün ile 8 gün boyunca ŞOK indirimler uygulanıyor.

Bu yaz içinde şok dediler hiç şok olmadık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 2 Kasım 2014; 11:35:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce paylaşılmıştır muhtemelen ama görmeyenler olabilir. Originde bedava oyun..

https://www.origin.com/en-ie/store/buy/crusader-no-remorse/pc-download/base-game/standard-edition
  • cod advenced warfare alsam mı 75 tlye gelecek en para sayesinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

quote:

Genelde 20-24 Aralık'ta başlıyor 10 gün ile 8 gün boyunca ŞOK indirimler uygulanıyor.

Bu yaz içinde şok dediler hiç şok olmadık

Dalgamı geçiyorsun hocam kış kampanyaları ŞOK fiyattan gider.
  • RadioheadTR kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyatlar TL olunca fark etti önceden dolar bazından almış olsaydık... Atıyorum 59 dolar.... Atıyorum 130 TL

Ama şuan 75 TL gerçekten güzel fiyatmış. Bende almayı düşünüyorum
  • İnsurgency sarmadı, çok zor

CS:GO indirimi varmı bu aralar?
  • arkadaşlar steam tl'ye geçmeden önce aldığım 5 dolarlık cüzdan konum vardı onu bugün yükledim ama alışveriş yapamıyorum para birimi uyumsuzluğu diyor?
  • Pes 2015 steamde olacak mı siz bilirsiniz ?
  • Hocam oyun şuan ne kadarsa onun 50%'sini düşün. O pinti şirketin hiç 66%-75% yaptığını görmedim. Ona göre düşünün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 60656066606760686069
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.