Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (6064. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 36 Misafir (2 Mobil) - 41 Masaüstü4 Mobil4 Android
5 sn
349.775
Cevap
2.719
Favori
21.320.770
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 60626063606460656066
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _PiSLiCK_

quote:

Orijinalden alıntı: Requiem for a Dream

Beyler goat simulator iyi midir nasildir?

Daha fazla indirim görür mu 1-2 ay içinde?

Bir de yeri degil ama origin güvenlik sorumuunuttum ne yapmaliyim?

insan neden keçi simülatörü oynar anlamam paranı ziyan etme bence çok daha güzel oyunlar var

Keci simulatoru hayatimi degistirdi arkadas. O mahzun bakislari o disarda sallanan muazzam dili o toynaklari....anlatilmaz yasanir....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim gibi paradox interactive hayranları için güzel bir indirim. Humble bundleda europa universalis 4 wealth of nations ek paketi 2.5 $'a düşmüş yarın saat akşam 6 civarı bitiyor.
    https://www.humblebundle.com/store/p/europauniversalis4_wealthnations_storefront

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala Evolve code satılıyor mu? Satılıyorsa piyasası ne kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orin Boyd

Hala Evolve code satılıyor mu? Satılıyorsa piyasası ne kadar?

Beleş hacı piyasası yok piyasaya cevirenler var ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: archV

quote:

Millet böyle kovalayınca sorayım dedim. Yolladılar bana da ederi varsa vereyim istediğim oyunları alırım diye düşünmüştüm. Kullanıyım o zaman onu. Sistemini de bilmiyorum, geçici bi kod mu yoksa betasından itibaren kalıcı sahibi mi oluyoruz?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: archV

quote:

Millet böyle kovalayınca sorayım dedim. Yolladılar bana da ederi varsa vereyim istediğim oyunları alırım diye düşünmüştüm. Kullanıyım o zaman onu. Sistemini de bilmiyorum, geçici bi kod mu yoksa betasından itibaren kalıcı sahibi mi oluyoruz?

beta 3 kasımda bitiyor diye biliyorum

• quote:

Hocam , live chat kısmından güvenlik sorumu unuttum yazıyosunuz , size kod gönderiyorlar mail aracılığıyla.Sonra yeni güvenlik sorunuzu belirliyorsunuz
  • 17,55 TL var ingilizcem berbat türkçe destekli veya türkçe gerektirmeyen multisi payday 2 gibi iyi olan gibi bir oyun önerebilirmisiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkneaS -- 1 Kasım 2014; 23:47:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aeneass

quote:

Hocam , live chat kısmından güvenlik sorumu unuttum yazıyosunuz , size kod gönderiyorlar mail aracılığıyla.Sonra yeni güvenlik sorunuzu belirliyorsunuz

Tamamdir cok sagolun

• Bende multiplayer'i iyi olan bir oyun arayışı içindeyim.Fiyatı önemli değil.Aklımda Titanfall var.Bunun dışında önerebileceğiniz bir oyun varmı(fps öncelikli) Battlefield 4 var ama oynayamıyorum.Çok karışık geliyor.(isteyen varsa satabilirim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gordon Freedos

Kütüphanenizi kontrol edin. Evolve Alpha eklenmiş olabilir. Şansa fark ettim bende.

not: Daha önceki sayfalarda yazılmış olabilir. O kadar geyik muhabbet arasında kontrol etmeye üşendim

edit: XCOM oyununa sahip olan herkese eklenmiş.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

mesajını okuyunca merak edip baktım benim kütüphanede de görünüyor. peki bu kalıcımı yoksa betadan sonra silinecekmi ? . Bilgilendirme için teşekkürler bu arada.

• Zamanında 25 liraya ce steam alıp amma kastıydık be esl garber falan bir hengame gidiyordu sonradan is hayatına dönünce kopukluklar başladı bağımlılık böyle şeyler bana göre normal yaşamdan eder insanı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: davedevil

Bende multiplayer'i iyi olan bir oyun arayışı içindeyim.Fiyatı önemli değil.Aklımda Titanfall var.Bunun dışında önerebileceğiniz bir oyun varmı(fps öncelikli) Battlefield 4 var ama oynayamıyorum.Çok karışık geliyor.(isteyen varsa satabilirim)

bf4 kadar basit oyun var mı yaw neresi karışık geliyo. önüne gelene sıkacan işte

natural selection 2, tribes ascend bunlara bak bi de. özellikle tribes, bedava olmasına rağmen 30-40 dolarlık oyunları cebinden çıkarır. steamda en çok oynadığım oyun alışma süreci biraz uzundur o kadar

simülasyon tarzı insurgency ve red orchestra 2 olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 2 Kasım 2014; 0:13:04 >

• sağolsun bir arkadaş amazondaki titanfall indirimini yazmış, gaza gelip aldım ama sistem gereksinimleri kısmında disk alanı gereksinimini yazmamışlar benim gibi alacak arkadaşları uyarayım 56 gb boş alan istiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OkneaS

17,55 TL var ingilizcem berbat türkçe destekli veya türkçe gerektirmeyen multisi payday 2 gibi iyi olan gibi bir oyun önerebilirmisiniz ?

gta eflc
  • dolucana kullanıcısına yanıt
    sanırım yok, ya da ben göremedim ödeme seçeneklerinde. Ben direk enpara kartın bilgileri ile aldım oradaki hesaptan düştü ama sanırım direk kart üzerinden yapılan alışverişlerde geri ödeme yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sibertilki

sağolsun bir arkadaş amazondaki titanfall indirimini yazmış, gaza gelip aldım ama sistem gereksinimleri kısmında disk alanı gereksinimini yazmamışlar benim gibi alacak arkadaşları uyarayım 56 gb boş alan istiyor.

bana yolla

• quote:

Orijinalden alıntı: davedevil

Bende multiplayer'i iyi olan bir oyun arayışı içindeyim.Fiyatı önemli değil.Aklımda Titanfall var.Bunun dışında önerebileceğiniz bir oyun varmı(fps öncelikli) Battlefield 4 var ama oynayamıyorum.Çok karışık geliyor.(isteyen varsa satabilirim)

titanfall ı oynayan yok en fazla 2 bin kişi falan oynuyor ve garanti veriyorum 5-6 saatte oynasan sıkılırsın pazartesi sabah cod aw çıkacak eğer oyun tutarsa onu alırsın incelemelere yorumlara falan bakarsın
  • Sanırım cod aw yi beklemekte fayda var :) teşekkürler yorumlarınız için
  • quote:

Orijinalden alıntı: sibertilki

sağolsun bir arkadaş amazondaki titanfall indirimini yazmış, gaza gelip aldım ama sistem gereksinimleri kısmında disk alanı gereksinimini yazmamışlar benim gibi alacak arkadaşları uyarayım 56 gb boş alan istiyor.

Allahim akk zaten 50-75 gb!!

Bu arada prison architect oynayan var mi? Guzele benziyor?

• 
Sayfa: önceki 60626063606460656066
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.